Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Berget 5 - 14/17 czerwca 2007 (Szwecja)


Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zresztą widzialem, że kilku polaków nie zgłosilo się na MP tylko do zwyklych "infantry"

 

um... ale prawdopodobnie też w DPMie.

 

YaCa zagadaj ludzi na forum berget-u w dziale Poland. Tam kilka osób się oferowało, że pomogą.

Link to post
Share on other sites

Było już tłumaczone...

 

(...)

Sprawa jak dla mnie wygląda tak:

 

Polacy wystąpią po obu stronach konfliktu.  

(...)

Uzasadnienie wydaje się oczywiste, nie ja jeden na nie wpadłem - Polacy na emigracji sformowali się w Siły Zbrojne Rzeczypospolitej Polskiej, ponieważ zaś, podobnie jak w czasie IIWŚ, dowództwo i rząd siedzą w UK, to i mundury zostały przekazane przez brytyjski MOD. Zatem DPM wydaje się dobrze umotywowany z punktu widzenia scenariusza.

 

Koszt zakupu kompletu DPM jest naprawdę śmieszny i sądzę, że jeśli ktoś wybiera się na grę do Szwecji, to chyba i na taki mundurek będzie w stanie uzbierać. Proponuję do tego jakieś fancy naszyweczki z orłem w koronie i napisem Poland - do naszycia na lewy rękaw.

Link to post
Share on other sites
Zgodnie ze scenariuszem to powinni je nosic Polacy "Wschodni".

 

Wygląda na to, że jedynymi w Polskich mundurach będą Szwedzi z ekipy "Czarna Madonna" (są w trakcie "przesiadania się" na Pantery).

Trochę bedą zawiedzani bo liczyli na wsparcie z Polski - ale to już ich problem.

Reszta Polaków ze wschodu bedzie robiła za "ruskich".

No chyba, że ktoś tam coś szykuje potajemnie.

 

Serwer już działa i można płacic PayPalem.

Link to post
Share on other sites

Uzasadnienie scenariuszowe mundurów podałem już i myślę, że nie ma sensu tego zmieniać. Oczywiście, jeśli ktoś kompletnie nie ma ochoty zakładać DPMa, to kijem go zmuszać nie będziemy. Po prostu ładnie by to wyglądało, gdybyśmy jednolicie się zaprezentowali.

 

Przyznaję, byłoby jakoś tak bardziej patriotycznie może, gdybyśmy pojechali w Panterach, ale:

1. Scenariuszowo nie bardzo ma to sens (oczywiście mówię o Polakach walczących po stronie Zachodu) - skoro Siły Zbrojne uformowane zostały w Wielkej Brytanii, to skąd tam nagle polski mundur?

2. Mimo wszystko DPM jest tańszy, np. na Allegro

3. Część osób już poczyniła zakupy; skoro już raz to ustaliliśmy, to nie ma sensu tego zmieniać

 

Oczywiście wszystkie te DPMowe ustalenia dotyczą tylko tych z nas, którzy piszą się na NATO. Osoby grające po stronie Sowietów mogą sobie jechać nawet w różowym Barbie Camo :o)

 

Jeszcze jedno - zachęcam do rozmawiania o B5 na TAMTEJSZYM FORUM. Nie sposób śledzić dyskusji toczącej się na kilkunastu forach :o)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mam 5 bilecikow do odstapienia.

Tak pomyslalem ze moze ktos bedzie potrzebowal wiec zabookowalem kilka wiecej. :killer: :killer: :killer:

Wedlug regulaminu mozna dowolnie sprzedwac/oddawac bilety.

Wiec jesli ktos chce prosze o PM. Podam wszelkie szczegoly, zmieni sie nazwisko imie, bilety nie sa oplacone wiec zostaje to w Twojej gesti zebys sobie je oplacil.

 

pozdrowienia

Link to post
Share on other sites

Powyższa inicjatywa jest bardzo cenna, sam natomiast nie wykazałem jej świadomie, bo wiem już, jak wygląda takie zmienianie danych - bardzo, BARDZO długo i upierdliwie. Tym niemniej, szczerze życzę przyszłym nabywcom powodzenia. Moja rada - zapłacić od razu, a zmiany danych domagać się później (za pośrednictwem osoby, od której się ticket wzięło - czyli tej, która go zabookowała - czyli Borostwora).

Bardzo powoli, ale jakoś to działa.

Boro - nie zapomnij opłacić własnego ticketa jak najszybciej - chłopaki są dużo szybsi w kasowaniu zgłoszeń, niż ich uaktualnianiu ;o)

 

 

Wszystkich zainteresowanych wspólnym wyjazdem autokarowym zapraszam TUTAJ.

Link to post
Share on other sites

Powyższa inicjatywa jest bardzo cenna, sam natomiast nie wykazałem jej świadomie, bo wiem już, jak wygląda takie zmienianie danych - bardzo, BARDZO długo i upierdliwie. Tym niemniej, szczerze życzę przyszłym nabywcom powodzenia. Moja rada - zapłacić od razu, a zmiany danych domagać się później (za pośrednictwem osoby, od której się ticket wzięło - czyli tej, która go zabookowała - czyli Borostwora).

Bardzo powoli, ale jakoś to działa.

Boro - nie zapomnij opłacić własnego ticketa jak najszybciej - chłopaki są dużo szybsi w kasowaniu zgłoszeń, niż ich uaktualnianiu ;o)

Wszystkich zainteresowanych wspólnym wyjazdem autokarowym zapraszam TUTAJ.

 

W sumie to juz jestem zaznaczony jako zaplacony wiec chyba juz nie skasuja :) mozna powiedziec do zobaczenia w 3miescie bedzie czekac nas jak mniewam ciekawa podroz:)

Natomiast co do zmiany danych masz racje. Sadze ze beda sklonni zmienic dane dopiero po zaplaceniu. Bo wyslalem email jakies kilka dni temu i dzis nastepny w celu zmiany danych i jakos sie nie kwapia do zrobienia tego. Moze po oplacie biletow zrobia to szybciej. A co do biletow to juz niestety nie mam :( wszystkie rozdalem.

pozdrowienia

Link to post
Share on other sites

Ja (a niby pomagam im w organizowaniu) załatwiałem zmianę danych OPŁACONEGO biletu przez ponad miesiąc... Nie to, żebym chciał zniechęcać...

 

Druga sprawa - jak zarejestrowałeś (na jakiego nicka) pozostałe tickety? Bo jeśli na siebie, to obawiam się, że usunęli te rezerwacje, jako błędne/zdublowane.

Link to post
Share on other sites

Ja (a niby pomagam im w organizowaniu) załatwiałem zmianę danych OPŁACONEGO biletu przez ponad miesiąc... Nie to, żebym chciał zniechęcać...

 

Druga sprawa - jak zarejestrowałeś (na jakiego nicka) pozostałe tickety? Bo jeśli na siebie, to obawiam się, że usunęli te rezerwacje, jako błędne/zdublowane.

 

 

W sumie to juz jeden bilet zmienili. Zmienili by reszte tez gdyby nie moja pomylka :)

Ale juz wyprostowalem wiec mozliwe ze w wkrotce zmienia reszte.

Uff.... nie poszlo tak zle ... pozdrowienia

 

A polskie literki ?

CHEMIK

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...