Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hi Capa 5.1 WE - Gaz kończy się po ok. 20 strzałach


Recommended Posts

 

PS. Ile wasze stockowe Hi-capy wystrzeliwują w temp. 20 stopni po jednym nabiciu?

 

z 40 - 45, oczywiście nie w rapid fire, bo w wtedy nie da sie całego maga wystrzelić - syfon :P ale tak seriami po 5 da rade ;)

 

Syfon?? cholerka, ja jeszcze ani razu syfona nie zlapalem.

U mnie Hi Capa wystrzeliwuje na Propanie caly mag i ma jeszcze sile aby zamek zostal w tylnym polozeniu :) Oczywiscie strzelajac w stylu Strzal-->sekunda przerwy--> strzal itd

Link to post
Share on other sites

U mnie Hi Capa wystrzeliwuje na Propanie caly mag i ma jeszcze sile aby zamek zostal w tylnym polozeniu :)

Dobra, potraktuję to jako zachęcenie do spróbowania czystego propanu. Dzięki, mam nadzieję, że nie będe musiał wracać do tego tematu z problemami ;)

Przy okazji: To nie przez temperature :(

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Nie chce zakladac nowego tematu wiec spytam tu: mam taki problem ze od czasu ostatniej strzelanki jak nabijam w temperaturze nawet pokojowej magazynek (hi capa 5.1) to stopniowo ale skutecznie gaz sie ulatnia z magazynka w pozycji do gory zaworem wolniej gdy jest w pozycji jak do strzalu czyli zaworem do dolu to szybciej. NIe wiem zabardzo co robic do niedawna magazynek dzialal bez zarzutow nigdy gaz sie nie ulatnial a teraz nagle zaczal i nie wiem co robic czy zglaszac rekalacje czy jest cos innego co moge zrobic? Używam green gazu mam 2 butle jedna juz mocno zurzyta druga zupelnie nowa i przy obu jest tak samo jak i niezaleznie od czasu ladowania. Bardzo prosze o pomoc jutro mam strzelanke pewnie ostatnia dla mnie w sezonie z powodu temperatury i naprawde nie chcialbym ja przegapic!

 

Ps. Jesli ktos bylby taki dobry i dal linka lub sam napisal lub zrobil fotki jak rozebrac magazynek hi-capy bylbym bardzo wdzieczny czytalem gdzies w innych tematach ze uszczelnienie tam jakis czesci mogloby pomoc ale jakby ktos jeszcze takiemu laikowi jak ja napisal jak wlasnie mag rozebrac i co dokladnie nasmarowac i uszczelnic to naprawde bylbym wdzieczny. Bardzo mi zalezy na moim gunie i niechcialbym go zepsuc przez moja niewiedze!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...