Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK74 (CM031) [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam !!!

Obiecalem ze napisze wiec musze stawic sie w slowie. Z taiwangun.pl przyslali mi brakujaca czesc (szczerbinke) do AK 74 o ktorej pisalem wczesniej. Good Firma.

 

Od wczoraj w mojej replice mam problem z magiem. Kulek nie podaje :cry:

wywalil kulki znajdujace sie na gorze maga i nie podaje nastepnych. Sprezyna naciagnieta w magu wiec nie wiem o co moze chodzic.

 

To moja 1sza replika jak juz pisalem i moze cos zle robie , ale nasypalem do maga kulki , ktore byly w pudelku z replika. Nakrecilem sprezyne , kulki podskoczyly do gory. Wywalilem jakies 70 kulek. bylo OK!

Nastepnie nasypalem kolejne kulki podkrecilem maga , kulki zaskoczyly ale udalo sie wystrzelic tylko kilka. Nastepnych nie podaje.

jak ktos wie o co chodzi to prosze o podpowiedz.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

No tak ale teraz jak wsypuje kulki to sprezyna w magu nie podaje kulek. Nie podbija ich do otworu wylotowego. A o podawaniu do komory nawet nie marze na razie.

Dzisiaj sprawdzalem i wg mnie sprezyna w magu jest naciagnieta, trybik sie jednak kreci (przepraszm za slownictwo) i jakby delikatnie przeskakiwal po kazdym obrocie.

Link to post
Share on other sites

OK dzisiaj na ASG koles miał tą CYMKe...

 

Porównowywalismy ją do RK z G&G (wygląd) 8\10 - troche przydało by sie usztywnić zespół muszki... i zlikwidować czesczenie raczki. Ale ogólnie nie jest źle .. w końcu to ABS.. a tylko pokrywa i pare innych rzeczy metalowa. Cakiem do rzeczy nie powiem jeżeli chodzi o ogólne wrażenie.. : -)) szczególnie jak komuś się podoba 74-ka.

 

Podczas strzałów na zasięgu maxymalnym widać że HU musi się dotrzeć bo kuleczki czasami świrowały .. a pozycja HU za dużo nie zmieniała... chociaż raz po raz idealnie kuleczka była podkręcona i widac było że zasięg... szybkość kulki.. i celność jest większa niż się ktokolwiek spodziewał ; - ). Rof również niczego sobie jak na Cymową batke 8,4V.

 

Podsumowując... jeżeli komuś podoba się 74-ka .. a nie ma ponad 1000zł na kupienie CA... G&G lub czegoś z wyższej półki... raczej warto.

 

Ciekaw jestem jak będize strzelać jak HU sie dotrze ;)

 

Pozdro!

Link to post
Share on other sites

ja mam już dotartego i z całą świadomoscią moge powiedziec że osiągi o niebo lepsze od 47 cymy - rof , celnosć i zasieg, dziś na strzelance porównywałem z marujcem - marui ma lepszą celnosc i powtarzalnosć strzału ale cyma ostro w tym nie odbiega , zato cyma posiada większą prędkosc wylotową co mozna zauważyć gdy kulka wystrzelona z marui szybuje do celu a z cymy do niego pedzi:) zasięgu dokładnie nie mierzyłem ale porównując z mauri ma taki sam lub minimalnie większy ale żadnych członków za to sobie ciąc nie dam :-P :-P :-P

Link to post
Share on other sites

Kable od elektryki - do NATYCHMIASTOWEJ wymiany.

Padł bezpiecznik.

Poza tym zajefajna giwera. ROF świetny, podkręca ładnie, troszkę trzeszczy chwyt pistoletowy, magazynki od CM028 i Beta Specnaz DE ładnie pasują i podają bezproblemowo. Parę kilo waży, jest co nosic. Pasek - do NATYCHMIASTOWEJ wymiany.

Generalnie - za te pieniędze jak najbardziej godna polecenia.

Acha, celnośc - niezła.

Tyle uwag po uzytkowaniu na strzelance...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...