Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gunfire.pl


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zamówienie we wtorek w nocy, w środę realizacja, dziś przyszła.

 

Replika oczywiście w wewnętrznej folii, więc nie sprawdzona przez wysyłką. Iiiii... ZNÓW COŚ NIE DZIAŁA. Tym razem rozwalony magazynek z 'wypadniętym' wkładem. TRZECI raz pod rząd z repliką jest coś nie tak. Ja rozumiem, że mogę mieć pecha, ale bez przesady - ktoś powinien chociaż zaglądać do pudła, bo z zewnątrz było widać, że coś nie bangla.

 

Zadzwoniłem, powiedziałem, że nie będę kolejny raz odsyłał na swój koszt. Jutro ma być kurier.

Link to post
Share on other sites

Mój pierwszy i ostatni zakup w tym sklepie. Chciałem kupić emkę specna arms. Napisałem że mają wymienić gumkę na G&G, lufę na Guarder, zespół tłoka i cylindra oraz montaż ASCU. Widać ich to przerosło. Replika przyszła do mnie ładnie zapakowana, wraz z wykazem wymienionych części i wynikiem z chrono. Wszystko cacy stuk stuk. Jednak gdy poszedłem sobie do lasu by przetestować moja nową zabawkę okazało się że kulki lecą na 5,góra 10 metrów i do tego skręcają w lewo. Okazało się że skręcili pokrętło regulujące system hop up i nie idzie podkręcić kulki. Postanowiłem otworzyć gearbox by sprawdzić czy tam nic nie popsuli. Okazało się że gumka jest uszkodzona w kilku miejscach a lufa lata. Kto tam serwisuje te repliki? Dochodzę do wniosku że serwisanci z **** zepsuliby nawet klocki lego. Musiałem sam naprawić replikę. Teraz strzela na 40 metrów prosto do celu. Nie polecam **** bo nie wiedziałem że można tak s********* replikę.

 

Obraza innych i przekleństwa nie są tu mile widziane - wykropkowane nadal ma swój negatywny wydźwięk. Jako że kolega był pouczany nie raz - będzie urlop. Szmer

Link to post
Share on other sites

Zadzwoniłem dzisiaj z zapytaniem czy pewien tłok pasuje do L85 na co konsultant, że jak mam emke to tak a co mu odpowiedziałem ,że chodzi o L85 i nagle, że raczej nie pasuje. Mówię, że przecież do elek wchodzą tłoki do SR25 a to, że pasuje -.-. Wchodzę na produkt i widzę taki dopisek "Tłok, jako jeden z niewielu dostępnych na rynku, pasuje do replik karabinków typu L85". Uwielbiam gunfire :D

Link to post
Share on other sites

Po 5 dniach od zamówienia przychodzą magazynki RPK, które wyglądają jak od M4 (Serio, przysłali Specnowskie magi oklejone jako Midy od MAGa) - Szybki telefon, na następny dzień przychodzą właściwe, a kurier dziś odebrał "pomylone". Kolejne zamówienie - replika 5 dni realizacji, zero kontaktu telefonicznego "Przepraszamy, wybrany numer nie istnieje" (Mimo,że to ten sam, pod który dzwoniłem w sprawie magów), mail również milczy.

Link to post
Share on other sites

Mają jakieś problemy. Zamówiłem we wtorek kulki, do dziś nie dostałem maila od GLSu, cholera go wie czy te kulki zostały wysłane czy nie, ciągle stoi na "realizowane". Nawet na głównej stronie gunfire pisze że mają problemy z telefonami, coś kombinują. Wystarczy tylko czekać.

Link to post
Share on other sites

zamówiłem, wszystko pięknie i dostępne. Po przedpłacie i upływie 2 dni pytam o numer nadania (mailowo) bo widze że paczka ZAPAKOWANA i gotowa do wysyłki. Dowiaduje sie że brak jednego towaru (to ciekawa info że paczka zapakowana czeka na kuriera). Proszę o wysyłkę bez niego. Tego samego dnia wchodzę na stronę - ten sam towar DOSTĘPNY...(pomijam że teraz też dostępny ale drożej)..Zwrot kasy - czekałem dwa tygodnie

Kupuję tam nie pierwszy raz i nie dziesiąty, ale to co ostatnio odwalili to przegięcie. Ani sorry ani pocałuj mnie w d*.

Liczyłem na szybką wysyłkę bo towar był mi potrzebny "na wczoraj", nie dość tego że obsuwa to jeszcze to na czym najbardziej mi zależało pominęli...Zawiodłem się na sklepie

Edited by mike88
Link to post
Share on other sites

Strasznie się na nich zawiodłem, już drugi raz. Wcześniej opóźnioną wysyłkę tłumaczyli przeprowadzką co jestem w stanie zrozumieć.

A teraz w pon zamówiłem replikę gdzie było napisane "wysyłka w 24h", tego samego dnia została przeze mnie opłacona. Wczoraj dostałem maila że przesyłka zostanie wysłana tego samego dnia, ale raczej tak się nie stało. W śledzeniu paczki widnieje informacja że nie została jeszcze przekazana firmie kurierskiej.

 

Chyba przerosła ich ostatnia promocja, a telefon pewnie wyłączyli bo byli zirytowani ciągłymi połączeniami. W przeciwnym razie podaliby chociażby jakiś nr kom...

Link to post
Share on other sites

Kupiłem Berettę KJW. Przyszła szybko ale...nie była sprawdzona(replika w pudełku była zafoliowana).Na jednym nabiciu gg strzelała max 12 kulek.Na Tęczowej kolega stwierdził brak uszczelki dyszy. Zostawiłem na TĘCZOWEJ DO REKLAMACJI 22.09.2014.! DZISIAJ MAMY 17.10.2014 i"ani be ani me anikukuryku",zero kontaktu,zero informacji.Totalne lekceważenie klienta!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...