Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK74 (CM031) [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie trzeba odkręcać muszki.

 

a to ciekawe co mówisz, ponieważ w moim AK aby wyjąć atrapę wyciora należy najpierw odkręcić imbusową śrubę, która blokuje wycior, a której pierwotnym zadaniem jest utrzymać muszkę na swoim miejscu. Poszedłem nawet sprawdzić w moim AK czy da sie wyjąć wycior bez odkręcania śruby imbusowej...no i się nie da...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Znajdzie się gdzieś krótsze magazynki do tego kałacha? Standardowy banan nie nadaje się do leżenia. Wiem że są magazynki pudełkowe dla cywilnych i myśliwskich wersji AK ale jeszcze nie widziałem tego w wersji asg. Może ktoś coś podpowiedzieć?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

albo byla to wystarczajaca ilosc czasu zeby producent wprowadzil jakies newralgiczne poprawki ;), w koncu chyba nie jest tak ze 1 wersja tej cymki jest identyczna jak obecna, napewno czyms sie musi roznic(tzn nie czyms wielkim) ale chocby drobiazgami ktore hmm zwiekszaja jej zywotnosc) poprawcie mnie jesli sie myle :) a ja na mojego AK 74 juz doczekac sie niemoge :), mam nadzieje ze krakman nie zawali i nioe bede musial czekac dluzej niz dwa dni robocze :P

pozdrawiam:)

Edited by Dant3
Link to post
Share on other sites

Ja także jestem szczęśliwym posiadacz-em CM031, nie ma na co narzekać. Po prostu porządny gun. Teraz jest po tuningu, z Cymki to dam dużo nie zostało (Cylinder i zębatki, popychacz...sprężynki? :P) i chodzi pięknie. Kulturalnie przede wszystkim :)

 

Warto, moim zdaniem.

Link to post
Share on other sites

Polecam krakmana, bardzo dobry sklep.

 

Kulturka pracy przed tuningiem w moim egzemplarzu (stara seria lecz z nowymi zębatkami i lufą z mosiądziu) była ok, wymiana dyszy, prowadnicy sprężyny i łożysk (do 100zł) podniosła kulturkę o parę poprzeczek wyżej.

 

Bierz CM.031A :) Może być tylko lepiej.

Link to post
Share on other sites

dzisiaj lub jutro bede mial, wiec po wstepnej zabawie cos szkrobne, oczywiscie nie bedzie to subiektywne, bo to bedzie moja pierwsza replika takze wiesz :D wg mnie bierz normalnie 031.A, niewiem czy jest jakas roznica w cenie zeby nie brac tej wersji z montazem, kto wie, moze w przyszlosci jakas optyke dorwiesz czy cos ;)

Link to post
Share on other sites

cyku: Do opierania karabinka służy dwójnóg, a nie magazynek. Zatapianie maga w piachu czy błocie może się źle skończyć dla hi-cap'a.

 

songoku: AK74 by Cyma jest imho dobrą repliką. Nie byłem ZMUSZONY do wymiany jakiejkolwiek części, tuning rozpowszechniony, tani i łatwy (zewsząd masz informacje i doświadczonych "tuningowców"). Wiadomo - jak coś wymienisz będzie działała lepiej, ale jeśli wszyscy wokół nie mają replik >400 fps to wystarczy. Mi nic się nie psuło i nie psuje. NAJLEPSZY JEST WYGLĄD :D ale to już subiektywna ocena...

do 400zł - AK Cyma; do 500zł - to już bym się zastanowił nad JG (M4, Sig)

Edited by Wiewioor
Link to post
Share on other sites

tak, całkiem nieźle daje, wczoraj i dziś miałem lekkiego stresa z bateria, ale po prostu baardzo mi sięrozładowała, na noc odłączyłem z ładowania, (wieczorem replika nai kulki nie chciala wyplu mimo że bateria była naładowana), dzisiaj z rana, wstaje, podłączam - działa:D bardzo trzeba uważa przy rozładowywaniu tych baterii.

 

Ale co do samych fire testó jak mówie - całkiem nieźle wypadly:)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...