Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gunfire.pl


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja opinia o gunfire. W zeszłym tygodniu we wtorek późnym wieczorem wygrałem na ich aukcji AKS cymy (40zł taniej niż normalna cena 8) ), opłaca się zaglądać na ich aukcje, bo czasem naprawdę tanio idą repliki. Odrazu potwierdziłem, rano w środę od nich potwierdzenie że paczka gotowa (myślę fajnie, szybcy są :-P ), popołudniu info na stronie że zmiana siedziby i mogą być opóźnienia w wysyłkach paczek :???: , no i całą środę paczuszka przeleżała w sklepie :wink: , czwartek święto, piątek wysyłka UPSem, wybrałem UPS z ciekawości (mój błąd nigdy więcej), poczta dostarcza przesyłki w soboty a UPS nie. Więc weekend nie wesoły :cry: , poniedziałek kurier nie zastał nikogo w domu :evil: (mój błąd), telefon do kuriera pół godziny gdy odjechał i "spróbujemy dostarczyć jutro" ( :evil: super :evil: ), gdybym zamówił pocztą na wieczór bym odebrał sobie z urzędu pocztowego, mam niedaleko, a do UPS tylko 30km do katowic, więc czekam kolejny dzień. Wtorek kurier dotarł, tak więc po niecałym tygodniu oczekiwania dostałem mojego ukochanego AKS :twisted: , naszczęście jestem cierpliwym człowiekiem, ak działa super! (kolba narazie sprawna ;-) ). Ze sklepu jestem zadowolony (choć ten jeden dzień zwłoki z ich strony, straciłem wekend). A UPS odradzam jeśli możecie mieć problem, że nikogo nie będzie w domu, a nie mieszkacie blisko oddziału UPSu (wyłącznie w miastach wojewódzkich), a ich śledzenie przesyłek na stronie www, działa z dużym opóźnieniem i jest mało użyteczne.

 

Ogólnie odemnie plus dla nich, polecam. :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Witam Wszystkich ponownie.

Jakiś czas temu pisałem ogólnie o sklepie i miałem napisać coś na temat tunigowania replik i serwisu jaki prowadzi sklep. Ostatnio nadarzyła się okazja, żeby sprawdzić Panów z jak sobie poczynają ze sprawami gwarancji. Pod koniec października załatwiałem sprawę reklamacji jednej z replik (G3-SG1 Full Metall EG711MG) – padła, jest pierwszą z pośród kilku jakie kupiłem i używam. Opisałem usterkę w ich zgłoszeniu reklamacyjnym i wysłałem replikę, oczywiście sam w niej nie grzebałem, żeby nie było sytuacji że sam ją „usprawniłem”. Panowie mięli czas 14 dni roboczych na załatwienie sprawy – tak jak podane jest w warunkach gwarancji - przyznam się, że napisałem do nich po dwóch dniach emaila i naskoczyłem na Pana z działu obsługi klienta ”dlaczego nie informują mnie czy replika doszła i co się z nią dzieje”. Po telefonie z działu obsługi klienta (dokładnie po 7 minutach od wysłania przeze mnie niezbyt miłego emaila) wyjaśniono mi że wszystko jest OK a informacja o tym jest w dziale reklamacji na stronie sklepu tam gdzie wypełniałem zgłoszenie reklamacyjne. Jakiego karpia walnąłem jak sprawdziłem – faktycznie status reklamacji na bieżąco modyfikowany, informacja o tym że replika doszła i że jest sprawdzana też była. :wink: No i wyszedłem na totalnego buraka, oczywiście przeprosiłem za całą sytuację – chyba się nie obrazili, bo powiedzieli że takie rzeczy się zdarzają i że czasami klienci sklepu nie do końca się orientują w sposobie w jaki załatwiane są sprawy gwarancyjne i serwisowe oraz gdzie szukać informacji na ten temat.

