Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

skany pochodza z najnowszego GameInformera... giera niezle sie zapowiada... chociaz mnie nie kreci ten tytul... grafika jeszcze lepsza niz w GRAW (to chyba oczywiste)... no nic zapowiada sie ciekawie...

 

pelny artykul z GI

2hn6.th.jpg

3zi6.th.jpg

4zb0.th.jpg

5lz1.th.jpg

6qr4.th.jpg

7rm6.th.jpg

8gw4.th.jpg

9el3.th.jpg

10zz9.th.jpg

 

Butcher zeskanuj mi nowego PSX E 8)

 

 

Dzisiaj na X'owym Marketplace pojawiło się demko. Gra przede wszystkim oferuje system CrossCom ver.2.0, dzięki któremu znacznie umila się czas przy grze (podobno). Jak zwykle wygląda obłędnie, a Multicama zastąpiło z tego co widze ACU

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...

Co do enginu to jest to zmodyfikowany Engine z GRAW 1 - gra chodzi lepiej niż R6:Vegas (do tego jest ładniejsza a plansze są większe).

 

Gra jest naprawdę dobra - niezły arsenał ( chyba że ktoś nie przepada za nowoczesna bronią taką jak np SCAR czy XM8) ładna grafika i fzyka, znośna fabuła i misje i ... AI naszych kumpli z drużyny które czasem woła o pomstę do nieba (choci tak jest lepiej niż w części pierwszej). W sumie to jeden z najlepszych 'taktycznych' shooterów istatnich lat.

 

Uwielbiam biegać z MSG90, MP5, pistoletem(wsio wytłumione) oraz na dodatek granatami dymnimi i obronnymi NARAZ - zawsze sie tylko zastanawiam jak Mitchell (główny ohater) to wszystko ze sobą dźwiga?

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites

Całkiem przyjemna gierka. Przyznam, że jak na żołnierzy 7th SFG (jeśli dobrze pamiętam) mogli by być troszkę bardzie sprytni, ale jeśli opanuje się szybkie wydawanie komend i obsługę tej mapki "taktycznej" to w sumie nie przeszkadza aż tak mała inteligencja chłopaków.

 

A co do arsenału ja preferuję HK416 :P

 

I nadal nie mogę zrozumieć dlaczego Mk 46 (Minimi) jest takie niecelne, to samo było w R6: Lockdown :/

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu, ale odrzuca mnie ta gra... W SOCOM NavySeals Fireteam Bravo i Rainbow Six : Vegas loilem namietnie, a GRAWowi brakuje tego "Czegos". Arsenal fajny, grafika niezla ale grywalnosc... Szkoda gadac...

 

Gralem na PSP.

 

CO do odwiecznego tematu PC vs konsole - kazdy gra na tym na czym lubi. Ja na PC nie zagram juz nigdy - nie ma tej przyjemnosci co na kanapie z padem w rece ;-)...

Link to post
Share on other sites

A ja na razie pograłem w demo i muszę powiedzieć, że ma wiele rzeczy których brakowało w jedynce ot choćby poprawiony system rozkazów w widoku 3D (teraz przynajmniej wiadomo gdzie koledzy pójdą :D), tryb Recon (można się poskradać), no i wygląda na to że tym razem jest więcej sposobów wykonania misji.

 

Ciekawe czy w polskiej wersji znowu zepsują komunikaty głosowe, tak jak we wszystkich GR w jakie grałem.

Link to post
Share on other sites

Przeszedłem pierwszą i drugą część na XBox'ie360 i mam przyjemne wrażenia. Gra posiada klimat i można spokojnie dla tego właśnie do niej wrócić.

 

Miałem również nieszczęście grać w pierwszą część na PS2, ale staram się o tym nie myśleć.

Link to post
Share on other sites

Ja gralem tylko w demo grawa 2,ale od razu dostał u mnie wielkiego plusa.Wszystkie możliwe ustawienia grafiki dałem na maxa(hdr,szczegółowość,coś tam jeszcze) i liczba klatek spadła ,aż o całe 7!!!!!!(67-60).

Podoba mi się ilość dodatkowego sprzętu do borni o raz to że to w części futurystyczne zabawki.Brakuje tylko epizodu z Bundeswehrą i p90,g36k,steyerami i g3.(tak odnośnie mojej żądzy do bull-popów;)).Jutro kupuję pełniaka.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Odświerze nieco temat.

Mam problem z tą grą a nie chce rejestrować się na jakiś innych forach, morze ktoś miał taki problem jak ja i mi pomorze.

Mianowicie po zainstalowaniu z pathem i bez klikam dwa razy na graw.exe jak to zwykle się robi, na chwilę pojawia się klepsydra i nic.

Kiedyś mi już chodził, oczywiście orginał.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...