Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK74 (CM031) [CYMA]


Recommended Posts

AK74 w częściach, po upadku z człowiekiem z 3-4 metrów :

http://i99.photobucket.com/albums/l290/Jan...SG/IMG_5236.jpg

(na szczęście nie mój)

Jedyny problem na jaki ja natrafiłem to minimalne nieodciąganie spustu po strzale semi-auto, przez co trzeba było odciągać ręcznie po każdym strzale. Sprężynka po potraktowaniu silikonem działa już ok. Ogólnie broń sprawuje się bardzo dobrze.

pzdr

Link to post
Share on other sites
  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

widzialem ta replike bleda .... to jego latanie jest fatalne doslowie jak by HU krecil kulke nie w ta manke :D a pozatym to z daleka replika jest zeczywiscie ladna ....ale juz z bliska to jest troszke inaczej ....jakies takie strasznie plastikowe sie wydaje ....no ale moze mam spaczenie:d pozatym spory luz na rekojesci i kolbie ,body zeczywiscie wyglada dosc ladnie,ale jednak cos z nia nietak .... okladziny sa dosc nieprzyjemnie plastikowe,kolba tez no i ta cholerna rekojesc z luzami !!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

ciągle plastik plastik i plastik!!!!!! :wink: Czego chcecie ludzie!!!! Plastikowe elementy w nim to korpus, kolba, rączka, przedni chwyt. Najbardziej plastikowy wydaje sie korpus. Reszta jest zrobiona z bardzo dobrego jakościowo abs-u który jest wytzrymały i świetnie imutuje metal.Metalowe części zewnętrzne to lufa zewnętrzna celownik, metalowy gwint, tłumik płomenia , pokrywa na baterie stick, spust i celownik. Nie chcesz kupować bo uważasz że jest zbyt plastikowy?! Nie kupuj! Masz kase to kup CA i może będziesz bardziej szczęśliwy.

Link to post
Share on other sites

headshooter - świetnie imituje metal? fajnie, ale w oryginale magazynek, kolba, chwyt i rączka nie są metalowe ;)

 

co innego z komorą zamkową... ktora wcale zła nie jest.

 

Skad wiesz czy ten abs jest wytrzymały? Sprawdzałeś? spadła Ci replika?

jak narazie wiemy, że upadku z 3m nie wytrzymuje ;)

 

menel spadł bo cofał się/szedł w bok nie patrząc co jest obok ... a niestety podłogi nie było.

Jak chcecie coś wiedzieć to go na pw pytajcie a nie robcie mętliku w temacie.

Link to post
Share on other sites

nabardziej po moim upadku popękała kolba, cieńki plastik, ale z wyglądu jest ok, później odrazu przed przednim chwycie pękła na całej długosci, body wytrzymało nawet dobrze, w srodku troche popekana, do zrobienia, ;)

 

pozdrawiam, patrzcie pod nogi jesli chcecie miec całe guny :)

 

PS. mysle ze takiego wypadku nie przezyl by tez metal z CA.. moim skromnym zdaniem..

Link to post
Share on other sites

Mam problem z 74'ką , przeczytałem o 47'ce i nieznalazłem odpowiedzi co jest grane .... otóż

Wystrzeliłem w tybie semi około 100 kulek , a w trybie fullauto - około 300 kulek (celem przetarcia hu)wszystko wporzadku było.

Na strzelance - wystąpił problem z trybami ognia - na semi kulki co 5 - nie zostaje wystrzelona (krztusi się ) na trybie full auto nie podaje prawie wcale (na 10 strzałów podaje 1 , 2 kulki)

- lufa sie nie zapchała ,

- na innej bateri problem sie powtarza (dysza , czy jak to tam sie zwie - to co wpuszcza kulki nie cofa sie w trybie full auto(wcale prawie) , a na semi co po niektórym strzale))

- po przesmarowaniu duszy - problem sie powtarza

- przy uzyciu precyzyjnych kulek - problem sie powtarza

- przy uzyciu innego maga - problem sie powtarza

+ nie ma problemów z magiem jakby co ...

 

O co kaman - jak go dostałem to problemu nie było - po 20 kulek na auto potrafił wywalić bez narzekania ... a tu klops ...

Nie da sie tego jakoś domowym sposobem (jakiś syropek czy napar z ziółek :F ) czy lepiej na gware (mam czarnucha ;) od poniedziałku - wystrzelone - około 500 kulek ...)

Pozdrawiam z wyrazami szacukenu ...

Link to post
Share on other sites

mialem cos podobnego ale sie dotarło, na semi podawał idelanie kazda kulke, na full auto nie, lubial sie zaciac i walnac od siebie serie po 3s, podosciksalem spust na sucho bez batki wszysko ok, wczesniej pomagało nie dociskania spustu na full-nie wiem czemu, moze cos bylo ze sttykami spustowymi,

 

pozdr, men3L

Link to post
Share on other sites

men3L - na początku wszystko miód malina - po wystzreleniu około 500 (troche ponad pewnie - nie wiecej jak 50-75) zaczęły się probelmy z pustymi strzałami , sprawdziłem wszystko co mozna było na miejscu (wyżej wymienione) i pupa zimna ... Krakmani napisali ze odesłać na gware , bo pewnie tak czy siak nic samemu nie zdziałam , ale dręczy mnie pytanie

"O CO KAMAN?" - bo założe się że to nie kwestia dotarcia , tylko czegoś (w mordke kopanego) innego... i chętnie z grubsza bym się dowiedział ...

Pozdro & szacuken :F

Link to post
Share on other sites

fajnie to wygląda....mundur niemiecki ,broń radziecka;D...jakby NRD pożyło dłużej to mogłoby tak wyglądać:)...

 

Juz nie dlugo... :) przerzucam sie na KZS'a badz Partizana.

 

Ungeziefer..zmieniałeś batkę czy jest standardowa?

 

Stockowa, dokladnie jak juz sluchac charakterystyczny dzwiek wyczerpujacej sie baterii - wtedy zaczyna sie problem przycinaniem selektora i kulkami, ale to juz koniec baterii praktycznie wiec nie przejmuje sie tym, w przyszlosci przy upg. mocowym i tak wymiana na 9,6. ;)

 

Pozdro 600sto900 i 300sto400

Link to post
Share on other sites

Witam!! Byłem na zlocie w sobote od 10.00 do 16.00 latalem z ak74, wystrzelałem 3 magi i żadnych zmian, żadnego stękniecia, zadnych problemów z magiem i przełacznikeim. Miałem w poprzednim sezonie do czynienia z SLR105(stockowa) z CA . Róznice są kolosalne: wygląd i wykonanie SLR jest na wyzszym poziomie z tąd cena jest wyższa, ale osiągi AK74 są na wyższym poziomie. Jest bardziej celna, żadnych problemów z Hup upem, co zdarzało sie mi z SLRem. Bardzo plecam tą replikę, a jej osiagi z porównaniu z AK47 Cymy tez sa rózne (słabsze), nie zależnie do kulek.

Myślę, że tego przyczyna tego moze być zastosowanie mosiężnej lufy i byc może lepszej komory Hop up.

 

Pozdrawaim

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...