Cała sprawa dla mnie skończyła się lepiej niż przypuszczałem. Po dwóch dniach od wyżej wspomnianej rozmowy telefonicznej, zadzwonił do mnie Pan Lucjan z serwisu firmy i przedstawił sytuację – w replice padł selektor ognia i elektryka (usterka fabryczna), w obecnej chwili nie posiada części nie jest w stanie jej usprawnić, a z wymianą na nową też się nie uda, ponieważ repliki tego typu i firmy w obecnej chwili są niedostępne. :cry:

Pomyślałem że na ładną minę się wpitoliłem :strach: , ale o dziwo Pan Lucjan powiedział że w takiej sytuacji nie zostanę z problemem i że mogę dostać zwrot pieniędzy lub wymienić replikę na inną. :uśmiech: Podał wszystkie informacje dla kolegi z działu obsługi klienta – dla Pana Rafała Bujno, który zajął się wszystkimi sprawami formalnymi, ja musiałem tylko sobie wybrać model repliki. Mogłem wybrać coś tej samej cenie, ale wybrałem droższy i lepszy (jak dla mnie) model, a w wyborze pomógł mi Pan Lucjan z serwisu firmy, powiedziałem mu co konkretnie bym potrzebował, a on podał mi modele które mogłyby mi się spodobać i krótko ale bardzo dokładnie je scharakteryzował. Wybrałem, Pan Rafał z działu obsługi klienta załatwił resztę. 8-) Ja po dopłaceniu kilkudziesięciu złotych mam nowa replikę, z nową gwarancją, którą mi ekspresowo przysłano kurierem UPS na koszt sklepu – zapłaciłem tylko różnicę w cenie replik. :wink:

Jak dla mnie wszystko jak trzeba, obsługa bardzo dobra, pracownicy sklepu GunFire bardzo cierpliwi i wyrozumiali (ja bym się wku...ł na takiego klienta jakby mi takiego emaila podesłał i jeszcze zawracał głowę mnóstwem pytań :-F ).

Zastanawiam się czy Panowie z GunFire (ci z którymi telefonicznie rozmawiałem) mają tak dobre podejście do klienta bo są z natury mili czy może mają naprawdę ostrego i wymagającego szefa :killer: ... a może i jedno i drugie, w każdym bądź razie ja jestem zadowolony z załatwienia sprawy z reklamacją repliki w ramach gwarancji i polecam sklep.

O tunigu napiszę za parę dni bo właśnie czekam na odbiór repliki M4 Boyi po modyfikacji – sposób załatwienia sprawy tuningu bardzo dobry (to też opiszę bo bardzo mi się podoba podejście serwisanta do tematu tunigowania replik) teraz musze tylko sprawdzić jak faktycznie replika będzie się sprawować. Będę mógł też podać informacje na temat jak sklep realizuje opcję zwrotu towaru po 10 dniach, gdzie zwracane są pieniądze dla klienta, jeżeli zmieni decyzję i zechce oddać towar i otrzymać z powrotem pieniądze. Ja zwróciłem właśnie jedną z replik, która miała pewne problemy techniczne związane z blokowaniem się kulek w lufie. Sprawa została załatwiona pozytywnie i teraz czekam już tylko na zwrot pieniędzy.

Ale to opisze za parę dni jak już obie sprawy zostaną zakończone i będę miał pełne rozeznanie w temacie.

Mam nadzieję że opisane tu sytuacje (chyba nikogo nie zanudziłem...) przydadzą się potencjalnym przyszłym i obecnym klientom sklepu GunFire. :lol:

Pozdrawiam i do następnego razu.

Link to post
Share on other sites

Przytoczę tutaj przebieg reklamacji:

"Data zgłoszenia: 2007-09-22

Data zakończenia: 2007-11-12"

Replikę otrzymałem dzisiaj (2007-11-15).

 

Nie będę komentował bo nie mam na to siły, jak długo to trwało widzicie sami/same.

 

 

pozdrawiam.

edycja:

ktoś na poprzedniej stronie napisał:

"ale o dziwo Pan Lucjan powiedział że w takiej sytuacji nie zostanę z problemem i że mogę dostać zwrot pieniędzy lub wymienić replikę na inną. maniak_usmiech.gif"

 

miałem identyczną sytuację i żadnego takiego info nie dostałem. Sam wcześniej pisałem, żeby zwrócili mi kasę, na co odpowiedzieli, że mimo zmieszczenia się w 10 dniach (tak miałem replikę 3 dni po czym padła) nie mogą zwrócić kasy bo siadł w niej selektor ognia. Czekałem długi czas wysyłałem mejle, które nie dochodziły dziwnym trafem. Teraz to się na prawdę wkurzyłem, moje starania o zwrot kasy, wymianę repliki na inną i nic.... ><

W sumie nie wiem czemu odebrałem tą replikę dzisiaj... mogłem to równie dobrze olać i kazać, żeby ją odesłali.. ale znając życie został bym bez kasy i repliki.

