Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GunSmoke


Recommended Posts

  • 1 month later...

Niewiecie czy Gunsmoke dalej prowadzi działalność internetową? Bo na stronce ostatnio nic się nie zmieniło a i na e-maile coś nie odpowiadają :(

 

Patrząc na poprzednie wypowiedzi i wszystkie dobre słowa o kontakcie i odpowiadaniu na e-maile mam wrażenie że teraźniejszy "gunsmoke" jest zupełnie inny niż tamtem, który był opisywany przez poprzednich użytkowników. Wysłałem w weekend e-mail z zapytaniem o przedmioty - w poniedziałek wieczorem drugi raz ( bo nie otrzymałem na pierwszy odpowiedzi) aż w końcu we wtorek wysłałem im e-maila ze złożeniem zamówienia (pomyślałem że nie chce im się odpisywać na pytania o przedmioty to może chociaż odpiszą jak już złożę zamówienie [na zasadzie: jak nie płaci to się nie zajmujemy]). Odpowiedzi też żadnej nie otrzymałem.

 

Jak na sklep, który celuje w indywidualnie ustalane zamówienia dla każdego klienta to jestem zawiedziony komunikacją.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Gun miał jakiś zamęt z dostawami itd. toteż troszkę później odpisywał niż zwykle ;) trzeba być cierpliwym ;)

 

A wracając do tematu :

 

Kupiłem HPC, mase ładownic i różne inne ważne i jakże potrzebne pierdółeczki ;) Jakość pierwsza klasa, przesyłka darmowa ;) no i dostałem mały gratis w postaci czapeczki patrolowej Helikona - przyda się.

POLECAM!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...

Cóż, niestety MINUS

Zamówiłem kilka drobiazgów z przeznaczeniem na prezent.

Nie otrzymałem odpowiedzi więc zadzwoniłem. Po miłej rozmowie telefonicznej czekałem cierpliwie na zamówienie - i nie doczekałem się... :(

 

Ramy czasowe od zamówienie do telefonu około tydzień, po telefonie i kolejnym tygodniu po prostu zamówiłem gdzie indziej, a po Gunsmoku pozostał tylko MINUS

Edited by Rafron77
Link to post
Share on other sites

@Rafron, musisz być nieco wyrozumiały, Gun jakiś czas temu zmienił lokalizacje sklepu, panuje jeszcze małe zamieszanie, a nie zapominaj że to tylko człowiek, w dodatku sam 1, wystawia szpej na allegro, sprowadza, pakuje, odbiera, urzadza sklep, obsługuje klientów, a Ci zawsze są u niego w sklepie :), także musisz to również wziąść pod uwage :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

W grudniu zamówiłem kilka rzeczy, dość szybko dostałem odpowiedz że wysyłka niestety w styczniu (zamawiałem name tapesy na które trzeba czekać ~3tygodni wieć looz) i że rachunek + numer zamówienia podeślę później. Około 7 stycznia wysłałem kolejnego maila co z moim zamówieniem bo nie dostałem ani numeru zamówienia ani kwoty do zapłaty... Odpowiedź dość szybka była, święta, nowy rok i że 10dni przed wysyłką wszystko mi prześle no i na tym się skończyło... W sumie zapomniałem o tym zamówieniu ale kumpel mi dzisiaj przypomniał i zdecydowałem się że będę zły i obsmaruje gunsmoke na wmasg! :D:D:D A tak poważnie to jestem wyrozumiały, ale 2 miesiące gdzie umawialiśmy się na styczeń to trochę za długo...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ja miałem dobry kontakt z Gunsmokiem, gorzej było z czasem realizacji zamówienia. Wszystkie osoby decydujące się na towar zamawiany w USA muszą liczyć się z tym, że trochę poczekają, a przewidywany czas dostawy może się wydłużyć o tygodnie :uśmiech: . Generalnie sprzedawcę oceniam na plus za dobry kontakt i odpowiedzialne podejście do tematu sprzedaży.

Link to post
Share on other sites

Ja również miałem z GunSmokiem kontakt mailowy bardzo dobry. Zakupy robiłem tam raz i z nich także jestem zadowolony. Szybka przesyłka, towar nie wybrakowany. Generalnie okej sklep, ale ceny za niektóre przedmioty ma bardzo wysokie. Takie moje zdanie ;)

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...