Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 18C [CYMA]


Recommended Posts

To wiadomo już w końcu ile jest to w stanie wystrzelić kulek na jednym akumulatorze? Qmpel rozważa mozliwośc zakupu pistoletu AEG lub gaziaka, niestety nie stać go na karabin, nawet z Cymy.

 

roziweję wątpliwości wszystkich ciekawych - Glock 18C CYMY czy TM nienadaje się na broń główną. Jest idealną opcją dla osób z długimi replikami/snajperkami/gunami z mocnynym upgrade'm w starciach na bliskie odległości ( do 25m )

Link to post
Share on other sites
  • Replies 910
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Batkę ładowac nie wiecej niz 3 godzinki. Ja na jednej batce wystrzeliłem k kulek <lol> Po 700 można było zauważyc spadek mocy. Po dobrym podkręceniu hop siupa trafiałem ludzi z 30m. Oczywiście że bez 3 magów to się nie obejdzie Bo 28 kulek to maluczko. Szczerze polecam i czekam na odp. czy da rade z tym hi-capem od TM

Najlepsze kulki do tego modelu to TM. Wyraznie kulka lepiej leci. Nawet 2 metry dalej niz na tych smiesznych dodanych.

 

Batkę ładowac nie wiecej niz 3 godzinki. Ja na jednej batce wystrzeliłem k kulek <lol> Po 700 można było zauważyc spadek mocy. Po dobrym podkręceniu hop siupa trafiałem ludzi z 30m. Oczywiście że bez 3 magów to się nie obejdzie Bo 28 kulek to maluczko. Szczerze polecam i czekam na odp. czy da rade z tym hi-capem od TM

Najlepsze kulki do tego modelu to TM. Wyraznie kulka lepiej leci. Nawet 2 metry dalej niz na tych smiesznych dodanych.

Link to post
Share on other sites

Dziś doszedł mi ten Glock.Bateria była rozładowana do końca,więc od razu zacząłem ją ładować.Po minięciu 3h odłączyłem baterie i zauważyłem,że jakiś płyn się z niej wydostaje.Nie znam się za bardzo na bateriach i nie wiem czym może to być spowodowane.Po włożeniu bateryjki Glock działał bez zarzutów,wystrzeliłem wszystkie kulki które były w opakowaniu z repliką i nic się nie działo.Teraz pytanie czy to wylanie się płynu z bateryjki mogła być czymś poważnym i czy nie zaszkodzi niczemu ?

Link to post
Share on other sites

Wie ktoś już co jest nie tak z baterią/ładowarką ?

Mi gunfire.pl odpisał,że bateria jest jak najbardziej na gwarancji tylko musiałbym wysłać całe opakowanie z pistoletem a nie chce mi się czekać aż odeślą mi go.

Spróbuje na razie używać tej,jak do tej pory zdążyłem wystrzelić z tej wylanej baterii trochę ponad 200 kulek.Zobaczę ile wywalę maks i czy bateria się dalej będzie wylewać po ładowaniu.

Czekam na wasze opinie.

All.

Link to post
Share on other sites

Bardzo fajny ten glock tylko mam jedno zastrzerzenie co do mojego egzemplarza - nie wiem czy tak jest we wszystkich - hopup jakby za mało podkreca kulke. Tzn. nie ma efektu jak w innych gunach ze jak za mocno ścisniesz gumke to kulki lecą podkręcone do góry ... tu nie da sie za mocno docisnąć gumki.

Link to post
Share on other sites

mi bez problemu podkreca w kosmos nawet 0,28. Mialem dwa modele - w pierszym mialem mala powtarzalnosc "podkrecania", w drugim wszystko jest ok... jednak w budynkach trzeba uzywac 0,12 bo za latwo ludzie matrixy robia...

 

ThePesh moze Ci brakuje jakiegos dystansera albo czegos (nie wiem jak tutaj komora jest zbudowana do konca) albo masz jeszcze mocno nasmarowany silikonem (nowka?)

Link to post
Share on other sites

uwzywam tego maga jak mi padnie AEG (inaczej mam ten magazynek w plecaku bo za bardzo przedluza bron).

Do dzialania wymagal mega smarowania bo byl suchy jak wior.

 

ThePesH moze na wylaczonym hu przejedz mu wyciorem z szmateczka...

 

albo po prostu wywal to 500bbs, moze sie uspokoi

Link to post
Share on other sites

Po strzelaniu w sobotę i w niedziele stwierdziłem że glock jest pełnowartościową bronią krótką.Nie wiem jak u was ale kulka mi leci daleko i prosto.Po przyjściu do domu podłączyłem baterie(nie do końca rozładowaną) i ładowałem aż się trochę rozgrzała i już nie rozlała się ponownie.Chyba jej nie wyśle na gwarancje bo nie chce mi się czekać i wydawać kasy na pocztę polską,która jest do bani.

pozdro All.

Link to post
Share on other sites

NOAH napisal, ze ma nieoslonieta gore gearboxa (plastikowa nakladka).

Wlasnie kupilem tego Glocka i nakladka u mnie jest. Czyzby byla to kolejna seria produktu? A moze tamten byl rozkladany i po zlozeniu cos zostalo (w niektorych sklepach robia "tzw. przeglad zerowy"), czy ktos jeszcze tak mial?

 

W moim egzemplarzu bateria siedzi troszke krzywo i uciska jak sadze bok atrapy zamka przez co z pewnym trudem daje sie ja zalozyc (obawiam sie, ze moze byc troche naprezona i kiedys peknie). Czy sa do tego modelu lub TM metalowe atrapy zamkow?

Chetnie bym cos takiego kupil (dla mnie ten pistolet jest bronia boczna ostatniej szansy i czyms co w budynkach nie grozi zranieniem przeciwnika - napewno mocowo tunningowac go nie bede).

 

Mogę prosić o używanie polskich literek ?

CHEMIK

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...