Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gunfire.pl


Recommended Posts

Niby wszytko ok z przesyłką, ale czas realizacji zamówienia pozostawia wiele do życzenia (Rozumiem że tym razem jest promocja urodzinowa i dużo zamówień, ale przy poprzednim zamówieniu było to samo, konkurencja jakoś potrafi, więc czemu u was trzeba czekać na wysyłkę 5 dni ?)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest dante44

Skusiłem się wraz z kolegą na szybkie zamówienie z okazji na urodziny sklepu :)

Byliśmy w pierwszych 210 zamówieniach :)

Ja dostałem smycz napój i znaczek GFC on dodatkowo paczkę kulek.

Średnio to wyglądało ...

 

Chętnie przestrzelałbym te nowe rocketsy a tak kicha

Link to post
Share on other sites

Opiszę cała procedurę.

 

9 październik (środa) - mail o nadaniu paczki , 2 minuty póxniej mail o anulaowaniu nadania paczki.

10 październik ( czwartek )- paczka w doręczeniu. godz 14 - kurier wita mnie i mówi, że nie wyda mi paczki bo sklep nie przesłał danych.

 

Dzwonię do BOK 0 15:30 i proszę żeby zajęli się tą sprawą natychmiast ( pracują do 18:00 ). Pan z infolinii zapewnia mnie, że paczka dotrze dnia następnego na 100% i już się tym zajmuje.

 

11 październik (piątek ) - paczka 2 raz w doręczeniu - kurier nie może mi wydać paczki! Dane zostały przesłane o godz 11:00 a kurier wyjechał z magazynu o 7 rano. Dzwonię na infolinię, dowiaduję się, że dane przesłane. Co z tego jak mieli to zrobić w czwartek ok 16 a nie w piątek o 11.

 

Dzwonią do mnie i zapewniają, że paczka dotrze na poniedziałek. Nadają nowy numer nadania, żeby usprawnić dostawę.

 

14 październik (poniedziałek ) - kurier dzwoni do mnie i mówi, że paczka dalej leży w magazynie. Nie zabrał jej nawet do samochodu bo dalej nie ma danych.

 

Dzwonię do GLS, potwierdza sie, że gunfire nie wywiązało się z obietnic. Dane paczki poszły dopiero rano.

 

15 październik (wtorek) - paczka dociera, kurier z uśmiechem na ustach wydaje moja paczkę, która była mi potrzebna na CZWARTEK.

 

Zamówiłem kulki i magazynki, które były mi potrzebne jak najszybciej ( DOPŁACIŁEM ZA KURIERA ). Paczka dociera we wtorek 6 dni później. Dostałem oficjalnie potrójne przeprosiny.

 

Oficjalnie dziękuje gunfire za współpracę. Pomijam fakt, że na 21 zamówień przynajmniej połowa przychodziła albo po czasie, albo z problemami przy realizacji. Zawsze płatność przelewem. Dodam, że nie mieszkam na wsi tylko w średniej wielkości mieście.

Edited by Said
Link to post
Share on other sites

Po wielu zakupach w GF muszę dzisiaj popsuć delikatnie opinię.

Co do paczek wysyłanych kurierem/pocztą wszystko ok.

Problem gdy decyduję się na odbiór osobisty,

po raz 3 mimo tego iż towar powinien być gotowy do odbioru (w sklepie Militaria24) tak nie jest.

 

Pierwsza sytuacja zamawiam towary wybieram odbiór osobisty(Niedziela, wieczór) i we wtorek zgłaszam się po odbiór, jak się okazuje towary do sklepu we Wrocławiu są dowożone tylko w środy i czwartki, no rozumiem mimo tego że nikt mnie o tym nigdzie nie poinformował.

 

Sytuacja druga: Zamawiam w poniedziałek po odbiór zgłaszam się w środę godzina 15:00 i oczywiście dowiaduję się że mojego zamówienia nie ma bo zamówienia są dowożone po godzinie 17:00. O tym też nigdzie mnie nie poinformowano.

 

Sytuacja trzecia, z dzisiaj. Zamówiłem w środę około 14:20 gaz(gaz za punkty), kulki i kaburę. dzisiaj (piątek) zgłaszam się po towary których oczywiście nie ma, bo zamówiłem w środę po 14:00 a dowożą tylko w środy.. a podobno i w środy i w czwartki. No tyle szczęścia że kulki i gaz były dostępne ale już gaz musiałem opłacić gotówką a nie punktami. A po samą kaburę mam się fatygować w środę(czyli za 5 dni). Jeszcze zostałem poinformowany że gaz będę miał za punkty ale w środę.

 

Skorzystałem z odbioru osobistego tylko z tego powodu iż strasznie zależało mi na czasie ponieważ potrzebowałem ten szpej na niedzielę, niestety po raz kolejny GF mnie zawiódł. Jeżeli już dowozy towaru na odbiór osobisty w Militaria24 jest tylko w środy to proszę o stosowną informację przy/po zamówieniu towarów, a nie "czas realizacji do 2 dni".

