Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MU MU 650 FPS V3


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najwięcej ile możesz wyciągnąć to 590, przy bardzo długiej lufie.

Jeśli masz kasę na tłoki to spoko.

Tego to nawet hard piston długo nie wytrzyma.

 

a były już rozmowy na takie tematy.

 

GBx odlewany z betonu... Hm.

 

 

mam 590fpsow w opakowaniu wzmocnionym z CA, tlok promka i po ponad 2000 kulek nie widac ani na jednym ani na drugim sladow zuzycia nie wspominajac o zebtkach z CA ktore w tym skladzie pracuja rewelacyjnie. Wiec nie trzeba tu betonu i nic hiper twardego tylko dobrego poskladania i pomyslunku

Link to post
Share on other sites

mam 590fpsow w opakowaniu wzmocnionym z CA, tlok promka i po ponad 2000 kulek nie widac ani na jednym ani na drugim sladow zuzycia nie wspominajac o zebtkach z CA ktore w tym skladzie pracuja rewelacyjnie. Wiec nie trzeba tu betonu i nic hiper twardego tylko dobrego poskladania i pomyslunku

 

v.2 czy v.3 ?

 

Bo sam aktualnie robię 500 fps w AK47 [TM], z większą ilością byłyby problemy... ;/. Od razu inny silnik a tłoki by się zmieniało jak srajtaśmę.

Link to post
Share on other sites

v.2 czy v.3 ?

 

Bo sam aktualnie robię 500 fps w AK47 [TM], z większą ilością byłyby problemy... ;/. Od razu inny silnik a tłoki by się zmieniało jak srajtaśmę.

 

 

A tłoczek Deep Fire ze wszystkimi zębami stalowymi pokrytymi tytanem :mrgreen: Raczej by się go nie zmieniało, hehe.

Link to post
Share on other sites

CHRIS'u, możemy przysiąść kiedyś prywatnie i powiem Ci w jaki sposób zestroić optymalnie v3 żebyś był zadowolony z zasięgu i prędkości kulki 0.33 lub 0,36 i nie musiał trzy razy do roku kupować nowego GB, a Twój cel nadal miał zęby w kąplecie. 8-)

...i to bez ładowania do środka udziwnień powyżej m150.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

powiem Ci w jaki sposób zestroić optymalnie v3 żebyś był zadowolony z zasięgu i prędkości kulki 0.33 lub 0,36 ...i to bez ładowania do środka udziwnień powyżej m150.

 

Także chciałbym co zrobić aby był zadowalający zasięg i prędkość kulki 0,36.

 

Jeśli to nie tajemnica, to napisz tu. :)

Ew. prywatna wiadomość też może być. ;)

 

Dołańczam się do wypowiedzi.

Link to post
Share on other sites

apropos wytrzymałości Gb v3 widział ktoś pęknięty GB v3???

 

Bo moim zdaniem niema takiej oferty rynkowej na GB v 3 bo ..... raczej nie pękają.

 

Bardzo podobne stwierdzenie też uzyskałem od serwisantów w asgshop. Na pytanie czemu niemają dobrych wzmocnionych GB v3 ? ..... Bo żadko pękają ....

Edited by tomascrow
Link to post
Share on other sites

nie przesadzajmy. Jeśli są karabinki szturmowe mające 450 fpsów (nie mówię to u CQB) to snajper,który przewagę zasięgu mieć powinien, 600 fpsów mieć może 8)

A jeśli Cię nigdzie nie wpuszczą to zapraszam do Mazowieckiego-u nas są snajpy po >600 i nikt nie marudzi. Co innego jak taki snajper pomyli broń głowną z przyboczną... :-P

Link to post
Share on other sites

nie przesadzajmy. Jeśli są karabinki szturmowe mające 450 fpsów (nie mówię to u CQB) to snajper,który przewagę zasięgu mieć powinien, 600 fpsów mieć może 8)

A jeśli Cię nigdzie nie wpuszczą to zapraszam do Mazowieckiego-u nas są snajpy po >600 i nikt nie marudzi. Co innego jak taki snajper pomyli broń głowną z przyboczną... :-P

 

!! BOCZNĄ !!

Link to post
Share on other sites

nie przesadzajmy. Jeśli są karabinki szturmowe mające 450 fpsów (nie mówię to u CQB) to snajper,który przewagę zasięgu mieć powinien, 600 fpsów mieć może 8)

A jeśli Cię nigdzie nie wpuszczą to zapraszam do Mazowieckiego-u nas są snajpy po >600 i nikt nie marudzi. Co innego jak taki snajper pomyli broń głowną z przyboczną... :-P

 

wszystko pięknie,ale kolega Chris będzie z tego strzelał normalnie- tj auto i z przystawienia ...często tez pewnie w walce w ręcz.

Link to post
Share on other sites

Hmm po co 600FPS??

Bo to snajper!

Mój kumpel chcił w G3sg1 zrobic 700fps ( i zrobił ale zaraz sprzedał karabin).

GB Deep Fire ( piaskowy odlew tytanu powinien )

Iinfunity TU

Tłok systemy ze zwezonymi zebami

Bore UP systemy

Łorzyska stalowe

Silnik system magnum

Prec lufa Prometheusa do PSG-1

i jeszcze jakieś pierdoły.

Szczerze to nie wiem czy on kiedyś z tego strzelał ale podobno miał zasięg skuteczny ponad 100m

Link to post
Share on other sites

mu mu

to nie temat o gagdaniu po co tylko jak to zrobic :język2:

a tak do wiadomości to gumowy bagnet juz mam i jak się nad kimś zlituje to go używam :twisted:

no a wracając to G3 to V2 gerboxa ale dzieki za spis rzeczy ;-) , a ciagel nie wiadomo czy V3 wytrzyma takie obciążenie :???:

chyba trzeba będzie jednak to sprawdzić organoleptycznie :-F

Link to post
Share on other sites

Hmm po co 600FPS??

Bo to snajper!

Mój kumpel chcił w G3sg1 zrobic 700fps ( i zrobił ale zaraz sprzedał karabin).

GB Deep Fire ( piaskowy odlew tytanu powinien )

Iinfunity TU

Tłok systemy ze zwezonymi zebami

Bore UP systemy

Łorzyska stalowe

Silnik system magnum

Prec lufa Prometheusa do PSG-1

i jeszcze jakieś pierdoły.

Szczerze to nie wiem czy on kiedyś z tego strzelał ale podobno miał zasięg skuteczny ponad 100m

 

tłok systemy ze zwęzonymi zębami zajechał sie u takiego jednego od nas na m150 po 100kulkach.

 

a Twoj kolega jaką spręzynę do tego wsadził? i kto to ,albo komu sprzedał?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...