Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning zewnętrzny AK-74


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do stałokolbowego będzie. Chociaż możliwym jest małe przekłamanie, gdyż sprzedawca nie podaje do którego standardu ( VFC czy TM ) pasuje ów zestaw. ( Może się okazać że otwór pod śrubę nie trafi w miejsce śruby na ogonku).

 

Tak są do ostrego. Ostatnio takie widziałem chyba po 35$ za sztukę.

Edited by SoP-PeL
Link to post
Share on other sites

To ja może się określę w celu uzyskania szerszej pomocy.

74 transformuje się w customowego LMG.

Mam fotki kilku takich przeróbek.

Zrobiłem listę potrzebnych mi rzeczy.

Baza to 031.

1.Potrzebna mi kolba, najlepiej teleskopowa, a co za tym idzie jakiś adaptor albo coś. Ewentualnie jadąc po hardkorze mogłaby być jakaś od M249 xD

2.Szyna na optykę- nie mam pojęcia jaką. Z lewego motylka, czy taką nad dekiel jak z Ebaybanned

3.Mag. Najlepiej drum. Ale bardziej widzi mi się coś "kwadratowego". Jest takie coś w ogóle?

4.Handgurad z chwytem pionowym. Berylowy podpasi? Czy kupić front od "taktikala" i do tego oddzielny grip?

 

Pomożecie w wyborze części tak, żeby pasowały? ;-)

Link to post
Share on other sites

OK ale ten zielony laser ma niby widoczną kropkę nawet w dzień i rzekomo można go używać w taktyce zielonej, Hooliganek mówisz że się nie sprawdzi - czyli ten zielony promień to lipa i go kiepsko bardzo widać czy coś jeszcze... ? Bo się zastanawiam czy warto laser zakupić a nigdy żadnego w realu nie widziałem na strzelance.

Link to post
Share on other sites

Nie miałem gdzie podczepić tego pytania więc wrzucam je tu, tak żeby nie było ;-)

Mam mały problem, otóż wyskoczył mi pin który trzyma zaczep maga i tą sprężynkę.

I tu jest moje pytanie w jaki sposób zamontować tą sprężynkę z powrotem??

Męczę się z tym już godzinę i dalej tego nie rozkminiam :poddanie:

Prosze o jakiś instruktaż lub foto. Pozdroo

Link to post
Share on other sites

Z cyklu najprostsze rozwiązania, są często najlepsze.

Mam montaż boczny i jako, że to chińszczyzna je, to mi się po kilku tygodniach urwał bolec blokujący nakrętkę dociskającą montaż do szyny. Wydawałoby się, że dupa i trzeba będzie wiercić, gwintować i pasować jakąś małą śrubę, która by rolę bolca przejęła. Nic z tego.

Wystarczyło, jak się okazało wziąć kombinerki i dokręcić nakrętkę przy założonym montażu (pamiętać trzeba żeby trzymać ten wihajster, co to blokuje montaż na szynie). Trzyma jak marzenie a "naprawia" się minuta osiem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...