Super po prostu, jeden klient jest olewany, gdy inny jest traktowany super.. profesjonalizm.

Edited by ony
Link to post
Share on other sites

Witam.

Pewnie wkurzę Pana ONY ale w piątek miałem przelane pieniądze za zwrot repliki MP5 Navy FULL METAL [JG071-T], o której pisałem wcześniej – według mnie wszystko dobrze i tak jak powinno być. Replika była zamówiona przeze mnie 31.10.07, w dniu 02.11.07 dostarczył ją UPS do mnie. W dniu 06.11.07 złożyłem reklamację, 07.11.07 wysłałem ją kurierem UPS do sklepu, następnego dnia była u nich. Nie przekroczyłem 10 dni, w zgłoszeniu reklamacyjnym podałem od razu, że chcę zwrotu pieniędzy. Usterka, którą zgłosiłem dotyczyła blokowaniem się kulek w lufie – problem na łączeniu lufa-komora hopup. Może ktoś zarzucić że czekałem tydzień na pieniądze, ale zostałem telefonicznie poinformowany że moja sprawa jest rozpatrywana, kwitologia - sprawy papierkowe zajmują parę dni (cały obieg dokumentacji od serwisanta przez biuro do banku). Poproszono mnie o cierpliwość w związku z tym, że sklep się rozrasta i jest przenoszony w inne miejsce (zmieniony jest adres sklepu co można sprawdzić na ich stronie) a przeprowadzka i organizowanie nowego miejsca dodatkowo przyczyni się do kilkudniowego poślizgu – dla mnie to nie był problem i wyraziłem na to zgodę. Co do repliki, którą zwróciłem, to raz zabrałem ją do sprawdzenia w terenie żeby zobaczyć jaki jest zasięg i celność. Po stwierdzeniu że jest problem z właściwym działaniem, zapakowałem ją w oryginalne opakowanie i przygotowałem do odesłania (w stanie jakim ją dostałem w takim odesłałem, naładowałem tylko do niej baterię). Wcześnie dzwoniłem też do działu obsługi klienta i zgłosiłem problem, uzgodniłem że składam reklamację i chciałby otrzymać zwrot pieniędzy. Pan z działu obsługi klienta (nie będę już używał imion Panów z GunFire pisząc na forum, żeby nie było że się z nimi dobrze znam lub mam jakieś powiązania, ja mieszkam w Węgorzewie a sklep jest we Wrocławiu – przeciwne krańce naszego kraju – zresztą Oni przedstawiają się jak dzwonią, a na ich stronie internetowej podane są ich imiona oraz za co odpowiadają, to żadna tajemnica) powiedział żebym w zgłoszeniu reklamacyjnym podał informacje o usterce i że chcę otrzymać zwrot pieniędzy, oraz żebym odesłał replikę w oryginalnym opakowaniu razem ze wszystkimi elementami jakie były w komplecie oraz wszystkimi dokumentami jakie otrzymałem do repliki. Poinformował mnie też że replika zostanie sprawdzona czy nie było mojej ingerencji w nią – czy nie zostały naruszone zasad gwarancji oraz czy usterka nie powstała przypadkiem z winy użytkownika. Sprawdzili replikę, emeilem poinformowali mnie, że reklamacja jest rozpatrzona pozytywnie i że otrzymam zwrot pieniędzy. To tyle jeżeli chodzi o reklamację, odesłanie towaru wciągu 10 dni od zakupu oraz zwrot pieniędzy dla klienta - w moim przypadku :uśmiech: .

Co do tuningowania repliki w serwisie sklepu GunFire musze powiedzieć że Pan z serwisu nie zrobił tego jak chciałem. Miał ją trochę podkręcić i tylko wstawić inną sprężynę, a teraz nie widzę jak kulki wylatują z lufy bo za szybko lecą i lecą gdzieś za daleko. Wcale go nie prosiłem żeby z tej M4 Boyi zrobił mi snajperkę...:wink: A tak na poważenie to wszystko dobrze, karabin działa, strzela naprawdę lepiej, mocniej i dalej, a jak będzie się spisywał to czas pokaże, na razie tylko jedno strzelanie było. Podczas samego załatwiania tuningu i rozmowy z serwisantem sklepu, dostałem konkretne odpowiedzi na pytania dotyczące tego co mogę zmienić, żeby nie stracić gwarancji, co mi da wymiana poszczególnych elementów i co warto wymienić. Nie próbowano mnie naciągnąć a dodatkowe rzeczy, wszystko konkretnie, krótko i na temat.

