Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tunning mocowy AK-47S Tokyo Marui


Recommended Posts

Witam!

 

Zastanawiam sie jaki maksymalny tunning mocowy można zrobic w AK-47S TM. Głównym ograniczeniem jakie dostrzegam to bateria. Standardowo można kupic 9,6 V 1400.

 

Zastanawiam sie jaka maksymalna sprężyne można wstawic zakładając zębatki super turke up i np silnik magnum systemy. Tak, żeby dało sie wystrzelic na takiej baterii koło 1200 kulek.

 

A może można zrobic na zamówienie lepszą baterię do tego modelu. np na ogniwach RC 3300 ? Ktoś próbował ?

 

pozdrawiam

Tomek

Link to post
Share on other sites

Trzeba było nie kupować eski. do tuningu się nie nadaje. Chyba, że słabego, albo ktoś mało strzela.

 

A tak na serio to poczytaj temat o tuningu ak-47. Jak sam zauważyłeś, różnią się tylko baterią ;-)

 

Bateria 9.6 v podobno nie wchodzi. Trzeba kupić jeszcze przednie metalowe body, zdaje się że produkcji G&P.

 

"Zastanawiam sie jaka maksymalna sprężyne można wstawic zakładając zębatki super turke up i np silnik magnum systemy. Tak, żeby dało sie wystrzelic na takiej baterii koło 1200 kulek."

 

Nie wiem po co Ci takie zębatki i taki silnik. Aż strach myśleć o jakim Ty tuningu marzysz. Ja mam standardowy maruiowy silnik i jadę na m120. Zebatki torque up z CA i bateria 8.4v.

 

Jak baterie przykleisz sobie do składanej kolby, to wsadzisz tam każdą sprężynę...

 

A tak w ogóle, to założę się, że taki temat już gdzieś czytałem... ;-)

Link to post
Share on other sites

Niekoniecznie jest tak źle znalazłem baterie prod G&P 9,6 v 2200 typu STICK!!! jedyny ból, ze jest w San Marino. Ale to znaczy, ze sie da.

 

Co do tunningu to nie ukrywam, że myśle o M150 + bore-up co powinno dac trosze wiecej jak 500 fps.

 

Taki układ miałem w swojej M4 i mi pasował tyle, że tam ciagneła to G&P 9,6 3300.

 

Dawało to taką moc, że przebijało na wylot 10 cm płyte styropianową, przy takiej mocy już mało kto Ci zrobi Matrixa.

Link to post
Share on other sites

Przy takiej mocy niedługo możesz mieć problem z ludźmi, którzy będą chcieli z Tobą grać. Pamiętaj ze AK to karabin szturmowy. Czyli masz duże prawdopodobieństwo "kontaktu" na krótkich dystansach 5-30m. Trzeba pamiętać ze już 400fpsów powiedzmy szczerze boli z 10m w powiedzmy tyłek... a 500.... no sorry, ale nie gramy na wiatrówki

 

Przemyśl to jeszcze

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Przy takiej mocy niedługo możesz mieć problem z ludźmi, którzy będą chcieli z

 

Biegnąc z Tanaką 600 fps też moge napotkać przeciwnika w odległości 5m co nie znaczy, że wywale mu cały magazynek w twarz.

 

Na szczęście nie mam takich problemów, bawimy sie w zgranym kręgu przyjaciól (nie są to ludzie z ogólnej łapanki) u nas działa to tak, że znajomi przyprowadzaja znajomych. Dzieki temu niema nieporozumień i kwasów. Nasze giwery maja od 300 - 550 fps i nikt jeszcze nikomu krzywdy nie zrobił.

 

Aczkolwiek jestem w stanie zrozumiec obawy innych bo biorac udział w różnych duzych strzelaniach zauważyłem niestety, że w tym sporcie są ludzie i parapety.

 

 

Zreszta nie odbiegajmy od tematu, który dotyczy bateri.

Link to post
Share on other sites

po 1 - Ludzie i TABORETY! :D

 

a wracając do tematu to ja mam m15a2 riffle CA i na zębatkach infinity TU + Guarder SP150 + FTK guarder muszę mieć baterię 12V :D 10,8 nie daje rady :D.

Jeśli masz TM to wsadź sobie M130 + Boreup Guarder albo Deep Fire - doszczelnij układ i będziesz miał około 510FPS (bodajże Marcinek62 ma taką konfigurację i tyle wyciąga jego "zabawka" też AK) No i zębatki najlepiej nie Infinity bo drastycznie spadnie szybkostrzelność - Super TU wystarczą. W TM też szkielet Gearboxa nie podoła więc pomyśl też o nim. Silnik da radę.

Baterię wsadzisz pewnie 9,6V

http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=1517

 

Ewentualnie możesz się pobawić w atrape lasera albo atrapę drugiego magazynka ewentualnie jakieś inne dziwne pojemniki lub poprostu do akumulatora 9,6V stick przewodami możesz podłączyć np. 2 ogniwa umieszczone w innym miejscu i masz batkę 12V!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...