Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gunfire.pl


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy ktoś z Was zamawiał 6 kwietnia i wciąż czeka na swoją paczkę? Myślałem, że tydzień przed strzelanką to dobra ilość czasu na skompletowanie całości, ale zamówienie wciąż wisi jako realizowane - mam nadzieję, że jakimś cudem kurier zapuka do mnie jutro.

 

Na infolinii wisiałem od 16:40 i się nie doczekałem :(

Link to post
Share on other sites

dzis dostałem telefon, że moje zamowienie złożone 6 kwietnia wyjdzie dopiero po 23 kwietnia. wczoraj prosiłem, by wysłano chociaż same okulary, ale GF miał to w głębokim poważaniu.

 

myślałem, że po dwóch latach mojej nieobecności w tym grajdołku cos zmieniło się na lepsze.

 

COFAM, godzinę później zadzwonił do mnie ten sam Pan z GF, tym razem mając dobre wieści - wstawił się za mną i udało się paczkę puścić, będzie więc w poniedziałek, dzięki czemu stracę tylko jedno strzelanie (na co byłem psychicznie przygotowany od wczoraj, więc to i tak dobra wiadomość). Bardzo się cieszę, że udało się to rozegrać w ten sposób.

Link to post
Share on other sites

 

 

COFAM, godzinę później zadzwonił do mnie ten sam Pan z GF, tym razem mając dobre wieści - wstawił się za mną i udało się paczkę puścić, będzie więc w poniedziałek, dzięki czemu stracę tylko jedno strzelanie (na co byłem psychicznie przygotowany od wczoraj, więc to i tak dobra wiadomość). Bardzo się cieszę, że udało się to rozegrać w ten sposób.

 

Jest już środa. Dostałeś paczkę czy dalej nic?

Link to post
Share on other sites

Kolejne zamówienie (2 gumki hu i 1 magazynek) od poniedziałku mi składają/pakują i nie zapowiada się by w tym tygodniu wyszło.

Niestety, ale trwająca tydzień wysyłka na gfc to już chyba standard.

 

Up.

Zadzwonili do mnie chłopaki z gfc - inwentaryzacja nadal trwa, wysyłki ruszą chronologicznie w przyszłym tygodniu.

 

Swoją drogą, to żeby znaleźć info o tej inwentaryzacji, to trzeba się naszukać. Nie mogli na stronie sklepu walnąć dużej, czerwonej krechy na ukos ekranu z napisem INWENTARYZACJA 12-20.04 (czy cholera wie do kiedy) z dopiskiem że wysyłki będą po jakiejś tam dacie? Najprostsze rozwiązania są zwykle najlepsze. Machinegun ze 3 lata miał jebitny baner LIKWIDACJA, co prawda była to ściema przez większy okres czasu, ale wiadomo było od razu o co chodzi .

Link to post
Share on other sites

Mendi, jak dasz informację, że inwentaryzacja i, że trzeba czekać to ludzie pójdą gdzieś indziej. Kasa nie będzie się zgadzać, a tak - zamówione - czekaj. Mało kto zrezygnuje po wpłaceniu kasy, bo to trzeba pisać, dzwonić, czekać na zwrot kasy itd. Ludzie poczekają tydzień czy dwa, walną focha na tydzień czy dwa, a potem zapomną i wybaczą, bo przecież inwentaryzacja była więc należy wybaczyć.

Link to post
Share on other sites

Informacja o renameńcie jest na stronie sklepu. Tyle że GF ma tak skopaną(nastawioną na rzucanie "promocjami" w twarz odwiedzających) stronę że wszelkie newsy sa na samym spodzie strony i nawet ekran QHD nie pomaga bo i tak trzeba scrolować dobry kawałek w dół....

Link to post
Share on other sites

Informacja o renameńcie jest na stronie sklepu. Tyle że GF ma tak skopaną(nastawioną na rzucanie "promocjami" w twarz odwiedzających) stronę że wszelkie newsy sa na samym spodzie strony i nawet ekran QHD nie pomaga bo i tak trzeba scrolować dobry kawałek w dół....

Czyli po prostu przerzucają po chamsku odpowiedzialność na klienta. To przecież wina klienta, że nie doczytał, a nie sklepu, że nie pokazał tego w widocznym miejscu.

Link to post
Share on other sites

Zapłacono 23.04. dziś 07.05. a kulek :icon_eek: :icon_cry: nadal ni ma!

Spoko kisiel, moje:

zamówienie z 2018-04-16 09:14:22

 

nadal ma status: pakowane

Trzeba być cierpliwym, chociaż jeszcze tydzień i miesięcznice będę obchodził, bo popularne to obecnie.

Link to post
Share on other sites

no chyba że tak to przepraszam :)

dla mnie solidność i uczciwość w postępowaniu liczy się przede wszystkim, nawet kosztem tych paru złotych (chociaż niektórzy mają taniej, chyba że mówimy o totalnym ACM to wtedy rzeczywiście nie mają konkurencji)

Link to post
Share on other sites

Spoko kisiel, moje:

zamówienie z 2018-04-16 09:14:22

 

nadal ma status: pakowane

Trzeba być cierpliwym, chociaż jeszcze tydzień i miesięcznice będę obchodził, bo popularne to obecnie.

Up

paczka dotarła na paczkomat, miesięcznicy niestety nie będzie.

 

Ja na gf zrobiłem ponad 200 zamówień i nie narzekałem, dopiero ostatnio dali w piec.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...