Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Moja "alfa" specnaz...


Recommended Posts

Tak więc z nudów,pobawiłem sie troche z super hiper krótkim kałachem z festynu:) Paint job(chba tak to się pisze) to mój pierwszy w życiu,więc prosze nie krytykowac tylko dawać wskazówki na przyszłość.A tak naprawde to nie chciało mi się jechać specjalnie do sklepu w wawie po pare farbek i pędzelek więc wykorzystałem resztki farbek humbroll do modeli i lekko zużyte pendzelki...Efekt przedstawaim poniżej:

pict0099uk3.th.jpg

 

pict0101mx8.th.jpg

 

 

pict0102vc2.th.jpg

 

 

Aha chwyt jest wykonany chyba z włókna szklanego,mam go z allegro przez przypadek(nie pytajcie o co chodzi)...

Kolba jest wzięta z super shotguna również z allegro,który rozpad mi się i nie chciało mi się go naprawiać.Wewnątrz zminiłem tylko lufe na aluminiową bo HU nie wiem jak zrobić.Strzela jak na szit replike całkiem dobrze,mysle że ok 25-30m maksymalnego będzie.Narazie tyle.

Pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

fajne...kolorki troche za jaskrawe ale co tam...uzdolnienia plastyczne masz chyba:P w zasadzie czemu nie robic takich rzeczy jak to zabawka jest...na allegro opchnij to może zarobisz coś...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Czy to cudo ma selektor ognia z lewej strony? :roll:

 

:wink: "pisowshit" :wink: zabija śmiechem :wink:

 

A generalnie to dramat. Bo tego nawet repliką nie można nazwać, na konwentach SF pewnie robił by furorę ale w kontekście ASG to "pisowshit" :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

:wink: "pisowshit" :wink: zabija śmiechem :wink:

 

A generalnie to dramat. Bo tego nawet repliką nie można nazwać, na konwentach SF pewnie robił by furorę ale w kontekście ASG to "pisowshit" :wink:

 

Stary,ja tego nie zrobiłem do asg tylko tak,żeby się pobawic,z nudów...Może jak bym to ładniej pomalował to może jeszcze o asg to by zahaczyło...

Zresztą to z czego to zrobiłem,nie było wykonane z jakiegoś aluminium,stopów,abs-u.Kupiłem go za 10-15 zł,więc wiesz.To był sam plastyik i nic więcej.Troszke pomajsterkowałem i wyszło coś takiego:)

To "cudo" ma selektor ognia z lewej strony.

Jest "pomalowany" na czarno.

Dzięki wszystkim za opinie:)

Pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

:wink: "pisowshit" :wink: zabija śmiechem :wink:

 

A generalnie to dramat. Bo tego nawet repliką nie można nazwać, na konwentach SF pewnie robił by furorę ale w kontekście ASG to "pisowshit" :wink:

 

Wiesz co a ty jakie masz osiągnięcia w majsterkowaniu? Wymiana żarówki, przycięcie tapety a może sklejenie ucha od kubka? Więc najpierw oceń siebie a później innych.

Link to post
Share on other sites

Fajnie ci to wyszło!

 

Moja rada: trochę podpatruj u innych, trochę ze zdjęć prawdziwej broni, dużo własnej inwencji i nie spoczywaj na laurach. Udowodniłeś sobie i nam że umiesz, nie bój się eksperymentować. Pracuj nad następnymi replikami.

I oczywiście pochwal się nimi tutaj.

Pozdro Tukasi.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...