Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rosyjskie karabiny?


Recommended Posts

prosze szukajcie sobie 8)

 

http://russianarms.info/enghtm/books/weapo...indexweapon.htm

 

http://www.pieceofhistoryfirearms.com/gallery.html

 

http://tantal.kalashnikov.guns.ru/index.html

 

 

tu też jest troche fotek (na kilku stronach tego tematu) z rosyjską bronią (głównie z udziałem specnazu)

 

http://www.forum.sztab.org/viewtopic.php?t...der=asc&start=0

Link to post
Share on other sites
  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

AK47 Beta Specnaz jest skróconą wersją ak47 przystosowaną dla oddziałów specjalnych do walki antyterrorystycznej. Nie jest produkowany masowo, powstają jedynie egzemplarze na specjalne zamówienia. Mając na względzie wysokie wymagania względem ergonomiczności walki, opracowano dla niego zmniejszony magazynek o tej samej pojemności co standardowy. Aby ułatwić celowanie tak krótką bronią, za lufą zamontowano żebro usztywniające.

Jak ktoś ogląda czasem wiadomości,to nawet by kiedyś przemawiający Osama Bin Laden z tym modelem AK :wink: Pamiętam,bo pierwszy raz w życiu spotkałem się z takim "krótkim" AK.I nie był to napewno AKS-74U

Link to post
Share on other sites
Jak ktoś ogląda czasem wiadomości,to nawet by kiedyś przemawiający Osama Bin Laden z tym modelem AK  Pamiętam,bo pierwszy raz w życiu spotkałem się z takim "krótkim" AK.I nie był to napewno AKS-74U

No to muszę Cię zmartwić bo to nie wygląda jak beta:

 

http://tantal.kalashnikov.guns.ru/media/xb...xbinladen01.JPG

 

Nie jest produkowany masowo, powstają jedynie egzemplarze na specjalne zamówienia

 

Źródło tej informacji - źródło podaj.

 

Mając na względzie wysokie wymagania względem ergonomiczności walki, opracowano dla niego zmniejszony magazynek o tej samej pojemności co standardowy

 

I patrz, nie wykorzystali tak genialnego patentu żeby do magazynka normalnej wielkości upakowac więcej pocisków?

 

Aby ułatwić celowanie tak krótką bronią, za lufą zamontowano żebro usztywniające.

 

To celowanie z pistoletów pewnie jest niemożliwe - przecież są jeszcze krótsze.

Link to post
Share on other sites
AK47 Beta Specnaz jest skróconą wersją ak47 przystosowaną dla oddziałów specjalnych do walki antyterrorystycznej. Nie jest produkowany masowo, powstają jedynie egzemplarze na specjalne zamówienia. Mając na względzie wysokie wymagania względem ergonomiczności walki, opracowano dla niego zmniejszony magazynek o tej samej pojemności co standardowy. Aby ułatwić celowanie tak krótką bronią, za lufą zamontowano żebro usztywniające.  

Jak ktoś ogląda czasem wiadomości,to nawet by kiedyś przemawiający Osama Bin Laden z tym modelem AK  :wink: Pamiętam,bo pierwszy raz w życiu spotkałem się z takim "krótkim" AK.I nie był to napewno AKS-74U

 

1. poproszę chociaż jeden dowód na poparcie twojej tezy

2. czy wiesz jak wogóle jest skonstruowany magazynek do kałacha, że wypisujesz takie głupoty

3. jakie żebro usztywniające ??????

4. a ja widziałem kiedyś w telwizji jak Osama sam się całuje w dupę, krótkich kałchopodobnych wyrobów trochę jest i na pewno nie był to beta specnaz

 

 

ps.

Fence , ubiegłeś mnie troszkę :)

Link to post
Share on other sites
AK47 Beta Specnaz jest skróconą wersją ak47 przystosowaną dla oddziałów specjalnych do walki antyterrorystycznej. Nie jest produkowany masowo, powstają jedynie egzemplarze na specjalne zamówienia.

 

Jak ktoś ogląda czasem wiadomości,to nawet by kiedyś przemawiający Osama Bin Laden z tym modelem AK

 

Hmmm...czyżby Talibowie to tajni agenci na usługach Federacji Rosyjskiej?:lol: W sumie ZSRR wtłuki, ale z republiką to mogą się bratac przeciw wielkiemu imperialistycznemu złu :roll:

Link to post
Share on other sites

Z tą produkcją na specjalne zamówienie, to pisali w jakimś sklepie internetowym chyba :lol:

Od tak długiego czasu kupa ludzai twierdzi, że AK BETA nie istnieje naprawdę, ale zawsze znajdzie się ktoś mądry i próbuje "udowodnić", że betka jednak istnieje :?

