Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Borne Sulinowo 2007


Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O tak, strzelanie się odbędzie jak tylko się wszyscy znajdziemy. My będziemy jutro (tj. 15.08) po południu na miejscu. Strzelać możemy od czwartku.

 

Szczepi picie będzie wieczorem przy ognisku ;-)

Edited by luglo
Link to post
Share on other sites

Dzięki wszystkim za świetną imprezę, oczywiście największe atrakcje "zlotowe" organizowaliśmy sobie sami :). Dziękuję całej ekipie z Wrocławia (również "Twierdzy Wrocław"), ST6 z Rawicza (za częstowanie pirotechniką), 82nd Airborne, QBSowi, Zbyllowi, Mardokowi i Robalowi oraz GunSmoke'owi (szczególnie za piątkową imprezę :mrgreen: ).

 

Do zobaczenia na kolejnych imprezach.

 

Procent

Link to post
Share on other sites

Dzięki Wszystkim, którym spotkałem za udaną zabawę i klimat. Kilka razy udało się nawet postrzelać. Akcja na skraju lasu na polach minowych (kupy :poddanie: ) należy do ciężkich wspomnień ale z tego co pamiętam to chyba nikt w nie nie wdepnął, prawda? ;-)

Link to post
Share on other sites

Z mojej strony szczególne podziękowania i wyrazy uznania dla Destroyera, Morona, Trolla, Rudej, Ślimaka, Decybela, Bosmana( który nam żarcie przynosił i jako jedyny się z nami chyba integrował). I oczywiście dla całej żandarmerii za kawał dobrej roboty i świetną imprezę oraz współpracę.

 

No i też podziękowania dla Wschód-Zachód - za rewelacyjne towarzystwo, gościnę w swoim obozie no i oczywiście przejażdżki pojazdami ;). I niemal zapomniałbym podziękować '101st za podarowanie nam żarcia w zamian za pomoc ze zwijaniem obozu ;).

 

I of 'coz pozostałym zlotowiczom (tym prawdziwym, a nie dresom, którzy szukali taniego pola namiotowego) za klimat. Również ludziom, którzy długie warty potrafili uprzyjemnić rozmową na tematy wszelakie.

 

Do zobaczenia w maju i za rok ;)

Link to post
Share on other sites

Oki panowie. Macie tu fotki i filmiki zrobione moim telefonem. Może odnajdzie się ktoś tam gdzieś wśród tego haosu :killer: Jakość jest naprawdę dobra. Filmiki przerobione są z formatu mobilnego 3gp na DIVX, więc pójdą każdemu i wszędzie. A poniżej linki do wrzutu:

 

http://rapidshare.com/files/51037126/Filmi...DIVX_1.rar.html

 

http://rapidshare.com/files/51046464/Filmi..._fotki.rar.html

 

Pozdrawiam wszystkich 8)

Link to post
Share on other sites

dubi a mi nie podziekujesz? no wiesz co? :(

 

ja dziekuje calej ŻZ za super klimaty i grupie wsch-zach za goscine w ich obozie no i oczywiscie 4 kierowcom co mnie chcieli rozjechac :]

 

imiennie pozdrowie tylko moja ulubiona poduszke ;) i atrego (na kolejna impreze biore fartuch zebys znowu mnie zbeltal...) - niestety wszstkich wymieniac to by forum nie starczylo :P

 

w kazdym razie do zobaczenia na majowce i na zlocie za rok :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...