Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PMC by MGS4 - co te typy noszą?


Recommended Posts

Fakt, zwracam honor, rzeczywiscie zupelnie zapomnialem wlasnie o tym montazu i o tym, ze czesto flipup'em go zastepuja...

 

a rzeczywiscie dosc ciekawym ostatnimi czasy zjawiskiem jest reklamowanie swoich produktow w grach lub filmach (vide w serialach zblizenia np. na logo np B&T w mp5 czy tego typu rzeczy)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Maxavelli podziwiam twoje oddanie grze, ale mam nadzieje, że jak jestes głodny to nie latasz po lesie w poszukiwaniu węży czy innych aligatorów :wink:

Co do tego camo z IIWŚ to mam bluze bdu z milteca widoczna tutaj na zdjęciu

Sam nie wiem czemu, ale strasznie mi się podobają takie "kanciaste ciapki" a to camo z MGS3 jest po prostu genialne :)

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Kamizelki za bardzo nie widać bo troszkę za ciemno w tym filmie ale w jednym ujęciu wyglądało jak jakaś kopia Omegi z kilkoma kieszonkami na plecach.

 

Ogólnie filmik jest troszkę do wiadomo czego, a to bajka Snake i te jego ruchy w budynkach :wink:. Szczególnie sprawdzanie pomieszczenia ;-)

Edited by Mr.045
Link to post
Share on other sites

Ogólnie filmik jest troszkę do wiadomo czego, a to bajka Snake i te jego ruchy w budynkach :wink:. Szczególnie sprawdzanie pomieszczenia ;-)

 

Film to amatorska produkcja przeznaczona dla fanow Gry, a nie dla militarystow. Prosze wiec o wiecej wyrozumialosci dla tworcow - wiadomo ze najlatwiej jest krytykowac. Mnie sie podoba, fajnie rozwija fabulke MGS 2.

 

Przy okazji, jesli ktos jara sie MGS'em tak jak ja, to polecam obejrzec :

 

 

Dobre stroje, repliki TM (dokladnie te co byly w grze - jedynie straznicy maja kalachy zamiast FAMASow) i dzwiek z oryginalnego trailera. Wyszlo swietnie IMO :-). Produkcja - bodajze Chiny.

Edited by maxavelli
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

W MGS3 Sneake ma na sobie pas US M1910 dwie ładownice US M56,

jakąś niezidentyfikowanom kieszeń na krótkofalówkę, manierkę US LC2 (albo i dwie),

Jakieś szelki prawdopodobnie US M36, kabure do Colta M1911A1 brezentową.

Mundur wygląda mi z kroju na pierwsze Tiger Straip's z lat 60'ych

(bluza) spodnie to chyba M65 albo M51.

No i oile oamięć mnie nie myli to jeszce ma Jungle Boots.

 

Zapomniałem o Butt Pack'u nie wiem co to jest ale na pewno nie jest to ButtPack US z lat 60'ych.

Edited by SSgt_Alibi
Link to post
Share on other sites

Z tego co ja widziałem na filmach z MGS4 to PMC uzywali najpierw M4 SOPMOD, a nie HK416 panowie eksperci ^^ Wystarczy sie przyjrzec :-F

Na późniejszych trailerach są FN SCAR-H, oddziały FROGS mają FN P90, a Rat Patrol XM8.

Milicja używa AK104, z gratnikami do AK (GP-25?).

 

Wyposażenie PMC jest wzorowane na oddziałach SEALS z pierwszych okresów wojny w Iraku/Afganistanie Fotka

Link to post
Share on other sites

O właśnie już nie chciałem mówić, że to Nie Hk bo uznałem, że za dawno i wynikało z nie wiedzy. Ale wystarczy przyjrzeć się sekundę dłużej, tam nie ma risów od rączki do przodu. Pomiędzy jest jedno z "łączeń" typowych dla M4.

Ale reszta jest gites :P

Link to post
Share on other sites

Produkcja - bodajze Chiny.

