Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK74 (CM031) [CYMA]


Recommended Posts

Przewiercony przód od tej "górnej rury", nie wiem jak to się nazywa i jaką pełni funkcję i wkręcona czarna śruba. Jak wcześniej latało na prawo i lewo, a jak by się postarać można było zdjąć tą górną okładzinę bez odkręcania żadnej śruby, tak teraz siedzi wszystko bardzo sztywno, nawet nie drgnie. Tak więc żadnych taśm, klejów tylko śruba i po robocie. Z mankamentów to pozostał jeszcze pływający chwyt pistoletowy, ale to zaobserwowałem tylko w jednym egzemplarzu. Tak więc pomimo tych drobnych mankamentów replika naprawdę godna polecenia :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oj. To czyżby w bojach można było montować dłuższą lufę? Bo mi się wydaje ze można taka samą... Mi po zamontowaniu 510mm nic nie wystawało ZA tłumik płomienia. :roll:

 

Ale posłuchaj się kolegi, kup 455 zamiast 469mm (po zaokragleniu 470mm). Nie ma jak to prawie 2cm lufy mniej :wink:

 

P.S. Już idę mierzyć ile ma stockowa od CM031. Właśnie mam na "serwisie". Powiem też ile wejdzie max, tak aby nie wystawało. Bo już sam ku...wa nie wiem. :!:

 

Więc fabrycznie, fakt jest 461mm. Ja mam w swoim ak-74 boja lufę 520mm (tłumik od beryla), aczkolwiek, jak założyłem tłumik od 74ki to nic nie wystawało ZA niego. (W tej "szczelinie" w gwizdku było widać). Stockowo w bojach jest 500mm i nic nie wystaje. Tak więc śmiało możesz kupić lufę do 500mm i nic wystawać nie będzie. Temat o cymie, ale repliki takie same, więc nie ma o co się bać.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...