Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Witam

wlasnie przebywam w Belgii i sprawdzam temat legalnosci Air Soft'u w tym kraju.

Jak na razie znalazlem kilka grup w swojej okolicy wiec niedlugo udziele szczegolowych informacji.

Pozdrawiam

 

 

Czesc.

Siedzę wprawdzie w Niemczech, ale do granicy belgijskiej mam kilkadziesiąt km.

Można by coś zoorganizować. Czekam na odzew.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Witam Panów. Ja wybieram się do Brukseli w tym miesiącu i stąd pytanie: czy warto brać ze sobą sprzęt? Da się coś tam wykombinować? Bo to jedyna moja bolączka by była po wyjeździe - brak mojej ulubionej rozrywki...

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Warto, tylko lepiej, żebyś nie ciągnął go przez Niemcy...

Kurde... To którędy? Pocztą nie wyślę. Aż tak strasznie jest? Nie oddam moich zabawek :killer:

Aha, zakładam że siedzisz też w belglandzie?

Edited by SirEck
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

No prosz :-P jednak ludzie są. Oostende mówisz... Byłem tam niedawno, fajne miasto. Na długo zostajesz? Znasz jakichś chętnych? Bo mnie łapy swędzą, tak długo nie strzelałem :mrgreen: W Brukseli znalazłem sklep z replikami, ale z AEGów to głównie Marui, a gaziaków Marui i KSC ma gościu. No i trochę Cyberguna.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

W praktyce wygląda to tak, że na drogach, parkingach lub nawet na autostradach, ustawiane są lotne patrole, które prowadzą kontrolę przez kilka godzin, następnie się przemieszczają. Kontolowane są pojazdy z tzw. grup ryzyka lub wybierane losowo, czy też podpadające wyglądem lub zachowaniem na drodze.

W zależności od funkjonariusza i jego oceny sprawdzne są tylko dokumenty lub bagaże, a niekiedy nawet cały samochód. Szczególnie często kontrole te występują w pasie nadgranicznym. Holandia (oraz kontrole na trasach tranzytowych do tego państwa) jest traktowana szczgólnie z uwagi na liberalne prawo i częste wizyty zagranicznych gości w "Coffeshopach".

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Czyli jest dla mnie nadzieja.

 

Miło przeczytać ze w końcu coś się może się zmienić.

 

Mieszkam w Antwerpii od 4 lat i nie miałem nadziej ze uda mi się kogo znaleźć, a tu proszę ...

 

Co prawda dopiero zaczynam zabawę w asg, ale może w końcu to zmotywuje mnie do inwestycji w sprzęt.

 

 

GG 8467275

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 5 months later...
  • 4 weeks later...
  • 7 months later...
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...