Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

A ja mam takie pytanie..

 

delta używa protec'ów z takim cienkim wkładem, na forum niektórzy też mają wersje 'chudszą'. W sklepach chyba są dostępne tylko te z grubym wkładem. One się od siebie czymś różnią? A może te mniejsze to poprostu rozmiar S? :)

Link to post
Share on other sites
Więc oni wyjmują se ten wkład czy co?

 

Jak to było pięknie powiedziane w pewnym filmie z Gibsonem ;-) nikt nie wie kto to są „oni” i dlatego mówią o nich „oni” :) . Pokaż o jaki model dokładnie Ci chodzi. Zauważ że większość skaterskich kasków ma wypełnienie ze styropianu jak w kaskach rowerowych za to Protec stosuje wkład z pewnego rodzaju sztywnej pianki tworzącej wewnętrzną skorupę.

 

Niektóre kopie robią z samymi grabkami bo tak jest po prostu taniej a jednocześnie ułatwiona jest regulacja rozmiaru(wymieniasz tylko gąbki na rzep).

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Pytanie do posiadaczy pro-teców oblepionych rzepami - gdzie można dostać takie duże fragmenty rzepów? Pytałem kiedyś w pasmanteriach, ale mieli zaledwie cienkie paski. Na allegro też szukałem i ni ma :/ Jak znacie jakieś źródło, to dajcie namiar. Z góry dzięki :)

Link to post
Share on other sites

No właśnie ja nigdzie nie mogłem dostać nic pokroju 2" :( I dlatego pytam bo może idzie dostać takie w jakimś OBI bądź NOMI (tam różne cuda można znaleźć). Widać pasmanterie w Płocku kiepsko zaopatrzone są. W każdym razie dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Przeszukałem jeszcze raz Allegro i znalazłem. Kupiłem, otrzymałem i chciałbym przykleić ;P Pytanie tylko za pomocą czego? Szybki klej Pattexa nie zdał egzaminu, a mocowanie na taśmę obustronnie klejąca wydaje mi się trochę mało wytrzymałe - rzep odrywa się od taśmy (taśma na kasku zostaje) po parokrotnym przyczepieniu i odczepieniu naszywki. Ma ktoś na to jakiś sprawdzony patent? Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Umieć przykleić rzep, co masz na myśli? :wink: Potrzeba do tego jakichś kwalifikacji :wink: :D?

A co do samej delikatności - jasna sprawa. Tylko zastanawiam się, czy przypadkiem nie będzie tak, że w razie zahaczenia kaskiem o cokolwiek, choćby nawet gałęzie, zerwie się nie naszywka, ale cały rzep :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Witam,

 

Dzisiaj przeglądając tu i ówdzie znalazłem bardzo ciekawy kask. http://www.unibike.pl/sklep/product_info.p...roducts_id=1102

Nie wiem tylko czy wygląda on dokładnie tak samo jak pro-tec. Niestety nie mam jak porównać, bo nie mam pro-teca. Jeśli ktoś ma taka możliwość to niech napisze.

Jeśli wygląda on tak samo to jest to bardzo ciekawa alternatyw, 45zł to nie duża cena. Co o tym myślicie?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...