Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jak transportujecie sprzęt??


Recommended Posts

Jak transportujecie giwery i oporządzenie na strzelankę? Oczywiście najprostsza odpowiedź to samochodem lub z buta lecz mnie interesują bardziej środki komunikacji publicznej :killer: Przemieszczacie się w mundurach czy przebiórka na miejscu itp. Ja nie posiadam samochodu więc podróżuję autobkiem lub metrem. M6-tkę owijam pałatką a kamizelkę, górę od munduru i inne pierdoły przewożę w plecaku (oczywiście spodnie na sobie :D )

Link to post
Share on other sites

Ja przeważnie zawsze wszystko mam na sobie (mundur, kamizelka, ochraniacze itp), reszte szpleju typu bateria do aeg'a, gogle, kulki itp trzymam w plecaku. Karabin albo owijam bluzą od munduru lub w worek na smieci (z opcji 2 proszę sie nie smiać :P i nie polecam tego patentu).

 

Ogólnie olewam jak się ludzie dziwnie na mnie ale zazwyczaj wracam w mundurze

Spojrzenia ludzi na Ciebie w metrze/autobusie/na ulicy... bezcenne :P .

Link to post
Share on other sites

Zwykle na strzelanki dojeżdżam Vitarynką, więc kłopotów nie mam - ale replika ZAWSZE jest w pokrowcu wędkarskim (a nuż zatrzyma mnie - rutynowo - policja? ). Kiedy jadę autobusem, to staram się ograniczyć oporządzenie do minimum, i zamieniam ETLBV na ALICE.

Link to post
Share on other sites
Przemieszczacie się w mundurach czy przebiórka na miejscu itp.

 

Z metroseksualnymi tryndami się nie identyfikuję, ale preferuję przebiórkę na miejscu. Pakowanie się do autobusu w przepoconych po bieganiu ciuchach to sytuacja dyskomfortowa i dla mnie i pewnie dla współpasażerów. Fuuuuu!!!! :język:

;-)

Link to post
Share on other sites

Oprócz ochraniaczy wszystko inne na sobie ;) replika też tyle, że w pokrowcu (choć nie trzeba specjalnej inteligencji żeby się domyślić co tam mam :D ale pały mogą mi już skoczyć ;)). Miasto małe to już nas ludzie poznali więc nie wzbudzamy strasznej sensacji :P

Link to post
Share on other sites

Mundur na sobie,replika obwiązana dwoma workami na śmieci 8) i staranie zapieczętowana taśmą klejącą :D ,jedynie 2 drobne dziurki aby wszedł pasek i na nastepnie na ramie.Drobny Szpej typu gaz,kulki,żarcie itp w plecaku lub w ładowanicach/kieszeniach :P

Link to post
Share on other sites

Ja jakiś czas temu zamówiłem sobie pokrowiec na giwere od jakiegoś gościa na Allegro, szyte na wymiar... koszt: 60pln. Jak dla mnie bomba :)

 

Jeżdze zawsze w mundurze (DPM; wz.93 wolę zostawić w domu) i butach taktycznych - nie chce mi sie przebierać na miejscu - reszta (kamizelka, ochraniacze, hełm, gogle, broń boczna, itp.) w zwykłej torbie podróżnej, giwera w pokrowcu na plecach. ALe już nie pamiętam kiedy statnio jechałem komunikacją miejską - najważniejsze mieć zmotoryzowanych kolegów w drużynie :)

Link to post
Share on other sites

mundur na sobie kamizelka na sobie helm/kapelusz na sobie replika dluga w worku bron krotka w plecaku

 

tak bylo kiedys dzis jestem juz zmotoryzowany wiec jest latwiej jednak czasem trzeba wrocic do tej opcji bo nie wszedzie mozna bezpiecznie auto zostawic badz bezpiecznie autem wjechac...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...