Link to post
Share on other sites

zamówiłem trochę sprzętu, realizacja przydługa (jakieś 5 dni roboczych), ale doczekałem się. odbieralem osobiście, i dobrze, bo replika, ktorą zamówiłem była uszkodzona - urwany kawałek korpusu. Na szczęście zobaczyłem to w sklepie. Facet tam pracujący (bardzo w porządku gość, nie mam pojęcia, jaki jego nick na forum, ale pozdrawiam!) od razu zajął się sprawą i w ciągu 5 minut udało się wszystko załatwić tak, że nie wyszedłem 'na zero', a wręcz byłem zadowolony bardziej, niż przed odkryciem wady.

 

Jaki wniosek po raz kolejny? TYLKO odbiór osobisty, raz, że obsługa miła, dwa, że da się wszystko na miejscu załatwić.

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem 2 razy w ciągu 2 tygodni. Raz podczas promocji, poprosiłem o przegląd zerowy i dostałem kartę z pomiarem FPS. Trzeba było trochę dłużej poczekać, ale to pewnie z racji promocji. Za drugim razem poprosiłem o to samo i znów otrzymałem kartkę. Oczywiście poprosiłem o przegląd. Wcześniej, jak zamawiałem repliki z GF nie robili przeglądów..

Link to post
Share on other sites

Sprawa z Gunfire.pl o której pisałem parę postów wyżej rozjaśnia się. Wczoraj dostałem maila, że Gunfire wysłało do mnie jakieś zamówienie. Zdziwiło mnie to bo nic u nich nie zamawiałem. Okazuje się, że w ramach rekompensaty za ostatnie feralne zamówienie leci do mnie 2kg 0,2g5 G&G, torba na lipo i 2 energy drinki. Jestem mile zaskoczony. Myślałem, że sprawa zatrzyma się na zwalaniu winy na firmę przewozową a tu proszę. Plus dla Gunfire, mocno się zastanowię czy może by znowu nie zrobić u nich jakiś małych zakupów.

Link to post
Share on other sites

Po moich ostatnich pozytywnych ocenach pod adresem GFC teraz jestem zmuszony do zmiany opinii na neutralną, ze względu na coraz częstszą konieczność reklamowania zamówionego sprzętu.

Przykłady:

Zamówiona kamizelka ze stałymi ładownicami, BOK twierdzi, że AUG waffle pasuje, paczka przyjeżdża, zonk.

 

Zamówiony cylinder przyjeżdża z powierzchnią wewnętrzną przypominającą papier ścierny.

 

Magi do mp5 GFC nie pasują do mp5, cytat z BOK - "to pan podszlifuje tą blaszkę z boku, i będzie się zaczepiał poprawnie".

^ tu polecam zrobienie przy każdym magu GFC listy do jakich replik on pasuje, bądź może pasować po szlifowaniu.

 

cm.041k z GFC przyjeżdża ze źle odlanym body, oraz najwyraźniej uszkodzonym tylnym uchem zawieszenia: brak możliwości prawidłowego zamocowania komory hop-up, i połamane body tydzień później -.-"

 

Ceny na razie nie mają jakoś specjalnego znaczenia, bo towar dopiero wraca na półki po apokalipsie promocji urodzinowej, a szybkość dostawy stoi na poziomie nieco wyższym niż np. w TG

Edited by Tomek P-ń
Link to post
Share on other sites

Jeżeli ktoś z GunFire czyta te posty, to ja serdecznie przepraszam, że Wam tak truję, ale odpiszcie na e-maile tudzież pogońcie ludzików z BOK'a, strasznie zależy mi na czasie jak i odpowiedzi ze względu na wyjazd na dłuższy okres czasowy :-).

 

Ogólnie, to sklep na plus, poza długim oczekiwaniem na kontakt. Ale tutaj trzeba wziąć pod uwagę ograniczoną liczbę osób, które odpowiadają na e-maile, których za pewne jest setki jak i nie więcej.

Link to post
Share on other sites

Przy okazji nadmienię odnośnie nowego systemu "opinii".

Wygląda na to, że sprawdzenie tu cytat "pod względem obyczajowym" polega na odrzucaniu negatywnych opinii o produktach.

Przykład - zacięcia na rocketsach w lufach precyzyjnych opisane w opiniach tak moich, jak i kilku moich kumpli zostało "odrzucone pod względem obyczajowym".

Oczywiście nie było tam żadnych bluzgów czy czegoś podobnego.

