Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Witam.

 

Poszukuję kilku części do 17tki TM:

 

1. Dobrej jakości zamek, najlepiej wykonany w technologii CNC.

Bardzo zależałoby mi na tym, by posiadał oryginalne oznaczenia, a jego wymiary były zgodne z kaburami dedykowanymi do ostrej.

Gdyby miał jeszcze unikalny numer seryjny, to byłbym już w niebie ;).

2. Lufa zewnętrzna: metalowa/stalowa, z oznaczeniami i jeśli to możliwe, z imitacją gwintu wewnętrznego.

3. Szkielet. Po prostu z oznaczeniami, oliwkowy lub czarny.

 

Czy ktoś z doświadczeniem mógłby powiedzieć mi na jakich firmach się skupić?

Co jeszcze (wewnątrz) warto wymienić przed montażem w/w elementów?

 

 

Pytanie odnośnie konserwacji: Jakich specyfików najlepiej używać?

I które stosować w konkretnych partiach?

 

Z góry bardzo dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Hej

Proponuje się zapoznać z następującym kanałem na YouTubie :”KnucklesGSM

W dziale dotyczącym Glock-a można znaleźć wiele cennych i interesujących

wskazówek oraz testów nowośći.

 

Odnośnie twoich pytań to :

A.d.1-Może być ciężko. Ponąć i zaznaczam to , pasuje bez żadnych modyfikacji to cudo :

http://www8.wgcshop....=&view_choice=a

W tym konkretnym przypadku, dedykowana kabura musi posiadać „podcięcie” na RMR.

Polecałbym poszukać na necie info odnośnie produktów firm „DETONATOR” albo „ACE 1 ARMS”.

Osobiście wątpię żeby pasowały wymiarami do kabur od ostrej, ale nie zaszkodzi sprawdzić.

 

A.d.2.- GUARDER- najłatwiej osiągalny .Nie rozumie tylko po co ma mieć „…imitacją gwintu wewnętrznego…” ?

Jeśli chodzi o możliwość dokręcenia tłumika albo lufy z taką możliwością to obecenie dostępne są lufy : http://www8.wgcshop....=&view_choice=a

Tu zaznaczam jeszcze nie sprawdziłem i sam się zastanawiam nad sprowadzeniem.

 

A.d.3.- .- GUARDER-a. Posiada wzmocnienia na gwintach do śrub montażowych i najłatwiej osiągalny.

 

Tyle na szybko.

Edited by Art-Bart
Link to post
Share on other sites

A.d.3.- .- GUARDER-a. Posiada wzmocnienia na gwintach do śrub montażowych i najłatwiej osiągalny.

 

Które za przeproszeniem, gówno dają. Tylny gwint nie posiada wzmocnienia w ogóle, więc zostaje rozkruszony, a pęknięcie postępuje na zewnątrz korpusu. Przednie i owszem, jest zalaną w plastiku nakrętką mosiężną, problem jest taki... że pęka plastik pod nakrętką. No chyba że coś zmienili od 4 lat, acz ja mam wersję już z wzmocnieniem (bez wzmocnienia pękła tak samo, też miałem).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam!

 

Prześledziłem trochę temat i pojawiły się u mnie wątpliwości co do zakupu Glocka TM, z tego powodu mam 2 pytania:

1. Jaki zamek metalowy będzie najbardziej spasowany i będzie wchodził do oryginalnych kabur?

 

2. Do których kabur wejdzie stockowy (jak i po zmianie zamka) TM (Safariland, Serpa, IMI)?

 

Widziałem, że kolega u góry polecał GunsModify a we wcześniejszych wątkach mowa była również o metalowym zamku od PGC, czy ktoś miał z nimi styczność ?

 

Niestety żadna ingerencja w kaburę nie wchodzi w grę.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

1. http://wmasg.pl/pl/consignment/show/630579 -warto?

2.Witam czytam i czytam o glockach 17 TM ponieważ chciałbym kupić używanego i mam okazję, lecz z uszkodzoną częścią Marui Glock 17 Part G17-25. (http://www.battlesof...products_id=295)

Czy uważacie czy będę mógł włożyć tam taką część z glocka 17 ARMY?

Podobno* (*sam nie mam więc znam tylko z forum) klamki te są ze sobą kompatybilne?

Jeśli nie to proszę o jakieś przydatne rady np. jak zdobyć taką część. Osobiście szukałem w polskich sklepach internetowych ale ciężko mi szukać po samym obrazku technicznym. :/

Edited by czarek3579
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

PGC pasują praktycznie bez przeróbek, tak samo Shooter Design, ale te są troszkę luźniejsze. Minus obydwu to dość miekkie aluminium

 

Guarder ma ciekawszy materiał ale wymaga dużo pracy, żeby go dopasować.

 

Reszta kosztuje tyle co dwie klamki i mało kto posiada.

Link to post
Share on other sites

tak samo Shooter Design, ale te są troszkę luźniejsze

Shooters Design luźniejsze? W jakim sensie? Bo mój na prowadnice trzeba było wbijać młotkiem (nie dosłownie ofc :P). Do tego dochodzą lipne oznaczenia, tak jak mówisz miękkie aluminium, skopane otwory pod muszkę i szczerbinkę, czarna farba wpadająca w sztucznym świetle pod fiolet. Nie polecam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...