Tuning kosztował mnie wysyłkę i cenę części jakie wymieniałem, stare (wymienione)części odesłano mi z repliką. Jak dla mnie wszystko w porządku.

 

Nie chcę tu wyjść na adwokata czy strasznego fana sklepu GunFire, ale co do postu Pana ONY to mam parę sugestii.

Nie wiem czy moja sytuacja była podobna, do sytuacji w jakiej znalazł się Pan ONY, ale replikę którą odsyłałem i wymieniłem na inną, nie działała w ogóle i była fizycznie niedostępna - nie było i nie ma możliwości ściągnięcia jej lub zamówieni do niej części, nie pasowały też do niej części innych firm (mam lekcję żeby nie kupować rzadkich i mało popularnych replik, z mało znanych firm, zresztą z chinakami czasami tak bywa – chęć oszczędzenia na cenie odbija się na jakości). Nie wiem czemu Pan ONY ma problem z reklamacją swojej repliki, ja nie miałem takiego problemu, jeżeli ktoś nie wierzy i ma ochotę to może sprawdzić moje zgłoszenia reklamacyjne. Na miejscu Pana ONY spróbowałbym skontaktować się ze sklepem jeszcze raz, na pewno da się to jakoś wytłumaczyć i załatwić (mieli ostatnio przeprowadzkę, z tego co wiem to też poszukiwali ludzi do zespołu bo firma się rozrasta i mają więcej zamówień oraz zleceń więc tym samym i więcej roboty może w przypadku Pana ONY coś zostało zrobione nie tak lub przeoczone-zdarza się), po za tym wątpię żeby Panowie z GunFire olali takiego posta jaki napisał Pan ONY, napewno nie jest im obojętna opinia o sklepie. Jeden niezadowolony klient może wystraszyć potencjalnych 10 nowych i pozostawić niesmak, a wymiana lub naprawa jednej małej części w replice chyba dla tak dobrze rozwijajacego się sklepu nie kosztuje aż tak wiele, a może poprawić smopoczucie klienta i przyciagnąc nowych.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Gunfire od jakiegoś czasu ma w prawej kolumnie swojej strony na dole box informujący o możliwości zabrania głosu na naszym forum, ale za raz pod tą informacją jest prośba o ówczesne skontaktowanie się z nimi w razie problemu. Taką drogę też radzę obrać, przed tym, jak się u nas coś napisze. Być może nerwy mogą okazać sie zbędne.

Link to post
Share on other sites

@ Regdorn - pisałem do nich dużo maili chciałem to załatwić bez pisania tutaj, nie udało się więc postanowiłem napisać, może ktoś nie będzie miał takich problemów.

@ THORRE - ok, fanie, nie miałeś problemów, udało Ci się, ja takiego szczęścia nie miałem. Napisałem identycznie jak Ty, też zmieściłem się w 10 dniach, też musiałem czekać na część.... i zostałem brzydko mówiąc olany, czekałem 1,5 miesiąca na replikę. Ale ok bywa może byli zajęci.

Ja nie oceniam tego sklepu, wysyłkę mają szybką i sprawną, serwis kuleje ale to nie wina całego sklepu, po prostu przedstawiłem jak to było u mnie. Replikę dostałem, bez nawet najmniejszego słowa "przepraszamy za tak długi czas".

 

Do sklepu na prawdę nic nie mam, po prostu czuję się lekko zawiedziony tym całym zajściem, no i przyznam szczerze, zraziłem się kompletnie do tej repliki.

 

pozdrawiam.

