Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jak zwykle ja musze dorzucić swoje 3 grosze, żeby poczuć się dowartościowanym :P

Kiedy pierwszy raz przeczytałem post Wit'a to wcale nie było mi tak do śmiechu. Byłem właściwie bardzo przestraszony. A dlaczego ? Dlatego, iż sam jestem osobą -nastoletnią i moi rodzice na początku wogóle nie chcieli nic słuchać na temat takiej zabawy, w której "może mi się coś stać". Teraz dowiedziałem się z kolei, że ASG (jak każda inna (nowa) forma rozrywki zreszająca grono maniaków) jest przez rodziców wogóle nie rozumiana ! Nam się to wydaje dziwne. Z wiadomych względów. My wojne w Iraku możemy oglądać na CNN i do tego jeść popcorn i popijać Cole. A co kiedy nasi rodzice byli młodsi (myśle że nawet niektórzy maniacy) ? W telewizyjny program składał się z wiadomości od góry do dołu, a wiara chrześcijańska tym bardziej umacniała się w ludziach, gdyż była tępiona. Uważam, że nowoczesne formy rozrywki były i są nadal szczególnie przez ludzi starszych nieodkryte i niepoznane podobnie jak ASG np. komputery, nowoczesne style muzyki (moja matka ma jednak dość dobry pogląd na ten temat bo tak jak ja tylko hip-hopu nie zdierży :P) i wiele wiele innych. Wydaje mi się, że dlatego Paintballiści starają się odsunąć od wątków militarnych. Poprostu chcą mieć "problem z głowy", a zależy im tylko na dobrej zabawie i właściwym zużyciu nadmiaru energii. Najśmniejszniejsze w tym wszystkim jest to, że kiedyś kumpel (z którym teraz należymy do jednej grupy) również zaczął prawić gadki, że to symbolizuje zabijanie i że to nie jest poprawna forma rozrywki ! Dlatego wydaje mi się, że powinniśmy doprowadzić do sytuacji, w której ASG będzie odbierane jako sport i rozrywka dla młodzieży chcącej symulować działania militarne z pełną świadomością. Już totalnym przekrętem jest zrzucanie winny na konkretnego maniaka. Rozumiem grupe... całe środowisko... ale jednego Pinkiego, którego wypowiedzi zresztą nie są takie złe jak przedstawiono to w liście do Wit'a ?

Pozdrawiam - Pagórek

P.S Mam nadzieje, że mój post nie wywoła fali oburzenia (jak niektóre poprzednie) tym bardziej, że jest troche "spóźniony" :P

Link to post
Share on other sites
  • 10 years later...

" Dlatego

wydaje mi się, że powinniśmy doprowadzić

do sytuacji, w której ASG będzie odbierane

jako sport i rozrywka dla młodzieży chcącej

symulować działania militarne z pełną

świadomością. " - GHOSTS_Pagórek

 

10 lat minęło i dalej nic z tego, za następna dekade znowu zdam raport.

Link to post
Share on other sites

W tym temacie nigdy się nic nie zmieni. Tak jak byli, są i będą rodzice, którzy mają coś do piłki kopanej ("to bez sensu, biegają za piłką, a jak ją dostaną to i tak kopną do innego") i innych aktywności ludzkich (bo jeden uważa, że szachy są bez sensu, a inny, że zawody w ujeżdżaniu koni) tak zawsze będą rodzice, którzy coś będą mieli do airsoftu. Skoro więc potępienie spotyka popularne, a wręcz "narodowe" sporty to i airsoft będzie to spotykać. Dlatego uważam, że temat można zamknąć.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...