Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gunfire.pl


Recommended Posts

miałem przyjemnośc dokonac zakupu ak47 "krinkov" po bardzo dobrej cenie promocyjnej 352zł oraz paczki kulek i pomimo iż cena końcowa wyniosła poniżej 400zł to i tak została mi promocja darmowej wysyłki(paczka doszła na następny dzień) i za to jest ogromny + a dodatkowo obsługa sklepu jest wręcz mistrzowska a kontak bardzo dobry i bardzo szybki dosłownie po godzinie dostawałem email zwrotny z odpowiedzią(pisałem przed 17-tą).

Ciekawe jak usługi gwarancyjne(odpukac - obym nie musiał z nich kozystac)?

Ale jak narazie sklep godny polecenia.

Netykieta obowiązuje..

Prosze używać polskich znaków.

CHEMIK

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i paczka przyszła... solidnie obębolkowana, taśma z napisem "ostrożnie" i dzisiejszy mail w którym martwią się czy poczta nie nawaliła... widać że starannie dbają o klienta ! Jedyne co mnie odstraszyło to to że na paczce zamiast GUNFIRE było airsoftguns, ale na fakturze było wszystko ok. No i obniżyli mi cene przesyłki bo to tylko kulki małe... za to wszystko ogromny +

Edited by HIREDGUN
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zamawiam AK-47 Cymy o około 1 w nocy, nastepnego dnia rano dzwonię o 10 rano, mówię że zależy mi na czasie i dostaję sygnał żę mogę przyjechać o 13 :D

 

Przyjechałem, odebrałem, zapłaciłem. Wszystko poszło zajebiście szybko. Wystarczy tylko chcieć się dogadać, a kontakt miły i sprawny :D I jeszcze 10% zniżki :D

 

Odemnie: +

Edited by Turismo
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

AK 47 Cymy udało mi się w promocji "malejąca cena" kupić za 355,50 zł, stówka w kieszeni...

 

szybkość przesyłki - trudno powiedzieć, zamówiłem w piatek chyba, dostałem w poniedziałek.

 

kulki zamawiane w czwartek rano dochodzą w piątek przed południem

 

obsługa miła, nie zbywają klienta, odpowiadali mi na każdego maila (pomęczyłm trochę :D )

 

ogólnie sklep jak najbardziej godny polecenia...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Dość wolno odpowiadają na maile, choć czasem zdarzy się i błyskawiczna odpowiedź, dodzwonić się do nich to prawie niemożliwa sprawa, na dodatek płaci się wtedy za połączenie. Zamówienie złożyłem mailowo, poprzez rezerwację i wsyałali towar wtedy, kiedy mieli wysłać, na dodatek darmowa przesyłka i szybka dostawa, we wtorek wysłali, w środę już było. Niby dają 12 miesięcy gwarancji ale okazało się, że np. w aegach od jg nie stosują plomb, a na pytanie dlaczego odpowiedzieli, że potrafią stwierdzić ingerencje w gb bez tego, mam nadzieję, że nie zrobią mnie w razie czego w konia.

Ogólnie rzecz biorąc póki co w skali 1-10 daję 5, + za szybką przesyłkę, - za słaby kontakt i brak plomb na gb.

Link to post
Share on other sites

Zauważyłem dziś taką "super obniżkę ceny", nigdzie takiej nie znajdziecie. Aż 170 złotych w dól ... Niesłychane!

http://gunfire.pl/product-yid-1152189511-B...2FS-HPA-CG.html

 

A tutaj ta sama broń, tyle że na stronie producenta. Ojeju, proszę Państwa? Czy to jakaś pomyłka ?

http://cybergun.pl/?prod=36&cat=28

 

Nie... jak dla mnie zwyczajne nabijanie klienta w butelkę >.<

Link to post
Share on other sites

Sklep na "piątkę" - w środę rano zamówienie, w czwartek o 13:00 Ak-74 z Cymy było u mnie w Koszalinie. Bieżące informacje mailowe o przyjęciu zamówienia, zaksięgowaniu wpłaty i wysyłce. 100 % satysfakcji :)

 

Pozdrawiam

sokol

Link to post
Share on other sites

Ode mnie jak najbardziej pozytywna opinia. Zamawiałem u nich już 2 repliki. Przesyłki były ekspresowe. Pierwszą replikę niestety musiałem odesłać na gwarancje i okazało się, że nie mają części, aby ją naprawić i zaproponowali wymianę na inną lub zwrot pieniędzy. Bardzo przyjemnie. Kontakt bardzo fajny, szybko odpowiadają na mail'e. Jak dla mnie sklep na 6.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Miałem okazje kupić w tym sklepie M16a2 produkcji JG :killer: . Cieżko jest dostac dobra replike m16 w cenie okolo 500zł ale w tym sklepie za 499zł mamy piekna emke za 499 i jeszcze przesylka kurierem za darmola. Kurier przyszedl do mnie po okolo 30 godzinach :wink: hehe. Sklep godny poszanowania szybko i dobrze. Moim zdaniem ocena na jaka zasługuje ten sklep to 5 poniewarz ma troche malo Wyposażenia.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja jednak nie polecam tego sklepu.

