Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SR-25 (CA25) [CA]


Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie opłaca się. Midy G&P kup i tyle.

 

A gdzie je dostać? No i one też nie wszystkim podchodzą, a znając moje szczęście, to nie podejdą na 100%.

Też rozmyślałem nad tym zorwiązaniem, ale czy to by podawało? :/

 

 

Gdzieś kiedyś zasłyszałem, że tak, ale nie wiem czy to potwierdzone info.

Link to post
Share on other sites

No tak Karmazyt, ale jeśli wsadzimy low capa do tej skorupy to uzyskamy działający low cap do CA25, którego nam chyba najbardziej brakuje. Drogi bo drogi. Ja mam 2 Hi-capy (bodajże CA) i gdybym miał pewność, to bym zaryzykował taką zabawę przynajmniej w jednym.

Link to post
Share on other sites

Hm. Tu zależy chyba też, do czego potrzebujesz. U Nas w ekipie, jak SRka wróci z serwisu - będzie używana do punktowania z daleko po prostu, żadne zabawy w snajpera, tylko normalne działanie z resztą ekipy. Hi-cap mocno nie grzechocze, więc nie miałem potrzeby kombinowania. Jeśli nie żal Ci wydać 50 zł na magazynek, który może nie spasić - kup. Najwyżej odsprzedasz na komisie dychę taniej. Podziel się wtedy efektami, bo może się okazać, że rozwiązanie jednak działa, i ma sens. Dorwać używane lowy P&J i używane hi capy CA na komisie można.

Link to post
Share on other sites

Jestem po testach magazynków, które wypadły zaskakująco ciekawie.

 

1) Bebechy z mid-capa PJ do skorupy hi-capa CA wchodzą ciasno, zero jakichkolwiek luzów, a ta śruba mocująca, która znajduje się na dole jest dokładnie w tym samym miejscu. Sprawiają wrażenie jakby tłukł je jeden producent. Najważniejsze: magazynek po takiej operacji podaje, nie odnotowałem żadnych problemów.

 

2) Bebechy mid-capa PJ do skorupy hi-capa PJ wchodzą luźno, nie mają luzów na boki, ale trzeba by to zalać jakimś klejem, albo sylikonem, żeby środek po prostu nie wypadł, bo śruba mocująca znajduje się w innym miejscu (macie pomysł czym najlepiej?). Hi-cap od PJ u mnie w replice kulek nie podawał (tak, był sprawny), ale co ciekawe po przerobieniu go na mid-capa działa jak należy (to chyba było moje największe zaskoczenie). Do gniazda wchodzi dosyć ciasno, ale nie ma tragedii, nie trzeba go "dobijać" na siłę.

 

Warto jeszcze wspomnieć o tym, że kawałek bebechów mid-capa trzeba spiłować - naokoło tej wypustki z tyłu magazynka. Jak chcecie, to podeślę zdjęcia.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...