Edited by ony
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zamawiał ktoś ostatnio coś na Gunfire.pl? Zamówiłem replikę M15A4 CA, lecz dany przez nich numer paczki (status "wysłane" wystawiony był w poniedziałek, wraz z numerem paczki) nie istnieje w systemie UPS. Napisałem e-mail do nich, ale nadal nie mam odpowiedzi. Czy to znaczy że Gunfire nie wysłał jescze tej paczki? czy UPS ma "zacofane" dane w systemie? Jestem troche zmartwiony bo byłem pewien,że dzisiaj dostane replikę, a jak nie dziś to na 100% jutro, a nawet nie moge jej monitorować bo pokazuje mi że nie znaleziono jej w systemie :o

Link to post
Share on other sites

Wszystko sie wyjaśniło, poprostu status w sklepie "wysłane" był ustawiony automatycznie, a w broni miała być zamontowana gumka hu, pzeoczyli to i jak mieli wysyłać zauważyli, po czym wróciła do serwisu. Jednak POLECAM SKLEP mimo małego zamieszania (a raczej braku mojej cierpliwości po doświadczeniach ze sklepem snajperasg) .

 

Po moim pierwszym e-mailu, dostałem odp. nastepnego dnia. POmyślałem ze troche wolno.. na drugiego e-maila nie dostałem już odpowiedzi... Bo Gunfire sam do mnie zadzwonił i przeprowadził dłuższą rozmowę na temat stanu mojej paczki. Bardzo mi się spodobało takie podejście do sprawy. Powiedzieli że wyślą dziś (środa) lub jutro(czwartek) , po 2h status wysłane dalej, ale juz zmiana numeru paczki, i potwierdzone e-mailem wysłanie. Nastepnego dnia (czwartek) paczka doszła ok. 10 - jak dla mnie to szybko, paczka wysłana wieczorem i rano juz u mnie. Paczka bardzo solidnie zapakowana, po kilku minutach otwierania, dobrałem się do repliki. Żadnych uszkodzeń, w pełni sprawna, tak jak miało być. SKLEP WARTY POLECENIA!

Link to post
Share on other sites

Może jestem niecierpliwy a może sklepy internetowe i allegro mnie rozpieściły?

Co można?

Czy można błędnie naliczyć 15% rabat urodzinowy na niekorzyść klienta? Można.

Czy można zignorować dwukrotne zwrócenie uwagi w tym raz w samym zamówieniu? Można.

Czy można w różnych etapach składania zamówienia podawać różne oznaczenia zamówienia? Można.

Czy można zignorować zwrócenie uwagi na ten fakt? Można.

Czy można 3 dni księgować przelew bankowy? Można.

Czy można mieć zajęty telefon. Naturalnie, że można. (no tu mówię poważnie :) )

Czy gdy 3 minuty później klient dzwoni można go nie odebrać? Jasne, że można. I to kilkukrotnie.

Czy można telefon kontaktowy mieć poza zasięgiem? No przecież! Można.

Czy można odrzucić rozmowę? No ba!

Czy można mieć na stronie certyfikat, który przy logowaniu wywala ostrzeżenia systemu? No jasne, to sklep internetowy przecież.

Ogólnie wiele można. Wkurzyć klienta też można.

Na dzisiejszego maila otrzymam pewno odpowiedź jutro... o ile... Ciekawe czy przed weekendem dostanę swój towar. Swój, bo opłacony.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Niewątpliwie mamy bardzo ostry okres. Święta za pasem i wiele pracy.

Staramy się obsłużyć wszystkich bardzo profesjonalnie, i rzetelnie. Zdajemy sobie

jednak sprawę, że mogą pojawić się niedociągnięcia które nie zawsze są z naszej winy czy pomyłki(Np. sprawa Coopera-paczka która nie została zabrana z centrali firmy kurierskiej przez kuriera, a potem została wysłana, jak to napisał Cooper-w Polskę, do Warszawy..., do nas nie wróciła nadal... - ico my możemy z tym zrobić?)

Ze względu na ogromną ilość wysyłanych paczek i sporą ilość telefonów i

e-maili mogą wystąpić chwilowe wyżej opisane problemy, za które

najmocniej przepraszamy.

 

Prosimy o wyrozumiałość, przy okazji życzymy Wesołych Świąt, a po

świętach wszystko wróci już na pewno do normy, łącznie z normalnym

telefonem stacjonarnym.