Link to post
Share on other sites

Myśle, że na temat Alfy Bety czy co to tam jest było już tyle napisane , że jest chyba oczywiste, że czegoś takiego nie ma, przynajmniej z fabryk w Rosji.

Bede gryzł jak ktoś porówna AKS74U czy inne AKS'y do tej bety.

 

 

Czasem ludzie nie potrafią pisać, czytać...a niektórzy jeszcze źle widzą. :?

 

AK Beta specnaz NIE JEST repliką.

 

 

A co ogóle jest ważne i czy w ogóle to jest ważne co jest ważne?

 

hmmm....

Link to post
Share on other sites
AK Beta specnaz NIE JEST repliką.

 

AK 47 beta specnaz jest hybrydą bazującą na replikach subkarabinków AK, głownie na AKS 74U.

 

Jesli kogos martwi ze betka nie jest repliką to mogę powiedzieć że mimo tego stała się na tyle słynna że:

 

a) została umieszczona ponoć w grze medal of honor 2 ( ponoć bo o tym tylkoc zytałem sam tej gry nie grałem bo komp za cienki ;( )

B) firma DE mimo że karabin ten nie jest repliką podjęła się wykonania tańszej wersji robiąc "replikę" karabinu który nawet nie jest repliką

c) ma wielu zwolenników ( jak choćby ja :P )

 

A co do broni rosyjskiej to strasznie brakuje pistoletów w formie ASG.

Link to post
Share on other sites
a) została umieszczona ponoć w grze medal of honor 2 ( ponoć bo o tym tylkoc zytałem sam tej gry nie grałem bo komp za cienki ;( )
Oż kurwa... Aleś ty durny. Wiesz, że dzwonią, ale nie wiesz w którym kościele...

Zresztą Maxavelli ci powie, w jakiej grze pojawił się B-Spec...

Link to post
Share on other sites

A ja w jednej grze widziałem AK Super Hiper i M870 strzelające serią i pistolety laserowe i karabiny plazmowe....

Mówimy o realnej broni, a nie o wesołej wyobraźni twórców gier. Ktoś zamieścił to to w jakiejś grze i od razu myślimy, że taka broń istnieje ?

:ściana:

 

Jeśli ktoś chce REKONSTRUOWAĆ to synonimy bety specnaz na nic mu się nie zdadzą, bo chce rekonstruować...czyli raczej wykorzystywać to co naprawde się wykorzystuje. Tyle koniec kropka. Zostawmy biedną twórczość panów z TM już w spokoju, bo się nabawi kompleksów i przestanie strzelać.

Link to post
Share on other sites

Bede mial chwile, to zeskanuje wam zdjecia PRAWDZIWEGO Beta Specnaza, czy jak zwac ten subkarabinek kalibru 7,62 i z frezowana komora zamkowa. Od modelu Marui rozni sie glownie skladana kolba do dolu (jak w Sce) i innym urzadzeniem wylotowym.

 

Zdjecia tych karabinkow w akcji mozna znalezc w "ENCYKLOPEDIA ODDZIAŁÓW SPECJALNYCH", Mike Ryan, Chris Mann, Alexander Stilwell,

wydanej przez Bellone.

Link to post
Share on other sites
Oż :: niech to pani lekkich obyczajów ::... Aleś ty durny. Wiesz, że dzwonią, ale nie wiesz w którym kościele...

 

Faktycznie popełniłem gafę bo chodziło o grę Battlefield 2 ( wypowiedź Werta z tematu o becie), nie sądzę jednakże ażeby był to wystarczajacy powód by mnie wyzywać od "durnych".

Zanim zaczniesz pisać posty naucz się wpierw trochę kultury i nie obrażaj innych ludzi na forum.

W każdym razie ja już tobie dziękuje za rozmowe.

 

Mówimy o realnej broni, a nie o wesołej wyobraźni twórców gier. Ktoś zamieścił to to w jakiejś grze i od razu myślimy, że taka broń istnieje ?

 

Jeśli to tyczy sie mojej wypowiedzi, to zaznaczam że nie pisałem jakoby miała przez to być repliką, a jedynie że b-specnaz wystąpiła w grze komputerowej.

 

 

Ciekawe..., możesz wskazać cżęści wspólne z AKS74U (oprócz podstawy muszki i tłumika płomienia)?

 

Oprócz nadmienionych przez ciebie części to górna pokrywa ze szczerbinką oraz też te, które występuja w prawie wszystkich modelach AK ( selektor ognia, mocowanie magazynku, spust etc. ).

 

Sam karabin B-specnaz na 99% nie istnieje, nie stanowi to jednak problemu jeśli idzie o ASG, bo skuteczność w graniu to ma wyższą od wielu "replik", a każdy kto go widzi pierwszy raz uzywa określnia "mały kałach" oraz kojarzy ze Związkiem socjalistycznych republik radzieckich ;).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...