 

To jest japońska twórczośc, nie chińska. Wystarczy się wsłuchac - nie występuje typowy chiński "ciank cionk". Oraz fakt, że Sniper Wolf przedstawia się " watashi-wa, czyli jestem . To tylko tak słowem dygresji bo kiedyś się tego troszkę uczyłem.

Naturalnie niektóre wątki są pomieszane, np. pojawienie się "Graya Foxa" czy chociażby CQC w wykonaniu SOLID SNAKE'a. Natomiast japonka grająca Meryl jest całkiem całkiem :-F

 

Co do replik to występują tam raptem 3 czyli: Mk23 SOCOM, Desert Eagle i oczywiście PSG-1. Kałachy pominę bo to środek "najtańszy" nawet wśród filmowców amatorów. :mrgreen:

 

Koniec tego OT

 

Co do MGS4 to warto nadmienic, ze Rat Patrol używa bodajże Maritime Ballistic Survivor System (MBSS - przynajmniej Meryl), bądź RRV (Rhodesian Recon Vest) z tyłem od Plate Carrier Harness. O dziwo nie noszą pod spodem PBA^^

 

Sam Wąż paraduje w RRV, z morale patchem "Ota-damashii" na klacie.

Ładownice to:

- Medical Pouch - pierwsza z prawej

- M4 Triple Mag Pouch

- i tu mam zgryz. Albo sa to 2x triple Grenade Pouch, albo 2x triple Pistol Mag pouch

- admin pouch z morale patch

- Leg Panel czyli panel udowy a na nim bodajże uniwersalna kabura.

 

Oczywiście wszystko w kolorze CB, bądź Dark Earth. Na trailerach różnie widac.

 

(Opracowane na podstawie trailera z TGS 2007)

Edited by zombie_snake
Link to post
Share on other sites

Produkcja produkcją, ale głos jest chyba podłożony z MGSa*, więc logicznie gadka jest po japońsku :uśmiech: .

 

*Głos Snake'a, Liquida brzmią niemal identycznie, ale dawno nie miałem styczności z japońską wersją gry więc nie jestem do końca pewien.

Link to post
Share on other sites

A skad to wiesz ;-)?

 

Potwierdzam. Serwery MGO Beta do czasu premiery pelne jwersji zostaly jak na razie zamkniete, jednak z tego co pamietam (co jest dostepne) : TC-2000, IBH, Protec, Balaclava, ESS ICE, Bowman, jakis Plate Carrier, IBA, CIRAS, UTG, mundury zarowno zwykle jak i w swego rodzaju wersji "cieplejszej" (APECS?), Jungle Boots, cos ala Belki 790. Wiekszosc tego stuffu wystepuje w kilku kolorach kamuflazu. Sa to : Black, OD, Tan, Coyote Brown i jakis jeszcze, ktorego nie pamietam ^_^'.

Link to post
Share on other sites
A skad to wiesz icon_wink3.gif?

Z dobrego źrodła.

 

Ale typowych kamuflaży nie ma? Coś rodzaju UCP, albo marpata? Zdaje mi się, że na trailerze widziałem Marines w marpatach.

Edited by Ohtar
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

http://www.wolfarmouries.co.uk/airsoft/bb/...asp?page=retail

 

 

Ciekawostka taka.

Tylko cena kosmiczna.

 

MGS4 Type Über-Volf Custom

Tokyo Marui M4 2006 ver. - £199.99

G&P M4 RAS Front Set- £125.99

King Arms PRI flip up front sight - £39.99

Guarder low-profile flip up rear sight - £39.99

King Arms Battery & Laser unit - £104.99

EOTech 512 - £289.99

Guarder 6 Position Stock Pad - £15.99

Hurricane M16 Metal Body w/ Colt Markings - £125.99

King Arms Tactical Bungee Sling - £15.99

STAR battle grip - £21.99

Hurricane RAS Sling Clip - £19.99

Wolf Eyes 9AX-I Torch - £34.99

King Arms Flashlight Mount - £19.99

G&P ZM Flash-hider Clockwise Thread - £22.99

G&P QD M203 Short Barrel Grenade Launcher- £137.99

Krylon Camo Paint Job- £34.99

TOTAL: £1251.84

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...