Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mp5sd6 JG


Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wedrowiec39 - Opis rozkładania MP5 jest na stronie www.machinegun.pl w dziale "testy i opisy", i zatytułowany jest: "Jak wymienić lufę w MP5 CA?". Replika odrobinę się różni, ale nieznacznie.

 

 

dzięki :)

przeczytałem, ale... nie podejmuję się rozbiórki, chyba jednak zlecę robotę Krakmanom, na moje niewprawne oko za dużo drobiazgu można pogubić po drodze ... ;)

 

pozdr

w

Link to post
Share on other sites

Czyli ogólnie średnio polecacie tą replikę, nawet II generacje?? A szkoda, bo mp5sd6 bardzo mi się podoba :???:

A i mam parę pytań na temat repliki... Czy to co oryginał ma metalowe, replika też ma? Czy górna część korpusu jest metalowa?? Na taką mi na zdjęciach wygląda... I mam jeszcze jedno pytania, a mianowicie, czemu u krakmanów i na gunfirerze ta replika jest po 299zl, a na customs.pl po 399zl?

Link to post
Share on other sites
Czy to co oryginał ma metalowe, replika też ma?

Od JG nie.

Czy górna część korpusu jest metalowa??

Body jest full plastyk.

 

A szkoda, bo mp5sd6 bardzo mi się podoba

Don't worry. Wypas MP5 SD od ICS tylko 999 PLN ;).

 

czemu u krakmanów i na gunfirerze ta replika jest po 299zl, a na customs.pl po 399zl?

Bo krakmani sprzedają stock, a customsi po swoich przeróbkach.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

A ja mam te replike prawie rok i wcale nie narzekam. Wszyscy narzekaja i mowia ze sie sypie a ja wystrzelilem z niej sporo kulek i bylem na jednym duzym zlocie. Do tego strzelania z kolegami z ekipy dosyc czesto i dlugo i NIC sie nie popsulo. Kumple maja Cymy i Dboys AK i juz pare razy podczas srzelania cos im padlo, a u mnie nic... Wiec prosze nie straszcie ludzi ktorzy chca kupic ten model, bo ja osobiscie go mocno polecam! :) Kupilem na zbrojowni - to moze dlatego nie mam z nim problemu ;)

Fajna giwerka jak na poczatek i dla tych co lubia MP5! :)

PZDR!

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Mam mp5sd5 jg z taiwana dziś próbowałem celność tej repliki z około 30m za 5 strzałem trafiłem w butelkę gdyby to był człowiek trafiłbym za każdym razem spróbowałem z 40m z hop up strasznie daje do góry gumka do wymiany ale opracowałem sposób żeby trafić i trafiłem :) Jeśli ktoś nie zmienia hopsiupa i ma mp5 jakiś czas myślę ze może sie przyzwyczaić do strzelania z niego ;) jutro pożyczam bratu ta replikę na zlot i opisze po tym co on powie jaka się sprawowała ,myślę ,że ten karabin na początek jest dobry. Zwłaszcza za tą cene ,ale więcej napisze po jakimś tam czasie użytkowania

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja mam mp5sd5 ,ale środek i niektóre części te same więc się wypowiem:

-gumka hu do wymiany

-trochę wadliwy selektor ognia

-mag trochu się rusza nie podaje u mnie przynajmniej ostatnich kulek

-zasięg na stocku jak dla mnie zadowalający skuteczny 35-40m o całkowitym nie mam pojęcia

-wykonanie jak dla mnie dobre

-lekka replika jak dla mnie plus ,porównywałem do cm028 i ak trudniej się celuję

-narazie dobrze się trzyma mam jakiś miesiąc

-u mnie się nie zacina fajnie chodzi jeśli chodzi o dźwięk

 

Pozdrawiam

Edited by Paniszer
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam mp5sd6 JG od roku. W sumie sprawuje się dobrze.

0 zacinek, 0 ingerencji w gearbox nic. Na plus piszę się możliwośc dokupienia w miarę tanio metalowego body.

Zasięg jak już Paniszer pisał nie jest wieelki ale mp5 to głowne do budynków, gdzie sprawdza się baardzo dobrze z racji dużego ROF. Jest niesamowicie lekki ( 2,15 kg)

Minusy :

-bezpiecznik szybko się "rozluźnia"

- lekko trzeszczy (plastik plastik)

- w wersji ze składaną kolbą strasznie baterie trzeba wciskać

- magazynek nigdy nie jest pusty do końca

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...