Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki bezszwowe GUNFIRE


Recommended Posts

P&J używam i moim zdaniem są bardzo dobre, zobaczymy jak się będą spisywać na preclufie bo w stocku nie było żadnego zacięcia.

 

Co do tych próbek to uważajcie bo coś mi się wydaje że airshitsguns robiło taki przekręt że chcieli 18zł za przesyłkę tej gratisowej próbki.

Link to post
Share on other sites

Jeśli będą chcieli by płacić za przesyłkę - to nie przyjmę ;-), niech sobie zabierają, mogli o tym napisać przy ofercie.

 

A P&J też chwalę, ale bez posiadania preclufy, nie mam pewności co do jakości ;-). Ale widać, że są starannie zrobione.

Link to post
Share on other sites
Używal ktoś z was kulek P&J

 

TAK...w mp5sd2 CA + prec lufa SRC 6.03

...zacięć coprawda nie było ale heh no własnie rozrzut gorszy niż na stockowej lufie i bardziej markowych kulkach.

 

Polecam wysiekać jeden mag P&J oraz jednego maga np golfire-ów.

Różnica widoczna wiec lepiej przepłacać (moje zdanie).

 

Pozdrawiam Eddie :!:

Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem jakieś dwa tygodnie temu będąc przy okazji we Wrocławiu od niech 4000 tych kulek. 2000 0,20, i po 1000 0,18 i 0,23. Musze powiedzieć,że jestem bardzo zadowolony. Były i w spręzynie DE, w G36 CA i w AK CYMY, bez zacięć, bez problemów. Może airsoftguns.pl chcezmienićswoje oblicze? Bo jak byłem u nich to i dali pooglądać, i czas mieli żeby pokazaćto co chciałem, i żeby w magazynie szukać. Jestem zdecydowanie na TAK.

Link to post
Share on other sites

Mnie też przyszły. O,18.

Wyglądają dobrze, lepsze wydają się od P&J Krakmana, tak samo lekko matowe, na 250 sztuk znalazłem 1 z minimalnym dołkem i 3 z wyraźniej zaznaczoną linią łączenia formy. Takiej linii można się dopatrzyć na wielu, ale jest minimalna.

Cena też nie jest rewelacyjna. Warto kupować 0,18, 0,20 i 0,23. 0,25 kosztują tyle co Xtreme - a te są dużo lepsze. A cięższe Gunfire są już droższe od Xtremów.

 

Dopatrzyłem się za to u nich kulek kolorowych i czarnych (dla mnie zielonych) i niebieskich firmy Ghost ;-). Wszystkie 0,12. Jeśli ktoś używa tak lekkich, mogą być ciekawe. Są tańsze od wszystkich innych - ale jak z wykonaniem?

Link to post
Share on other sites

Czyli 0,18 rozsyłają chyba większości, bo dziś też mi takie przyszły.

Jak na moje oko to wykonanie chyba trochę gorze niż P&J.

Zauważyłem że Gunfire są mniejsze od P&J, średnica Gunfire to 6,00-6,01 a P&J to 6,02-6,03, mieżyłem śrubą mikroetryczną (nie ściskałem tylko sprawdzałem czy kulka bez problemu przejdzie przez daną odległość śruby).

Ja jednak zostanę przy P&J bo i tańsze i moim zdaniem lepsze.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Oficjalna promocja na stronie www już się skończyła, ale gdyby ktoś z Was chciał otrzymać jeszcze darmową próbkę proszę o PW z adresem.

 

Przypominam, że próbkę można otrzymać tylko raz.

 

Proszę podawać swój adres email.

 

Pozdrawiam

Paweł Zalewski

AirSoftGuns.pl

 

Biuro Obsługi Klienta:

bok@airsoftguns.pl

tel. 071 710 15 23

kom. 507 20 27 22

 

[ Dodano: Nie 24 Wrz, 2006 ]

I jest promocja. Do końca września wszystkie kulki GUNFIRE 30% TANIEJ.

 

Link do kulek: http://www.sklep.airsoftguns.pl/search.php...affiliate=wmasg

 

Przypominam o możliwości zamówienia bezpłatnych próbek (info wyżej).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...