 

 

Rafał "Rafron" Bujno i Zespół GunFire.pl

Link to post
Share on other sites

Nie polecam tego sklepu. Jest to jakiś odłam sklepu taniemilitaria.pl. Dwa razy naciąłem się na tym sklepie. Po raz pierwszy kupiłem replike boya M4 na allegro po okazyjnej cenie 370zł lecz co sie okazało po otwarciu paczki. Ładowarke do akumulatora tak zawiązali kabelkami o wtyki idące do gniazdka (wtyki były strasznie wygięte), że złamała się jedna koncówka. To sprawiło, że muszę kupić nową ładowarke. Giwera mocno odbiegała od opisu, moc obliczona wg gunfire na 350fps to jak dla mnie najwyżej 300fps ( kulki słabiutko lecą - bateria naładowana na max). Druga historia to taka, że kupiłem w niedziele replike M16 w sklepie internetowym firmy gunfire. Wielkimi literami pisze na stronce WYSYŁAMY W CIĄGU 24 GODZIN - firma kurierska UPS. Kurka wodna nie wiem dlaczego do teraz a mamy już piątek godzina 9:50 przesyłka jeszcze nie dotarła. W monitoringu przesyłki pisze "Otrzymano informacje rozliczeniowe" co jest dalekim stanem od wysłanie przesyłki do klienta :(( Kilku kolegów ma też nieprzyjemne doswiadczenia z tą firmą. Sprzedadzą replike tylko się wtedy należy modlić aby się nie popsuła - beznadziejny mają serwis. Stanowczo odradzam zakupów w tym sklepie.

Link to post
Share on other sites
Giwera mocno odbiegała od opisu, moc obliczona wg gunfire na 350fps to jak dla mnie najwyżej 300fps ( kulki słabiutko lecą - bateria naładowana na max). Druga historia to taka, że kupiłem w niedziele replike M16 w sklepie internetowym firmy gunfire. Wielkimi literami pisze na stronce WYSYŁAMY W CIĄGU 24 GODZIN - firma kurierska UPS. Kurka wodna nie wiem dlaczego do teraz a mamy już piątek godzina 9:50 przesyłka jeszcze nie dotarła. W monitoringu przesyłki pisze "Otrzymano informacje rozliczeniowe" co jest dalekim stanem od wysłanie przesyłki do klienta :((

 

Kupiłem Mk12 w sobotę, wysyłka poszła w poniedziałek, replika doszła we wtorek.

To co jest napisane na stronie UPS jest daleki od tego co UPS robi z przesyłką. Z tego co się dowiedziałem to "Otrzymano informacje rozliczeniowe" to to samo co przyjęcie paczki do przesłania. Nie ma natomiast żadnej sensownej informacji gdzie się towar znajduje.

 

Moc repliki stokowej podawany jest najprawdopodobniej w/g danych producenta, czyli jest zawyżona. :)

 

Gufire i airsoftguns to ta sama firma.

 

Jeśli chodzi o serwis pojęcia nie mam. Jeszcze się nic nie popsuło. Natomiast podawanie informacji, że koledze kolegi coś tam... jest niepoważne.

Edited by Mider
Link to post
Share on other sites

Panowie, UPS ma problemy teraz z paczkami - jest ich bardzo dużo. Sam czekałem 3 dni na przesyłkę.

 

A po drugie Gunfire.pl i UPS to są dwie ODDZIELNE firmy. Sklep się wywiązuje przekazuje przesylke kurierowi w 24h (nawet szybciej) to UPS robi poślizgi.

Edited by Ciacio
Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o serwis pojęcia nie mam. Jeszcze się nic nie popsuło. Natomiast podawanie informacji, że koledze kolegi coś tam... jest niepoważne.

Poważne jeśli ta osoba walczy razem z moją grupą na strzelankach i wymieniamy się informacjami co do sklepów i bolączek z tym związanych ( to nie jest kolega od kolegi który ma kolege - więc te informacje są jak najbardziej prawdziwe)

Link to post
Share on other sites

Witam!! Zakupiłem w tym sklepie replikę AK- CM 028. Jestem w pełni zadowolony z obsługi sklepu:) Miły kontakt, no i ta darmowa wysyłka:DD Ale o samej przesyłce powiem tyle, że skorzystałem z UPS, i czekałem na paczkę 5 dni... No podobno mają dużo roboty. Ale przy UPS można być chyba bardziej pewny co do bezpieczenstwa przesyłki.

Moje wnioski: Serdecznie polecam zakupy w tym sklepie!! A co do UPS to warto sie zastanowic:) Pozdrawiam!!

 

P.S. Do mojego AK kupiłem również rozładowywarke firmy : Tokyo Marui. Również serdecznie polecam:)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...