Replika doszła z ułamaną częścią body.

Już prawie dwa tygodnie to wymieniają (wysłałem na reklamacji), a przecież nie ma tam nic trudnego do wymienienia. Odpisali że w poniedziałek wyślą, teraz jest piątek ir epliki dalej nie ma :-/

Kontakt mailowy średni, raz odpisują bardzo szybko raz trzeba czekać 2 dni.

Raz nie wysłali mi też kulek i dalej czekam aż je doślą :-/

Batkę intelekta tez mi wysłali z pomylonymi kabelkami ;-/

Link to post
Share on other sites

No niestety... raz zamówiłem XTREME'y i wszystko było jak najbardziej ok (oprócz tego że w PJ'ocie XTREME sie zacinały...). Ale tym razem niestety MINUSIK ponieważ zamówiłem EXCEL a otrzymałem te tańsze niechciane XTREME... mam nadzieje że to tylko wina wakacyjnych dorabiaczek.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No niestety... raz zamówiłem XTREME'y i wszystko było jak najbardziej ok (oprócz tego że w PJ'ocie XTREME sie zacinały...). Ale tym razem niestety MINUSIK ponieważ zamówiłem EXCEL a otrzymałem te tańsze niechciane XTREME... mam nadzieje że to tylko wina wakacyjnych dorabiaczek.

Sprawa załatwiona... właściwe kulki przyjechały kurierem w b. szybkim czasie :-o i dostałem w zamian za zapłaconą przesyłke z błędnym towarem BB loadera :mrgreen: ...

Link to post
Share on other sites

Zedytuje tego post'a kiedy przyjdzie paczka...

 

A jak narazie napisze co mi się podobało... dziś po przyjściu ze szkoły postanowiłem zamówić 0,23 g kulki XTREME PRECISION ! 13:57:44 czyli parę sekund po złożeniu zamówienia przyszło potwierdzenie... oczywiście potwierdziłem ;-) . O 14:26 dostałem miłą wiadomość ... o 15:01 ze zdziwieniem podglądam skrzynke e-mail'ową, patrze - GUNFIRE ! Myśle że to potwierdzenie że mają wysłać tak jak pisali... ale nie ! Uradowany przeczytałem . Ogromny + za taką pracowitość, podejście do klienta i szybkość !

 

P.S. XXX to mój numer zamówienia którego wole nie podawać ;)

 

 

To ze maile sa wysylane NIC nie znaczy. Zamowilem HK 33 A2 + 3 gumki HU...Skusilem sie na gunfire.pl, poniewaz przyslka byla darmowa powyzej 400 zl, pomyslalem wiec, ze lepiej stad, niz z taiwangun.pl. Zamowienie w czwartek, godzina 13 z hakiem mail ze towar zostal wyslany. Minal piatek, minela sobota, w niedziele paczki juz nie oczekiwalem. Dzis dzwonie do UPS co jest grane - nie wiedza. Dzwonie do Gunfire - mily pan cos tam pogadal ze niby wyslane, ale zaraz oddzwoni bo robi jakies zamowinie na Slowacje...Mial dzwonic za pol godziny. Telefon wykonalem ok godziny 13, do teraz nie doczekalem sie zadnego odzweu. Jezeli to jest profesjonalizm, to ja podziekuje. Moze tylko mi sie tak trafilo, mam nadzieje ze nikt wiecej nie musi przechodzic takiej nerwowki. Ciekawy jestem tylko ile jeszcze bede czekal na bron...

Link to post
Share on other sites

Ja równiez NIE POLECAM tego sklepu gdyz zamowilem u nich kuleczki i do tej pory nic mi nie przyszlo kasa wplynela na konto a po kulkach ani sladu mimo ze juz minelo ok 3-4 tygodni!!!

Co prawda zamowilem kuleczki za posrednictwem mojego kolegi (gdyz mial juz zalozone u nich konto) i po wysylaniu maili sprawa sie powoli wyjasnia kuleczki maja nam doslac wiec mam nadzieje ze wreszcie sie wszystko wyjasni i bedzie zalatwione jak w profesjonalnym sklepie bo chyba ten sklep jest taki a male wpadki kazdemu sie zdarzaja...

Link to post
Share on other sites

Chcę zamówić u nich replikę i mam takie pytanie jak działa u nich serwis, czy jest wszystko ok, czy są jakieś niedociągnięcia??? Gwarancja jest dla mnie bardzo ważna więc proszę o wyrozumiałość.

Pytam się bo nie znalazłem jeszcze nigdzie odpowiedzi na to pytanie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...