Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Po co zmniejszać siłe uderzenia spustu albo przedłużać lufe ? przecież to będzie trwało wieki... :wink: chyba łatwiej przełożyć komore HU z szczelnej metalowej na "nie szczelną" plastikową :D 60 s i sprzęt do QCB gotowy z mniejszą mocą :D I tylko o to chodzi :) ( majerSKY dla kogo pierwsze 2 szt HU ? ) Czaita ? :P:P pozdro

Link to post
Share on other sites
  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

za majera dam ci w leb przy najblizszym spotkaniu:D

 

a ja wiem? 1 szt dla mnie a zobaczymy ile bedzie dodatkowo:D podzielimy sie:D bic si enei ma co bo dla wszystkich starczy:D

 

jezeli ktos z forum bylby zainteresowany neich da znac, zeby w razie czego wiedziec o ile sztuk negocjowac:D

Link to post
Share on other sites

Wy chyba nie do końca zozumieliście mój wynalazek hehe więc tak:(zobaczcie najpierw link z obrazkiem ) http://img231.echo.cx/my.php?image=komory3me.jpg

 

Komora 1 jest to zwykła komora np. która była odrazu w gunie :)

Komora 2 jest ona "nie zwykła" bo jest w niej wywiercona dzióreczka aby ciśnienie troche uleciało i spadła moc wyrzucanej kuleczki :) troche FPS uleci ...

 

Wyobraźcie sobie ze idziecie na strzelanke do lasu macie ze sobą rugera z zamontowaną Komorą 1 i strzelacie sie na pełnej mocy 380 fpsów :P

a tu nagle widzicie domek w lesie hehe i wpadł wam pomysł aby sie w nim postrzelać ALE... jest mały problem wasz gun jest zamocny na zabawe w pomieszczeniach więc rozbierasz replike wuciągasz HU nr 1 i wsadzasz Hu nr 2 :) i sprzęd do Qcb gotowy !!! :D:D nie wiem jak mam lepiej to wytłumaczyć :wink:

( Każda Komora Bedzie Wyrególowana !! :) HU 1 będzie wyrególowanyy i HU 2 też(tylko ze drógi pewnie bedziej podkręcony bo mniejsza siła ) hehe

Link to post
Share on other sites

elolelo:D

 

 

wlasnie gadalem z chlopakami snajperasg, ponoc maja miec orginalne metalowe komory koncem czerwca/poczatkiem lipca i kazdy kto u nich kupil rugerka i ma plastik komore dostanie gratisa, a kazdy inny bedzie mogl zakupic:D

 

dodatkowo okazuje sie ze przejsciowki na tlumik tez sa do dorobienia ale tylko jesli gwint zewnetrzny jest dokladnie i fachowo okreslony zeby nie bylo wtop ze gwin nie pasuje:D

Link to post
Share on other sites

Metalowa komora HU gwarantuje lepszą trwałość i żywotność w porównaniu do plastikowej, która potrafi pękać. Dodaje ona również, poprzez lepszą szczelność, trochę fpsów.

 

Pozdrawiam

Ps. Było o tym wcześniej b. dużo pisane i mówione...

Link to post
Share on other sites

Uwaga!! 8) Namówiłem mojego znajomego który ma fabryczkę wyrobów gumowych i rozpoczęliśmy produkcję gumek HU do MK1 / MK1 C Pierwsza partia już wyszła obecnie testujemy różne mieszanki gumy. Myślę że cenowo wyjdzie jakieś 12PLN za 2 -3 gumki łącznie z kosztem przesyłki (wpłata tej sumy na konto a przesyłka listem priorytetowym) Dzięki temu znacznie spadną koszty. Niedługo zdjęcia i szczegóły . Zainteresowanych proszę o wstępny kontakt na mail go_big@o2.pl

Pozdrawiam wszystkich rugerowców

Żylet

Link to post
Share on other sites

No to niestety dopiero czas pokaże . Ja na końcowej wersji gumki w testach wystrzelałem przeszło 1000 kulek i wygląda na to ze wszystko jest ok. Ze swojej strony staramy się żeby była ona jak najlepsza i po jak najniższych kosztach. Przy wysyłce 3 sztuk koleś zarabia na tym ok 2 PLN . Chodzi o to żeby było jak najtaniej. W porównianiu do cen gumek ze sklepu różnica jest ogromna . Nawet gdyby z tych trzech gumek 2 miały się rozpaść (mało prawdopodobne) to i tak ta jedna która zadziała będzie dla was duużo tańsza 8) Pozdro

żylet

Link to post
Share on other sites

Ad konkrety 8)

Przeprowadzam dalsze testy bo nie chcę wam sprzedać bubla. Bardzo lubię ASG i nie chcę żeby zamiast waszych kulek latały za mną noże :lol:

Rozpoczęcie sprzedaży planujemy od początku lipca więc proszę o jeszcze odrobinę cierpliwości

Pozdrawiam

żylet

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Przepraszam za lekkie spóźnienie terminu rozpoczęcia wysyłek spowodowane nerwowym okresem w pracy :? Dzisiaj pierwsza wysyłka gumek poleciała do Wbohun'a i jeżeli wszystko będzie ok zacznę realizować pozostałe zamówienia. :)

Pozdro

żylet

Link to post
Share on other sites

Witam All,

ja mam podobny problem. W moim przypadku po oddaniu pierwszego strzalu nie moge oddac 2(z lufy leci sam gaz, niestety kulki nie), pozatym po oddaniu strzalu nie moge wyciagnac magazynka. Dopiero kiedy wystrzelam caly gaz w magazynku moge go wyciagnac. Czy wiecie czym to jest spowodowane?

Pozgrawiam.

Link to post
Share on other sites

Witam. Możliwe że ci lufa nie powraca w pierwotne położenie... ale skoro piszesz, że możesz wyciągnąć maga po wystrzelaniu gazu to nie wiem... chmm... może spróbuj przesmarować olejem silikonwym obudowę hop-upa... ja mam czasem takie coś... ale to z winy mojej niedokładności obróbki obudowy.... ale żeby maga nie można było wyciągnąć to pierwszy raz coś takiego słyszę.... pozdro

Link to post
Share on other sites

Siema,

kupilem go niedawno na allegro od goscia, ktory uwaza ze kupil go tydzien temu. Dzisiaj go dostalem. Ręce mi sie trzesły przy otwieraniu.

Tak jak wyzej napisalem probowalem strzelac. Po dokladniejszych ogledzinach z zewnatrz stwierdzilem ze palant, od ktorego kupilem mk1, calkowicie wykrecil srobke do regulacji Hop Up'u. Uzywal on jakis 0.12 kulek przez co chcac wyregulowac Hop Up wykrecil ja. :cry: Pozatym nie dostalem gwarancji. :( Z rozmowy telefonicznej wynika ze gostek kupi mi srubke i przesle ja z gwarancja. Mam nadzieje ze pozniej wszystko jakos sie ulozy. :?

Strzezcie sie osob nie umiejacych sie poslugiwac bronia.

 

Pozdrawiam.

 

PS: Z racji ze posiadam go dopiero kilka godzin, czy ktos moze mi napisac skrocona instrukcje rozbierania tej repliki?? :?:

Link to post
Share on other sites

Witam. Co do krótkiego to wystarczy odciągnąć tą dżwignię z tyłu na rączce i wyciągnąć tą całą część sorki że tak bez nazewnictw ale chyba wiadomo o co chodzi :wink: powinna wtedy wyjść cała górna połowa repliki ( po prostu się odłączyć)... jak chcesz wyjąć lufę wewnętrzną to dalej wyciągasz ten plastik z tyłu i lufa wychodzi sama... co do składania to już gorzej bo trzeba wpasować dolną połowę repliki w górną ( chodzi o te widełki co się poruszają jak naciskasz spust) i potem zakładasz tą część za pomocą której całość się trzyma... trzeba tam znowu spasować 2 części (taki majtający się srebrny kawałek kwadratowego pręta musi być na środku... to jest dźwignia łącząca młoteczek ze sprężyną) i zapinasz tą dźwigienkę i masz złożoną replikę.... sorki że tak amatorsko może mnie nikt nie zje za to na forum :wink: pozdro

 

ps. strzelał 0.12? :lol: to fajnie mu latały.... o ile przeszły przez lufę... bo u mnie się strasznie cięły w lufie...

Link to post
Share on other sites

Dziekos, ale chodzilo mi o rozkladanie dlugiej wersji. :P A z tymy kulkami to sadze ze sa to 0.12. Wiesz to sa takie kulki bez nazwy i podaniej wagi, jak je wziolem do reki to czulem jakie sa nie rowne.

Gdybys mi podal sposob rozkladania dlugiej wersji bylbym bardzo wdzieczny. :wink:

Pozdrawiam

 

PS: Dla zainteresowanych:Ten gosc ktory mi sprzedal Mk1 C. dzwonil do MG i z tego co mowil mozna kupic tam subke do Hop Up'u za grosze.

Link to post
Share on other sites

To niestety ci nie pomogę... bo nie miałem w rękach carabine... ale może coś użytkownicy mk1c coś powiedzą na ten temat... ale przypuszczam że rozkładanie obydwu tych replik niewiele się różni... bo mk1c jest rozwinięciem mk1... pozdro

 

ps. szkoda że tylko śrubkę.... mogliby coś jeszcze więcej mieć... gumki, hop-upy... ale może za dużo chcę :| ....

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...