Link to post
Share on other sites

A ja trochę z innej beczki, a mianowicie chciałbym polecić sklepowy serwis Gunfire. Wysłałem swoją replikę (która notabene nie była zakupiona w GFC) na przegląd i serwisowanie. Po powrocie śmiga zajefajnie, wszystkie moje prośby co do prac wykonanych nad repliką zostały uwzględnione, a sama replika dopieszczona maksymalnie. Naprawdę miłym akcentem jest indywidualny numer seryjny na plombie gwarancyjnej - według mnie świadczy o dobrym, indywidualnym podejściu do klienta i repliki. Kontakt na bdb poziomie, byłem na bieżąco z informacjami o stanie swojej repliki. Podsumowując - naprawdę warto :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zamawialem ostatnio u nich emke EA i mam odczucia mieszane.

Z jednej strony, szybko sie uwineli, na mejle odpisywali po paru godzinach(nawet po 23 mi odpisali ;p ). Po 3 dniach roboczych emka jest u mnie, a byla u nich jeszcze na serwisie.

 

Co mi sie nie podoba? A to ze pisza w opisie repliki ze wytrzyma spokojnie m120, a kiedy chce zamowic z mocniejsza sprezyna niz stockowa dajaca 330fps odmawiaja gwarancji. W innych sklepach tak nie ma, BA! nawet sprzedaja te emki w stockowych 380 fpsach.

 

Fajne promo, 10% rabatu bylo, 80 punktow dostalem, zawsze 2kg rocketsow "gratis".

 

Oceniam sklep na 4.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Moje pierwsze zakupy u nich. To czy przesyłka dojdzie do piątku zadecyduje czy ostatnie.

Zamawiałem towar w poniedziałek (2.12.2013) na wieczór. Za pobraniem oczywiście. Na maila z linkiem do potwierdzenia zamówienia czekałem do wtorku(3.12.2013), nie wiem jak to tam u nich działa. Od razu zadałem pytanie kiedy przesyłka zostanie wysłana. Odpowiedź dostałem w ten sam dzień. "Witam, przesyłka prawdopodobnie zostanie wysłana dzisiaj, najpóźniej jutro." Dziwne, bo maila dostałem po 17:00. Dziś (4.12.2013) przyszedł mail od GLS o przyjęciu zlecenia doręczenia paczki. "Gdy tylko paczka będzie gotowa do wysyłki, odbierzemy ją i dostarczymy na adres..." Po tym wnioskuję, że paczka dzisiaj nie została wysłana, czyli nie dotrzymali obietnicy. :/

No nic, poczekamy, zobaczymy. Oby do piątku dojechała.

Link to post
Share on other sites

To co mnie spotkało dzisiaj, to rzadko się zdarza polecam przeczytać!

Wpadam do domu, zrzucam buty, patrzę pod biurko - paczka.

Myślę sobie, że przecież niczego nie zamawiałem i pewnie ktoś pomylił adresy ze sklepu, paczka była opłacona i ktoś ją u mnie odebrał z domowników. No to biorę się za otwieranie z ciekawości i co?

Dostałem prezenty na Mikołajki! :D

Świetna sprawa, bo prezenciochy nie liche! Cała paka kulasów 3000 sztuk 0,28, torba na LiPo która była mi potrzebna, świetna naszywka Specna Arms, energy drink, smycz i breloczek do kluczy w kształcie klamki!

Normalnie pierwszy raz spotykam się z takim czymś ze strony sklepu. Zawsze jak coś dostaję, to raczej symboliczna smycz i podziękowania, raz od Razera dostałem podkładkę pod myszkę i to wszystko.

A ekipa GunFire postarała się o coś na prawdę przydatnego i za to należą im się wielkie brawa!

Nie pierwszy raz coś u nich kupuję i nie ostatni, bo warto dla takich właśnie chwil współpracować ze sobą. Jestem szczerze zadowolonym klientem!

 

Oto dowód:

2j281mo.jpg

Link to post
Share on other sites
Guest dante44

Nigdy więcej zakupów w tym pożal się Boże sklepie. Kupiłem magazynek, dostałem niesprawny !!!! Odsyłam czekam na reklamację 14 dni by stwierdzili, że magazynek nie podaje ... ok. Dostaję odpowiedź, że danego magazynka nie ma na sklepie i mogę zrobić zakupy za kwotę maga. W międzyczasie ubyło mi 20 pkt " za wysyłkę" odzyskałem je ... ufff.

 

Wytargowałem, że dostanę magazynek tego samego typu, ale z dopłatą. Mag przychodzi, pierwsza impreza i niestety odmawia posłuszeństwa. Odpowiedź gfc ? Pana replika jest wadliwa, magazynki Tokyo Marui i King Arms współpracują, te od gfc niekoniecznie. W najlepszym wypadku jestem 30zł w plecy, jeśli oczywiście zwrócą mi pieniądze po powtórnej reklamacji. Chcecie utopić kasę ? Polecam Gun dla frajerów. ups Gunfire

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...