Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Guest M_a_r_c_i_n

A jakie części zewnętrzne są w nim z metalu?

Zamek?

Czy to prawda, że przy przeładowaniu słychać taki dźwięk, jak w prawdziwej broni, jak to pisze w komentarzach w sklepie?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Też posiadam ten Glock-G18 i powiem tyle ,że jak jest 7*(stopni celcjusza) i niżej to jesteśmy skazani na 0,12g lub 0,15g bo 0,20g lecą na 9m ,ale itak 0,12g znosi na bok jak niewiem 0,15g nie prubowałem. Pozatym w mojej replice tak samo jak MaxXxi47 rozwalił się spust naprawdę powinien być metalowy jak większość jego części.

Naprawiłem go klejem Super Glue. Wogulę wszystek mechanizm znajduję się w zamku.

Także broń dobra jako broń podręczna ,ale nie przy zbyt niskich tęperaturach ( nie mniejszych niż 12* )

Ogulnie Polecam Wszystkim 8-)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

lol Mi też złamał się ten dyndzel od spustu :D Ale wywaliłem zniego dużo kulek nawet. Kupiłem drugą sztuke ale z laserem (laser osobno, 29zł) (ciekawostka: jak tym laserem z okno jedździłem po mgle to widać była drogę lasera, wyglądało to jak z jakiegoś filmu typu Star Wars :D)

Jednak jakość tej drugiej sztuki jest gorsza tzn nie rozbierałem jeszcze zamka bo nie było potrzeby ale lufa zewnętrzną jest z gorszego plastiku/gorzej zrobiona.

Dalej jestem za !

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Jeżeli chodzi o rozbieranie to najprościej jest tak,włóż pusty magazynek, naciągnij zamek, powinien zostać w tylnej pozycji, następnie wyciągnij w dół zawleczkę zamka ( Tylna ścianka zamka, taki kwadracik) , siedzi dosyć mocno. wyjmij magazynek. Krok następny: Nad spustem z obu stron jest takie małe suwadło, lewą dłonią kciukiem i palcem wskazującym pociągnij je w dół , z obu stron na raz i przytrzymaj, następnie zwolnij zamek i podano do stołu, gotowe :) . A jak będziesz miał flaki na wierzchu to już będziesz wszystko widział co i jak.

Edited by kombat69
Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

mam ten pistolet, nie jest zły, tylko tam gdzie blokuje się zamek gdy nie ma kulek jest takie wcięcie w plastiku. Lepiej nie blokujcie często guna, bo to wcięcie się zetrze. W rozkręceniu łatwe, broń wytrzymała. Nie stosujcie w niej kulek ze szwami. I uwaga-sprężyna po jakimś czasie się ,,ściąga" przez co replika zaczyna strzelać fatalnie. wystarczy wyjąć i trochę rozciągnąć :). Moja ocena-4/5

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...