Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maskowanie twarzy...


Recommended Posts

[***]... Właśnie jak masz tylko jeden kolor to nigdy nie malujesz nim całej twarzy. Bo może kolor będzie się mniej rzucał w cozy, ale nie rozbijesz wtedy jej kształtu.

Chyba S.P. Cię uczył takich dziwnych metod :P

 

[Ostrzeżenie! Zachowuj się i nie obrażaj użytkowników!]

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites
  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 4 years later...

Nie wiem co jest gorsze: odkopywanie tematu, czy zakładanie podobnego?

 

Zakładanie podobnego. Jak odkopujesz z sensem, to jest to wręcz wskazane.

w.

 

Nie mam doświadczenia w wyborze farb do maskowania. Do tej pory używałem tylko produktu milteca czy innego MFH i mówiąc szczerze, jestem niezadowolony. W łazience oprócz pasty, z twarzy ściągałem też naskórek i przez kilka dni wyglądałem nieładnie. Rozglądałem się po necie w poszukiwaniu jakichś do użytku profesjonalnego, niestety za dużo takowych nie znalazłem. Tylko camtechy i BCB. Pozostałe były sygnowane logiem tandetnych firm. Chwalone camtechy na naszym rynku są aktualnie nieosiągalne, a o Chameleon BCB mało opinii. I tutaj potrzebuję pomocy. Czy warto jest zainwestować w https://www.asg.com....roducts_id=4338 ? Czy może mogę dorwać w podobnej cenie inne, lepsze?

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Po ściągnięciu maskowania kolega wygląda nieładnie?

To może nie kwestia kamuflażu, lecz samego kolegi?

 

Miltec'i trzymały się ładnie, schodziły bez problemu u mnie. Jedyne na co można było narzekać to ta tuba do nakładania, w przypadku nakładania farby prosto z niej.

Link to post
Share on other sites

Też polecam Camtechy, trzymają bardzo długo i pod wpływem deszczu czy potu się nie rozmazują czy ścierają, jeżeli nie ma czynnika mechanicznego. Jednak tarcie kolbą nie usuwa farby, trzeba jedynie pamiętać, by ręką potu nie zbierać. Potliwości nie ograniczają, jedynie ograniczona termodynamika co jest normalne. Bez smaku i rzekomo z naturalnym substancji, więc nieszkodliwe. Miałem jeszcze farby Chameleon Camouflage Cream, kiepsko trzymały. Tak samo jakieś farby z atramentową czernią.

 

EDIT: Nie masz czasem alergii na te farby? Bo znam wiele osób, które korzystają bez żadnych dolegliwości przy z Milteców czy MFH.

Edited by SirHawk
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...