Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sklep w kołobrzegu


Recommended Posts

  • 9 months later...

Temat odgrzeję trochę dla reklamy naszego pięknego miasta. Iglica... Może jeszcze czytujesz forum... Moja odpowiedź po niewczasie, ale wierz mi, że Kołobrzeg nie jest zadupiem...Wszyscy znają Błądzikowo, prawda Panie i Panowie?

Post ten piszę w celu wyprowadzenia z niewiedzy tych, którzy jadąc do Kołobrzegu chcą się dowiedzieć czegoś o sklepach ASG czy militarnych. Od wielu lat istnieje Bastion - sklep militarny na terenach byłej strzelnicy wojskowej na ulicy Koszalińskiej (wylot na K-lin). Możne tu kupić wiele fajnych gratów, pojeździć SKOTem, czy T55. W dniach 14 - 15.07 odbywa się Piknik Militarny - kolejny już... Więc ludzi pokroju Iglicy z Błądzikowa proszę o nie obrażanie Kołobrzegu, który na mapie historii RP znaczy więcej niż Błądzikowo. A co do ASG polecam sklep WEST na Koszalińskiej koło Billi. To tyle reklamy wakacyjnej.

Apeluję do wszystkich młokosów... Zanim napiszesz, że to zadupie, popatrz, gdzie mieszkasz :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Bardzo dobre podsumowanie, Fiedotow

Co do sklepów to tak jak Fied powiedział.

Bastion -> sklep z demobilem jak i z nowymi rzeczami. www.wojsko.com.pl

WEST ->sklep z ASG "fachowa pomoc", demobil, nowe art., survival. stronki brak lecz na allegro są

 

A dla młokosów niech uważają na jakie miasto mówią.

W Kołobrzegu odbyła się uroczystość powtórzenia "Zaślubin Polski z Morzem" dnia 18 marca 1945r

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 4 months later...

Dzień dobry mam takie pytanie. Jaki asortyment ma ten sklep bo bede spędzał wakacje w Kołobrzegu i mam zamiar coś zakupić. Chodziło by głownie o polski kamouflage i jakies karabiny. Prosze jeszcze o mape jak dojechać do sklepu. Z góry dziekuje

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

wydaje mi się że nie ma na tym zadupiu takiego sklepu. Ja nigdy tam nie znalazłem takiego więc wątpie w to. Nawet nie ma militarnego wogóle.

 

A więc, tak, jest to wioska(mieszkam w niej od 4 lat >.<)...ale sklep jest, czasem nawet jest tam jakis AEG, pożądny nawet. I tam są mundury camo itp. (latarki,wiatrowki,kulki,okulary...itd.)

 

"West" - tak się nazywa, i jest on kolo hali Milenium.

Edited by Aessari
Link to post
Share on other sites

Aessari... Wybacz nutkę krytyki, ale czytałeś całość? Napek - podałem wystarczająco dokładne namiary. Asortyment się zmienia. Sporo kałaszy ze środkowej półki, jakieś gaziaki, taniocha też jest. Mundury - różnie. Ostatnio widziałem nasze koszule z krótkim rękawem. Trzeba wejść, zobaczyć i ... (veni, vidi i nici) ;-)

Link to post
Share on other sites

No racja, sorry :killer:

 

Z miesiąc temu widziałem tam AK-47 BF specnaz z firmy JG za 439 zł ^^

Ogólnie mają tam więcej kamizelek,camo,latarek,lornetek,nozy,mundurów itp niz AEG, dużego wyboru kulek tam nie ma a jak jest to ogólnie są drogie.

Podobno już sa lunety do ASG z montażem, ale ogólnie to fajny wioskowy sklepik.

Lubie kołobrzeg i jest tu fajnie i wogole - a teraz mam przynajmniej do kogo strzelac z mojego Kałacha, pełno kolorowych czapeczek tu chodzi w grupach... :twisted: :killer: :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

W te (jak w każde) byłem w Kołobrzegu i mogę polecić ten sklep tym, co lubią te wszystkie oporządzenia. Chodzi mi głownie o mundury do prawie każdego maskowania. Bronie, które były wywieszone to sprężynówki, nie wiedziałem aegów i gazów. Sporo scyzorykó i innych bajerów. A, i dla ciekawskich: można tam kupić stringi woodland :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

W tym tygodniu wybieram się do WEST'u i podam tu godz. otwarcia dla ciekawskich. Wczoraj pod wieczór chciałem się wybrać, ale nie wiedziałem do której mają otwarte, więc jak ktoś będzie potrzebował to do tematu spojrzy.

 

Jah z Wami!

 

@OFF Top:

@Aessari, na jakiej dzielnicy mieszkasz ? Może się na strzelankę wybierzemy

 

Sory, że nie edytowałem, ale nie mogłem.

Godziny otwarcia sklepu WEST:

Od pon. do pt. 10:00 - 18:00

w sob. 11:00 - 15:00

w niedzielę nieczynne

Edited by Kuszu
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Przy wjeździe od strony Ustronia Morskiego znajduje się wielki market militarny (www.wojsko.com) Duże dwa namioty połączone w jedno, za tym poligon (łąki) na którym można się często przejechać pojazdami Bastionu. Fajne miejsce dla fanów wojska. W markecie można dostać wszystko co się chce tylko trzeba poczekać aż będą mieli na stanie (kurtki MW RP, zimową kurtkę WP, Okrągłe magazynki do MG, szwabskie garnizonki, kabury polskie i inne, pałki MO oryginalne, hełmy MO oryginalne, łuski czołgowe, namioty zarówno WP jak BW i innych, hełmy LWP z siatką, ZOMOwskie mundury)

 

Często organizują pikniki wojskowe ja byłem na IV.

 

Polecam wejść na stronę www.wojsko.com ale sprzedają też na allegro pod nazwą wojsko_com.

 

Pozdrawiam!

Edited by _Zygus_
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Bardzo dobre podsumowanie, Fiedotow

Co do sklepów to tak jak Fied powiedział.

Bastion -> sklep z demobilem jak i z nowymi rzeczami. www.wojsko.com.pl

WEST ->sklep z ASG "fachowa pomoc", demobil, nowe art., survival. stronki brak lecz na allegro są

 

A dla młokosów niech uważają na jakie miasto mówią.

W Kołobrzegu odbyła się uroczystość powtórzenia "Zaślubin Polski z Morzem" dnia 18 marca 1945r

Fachowa pomoc? ;-) Już tam nie pracuję, jest za to jakaś baba z mięsnego :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
jest za to jakaś baba z mięsnego :wink:

tam bab więcej... i to nie wiem czy nawet jakieś rzeźniczki tam nie pracują...

ale jak się trochę pogrzebie to można znaleźć coś fajnego (ja skompletowałem sobie mundurek ;-))

 

w wescie przesymaptyczny starszy pan... no i brak AEGów. ale chociaż pas taktyczny znalazłem :-)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...