Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lufy precyzyjne firmy MADBULL


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zakupilem niedawno rurke madbulla 229mm 6,03 black python v 2. Wymienilem ze stockowej lufy GP 363mm i nie powiem skupienie sie poprawilo, a hopem dlugo sie nie bawilem. Co do zasiegu, nie powiem bo nie mam jak zmierzyc. Czyli jak za ta cene to polecam.

 

Kulasy na ktorych strzelalem - guardery 0,25.

Edited by Karol93
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wlasnie zamontowalem sobie Madbulla 6.01 509mm i powiem Wam że jest lepiej niz na Promyku 6.03. O ile osiagi sa takie same, FPS bez zmian to celnosc moim zdaniem wzrosła. Na 50m strzela spokojnie w A4 a na 60m tez calkiem dobrze i jest mniej odchyłów od toru lotu. G&G 0.3

 

Poza tym za Promyka dalem swego czasu 280zl a Madbull kosztowal mnie 50$ http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160988536129 wiec wniosek jest oczywisty. Jutro jade na strzelanke to zobacze jak to wyjdzie w praniu.

Link to post
Share on other sites

Wlasnie zamontowalem sobie Madbulla 6.01 509mm i powiem Wam że jest lepiej niz na Promyku 6.03. O ile osiagi sa takie same, FPS bez zmian to celnosc moim zdaniem wzrosła. Na 50m strzela spokojnie w A4 a na 60m tez calkiem dobrze i jest mniej odchyłów od toru lotu. G&G 0.3

 

Poza tym za Promyka dalem swego czasu 280zl a Madbull kosztowal mnie 50$ http://cgi.ebay.com/...em=160988536129 wiec wniosek jest oczywisty. Jutro jade na strzelanke to zobacze jak to wyjdzie w praniu.

 

Gdzie i kiedy kupiłeś tego promyka? Swego czasu było bardzo dużo podróbek.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 1 month later...

Miałem kilka luf Mb z serii Black Python, zarówno zwykłe do aeg jak i te dziwne z płaską końcówką przy hu (trzeba było nadłożyć klejem by się to uszczelniało w aegach). W swd dają na prawdę niezłe skupienie, natomiast w śwince, po 30tys wystrzelonych kulek guarder, wewnątrz lufy zrobiły się niesympatyczne przetarcia i wgłębienia. Odciąłem uszkodzoną część (ok. 10cm), bo było to głównie przy końcówce i hula dalej, choć długo już nie pociągnie.

 

Z racji materiału, dosyć miękkiego i plastycznego, widziałem kilka luf skrzywionych w transporcie, lub po wywrotce z repliką.

 

Czekam na info o nowym wynalazku MB - stalowych lufach precyzyjnych. Były szumne zapowiedzi, ale co do konkretów to póki co cisza.

Link to post
Share on other sites

Miałem kilka luf Mb z serii Black Python, zarówno zwykłe do aeg jak i te dziwne z płaską końcówką przy hu (trzeba było nadłożyć klejem by się to uszczelniało w aegach). W swd dają na prawdę niezłe skupienie, natomiast w śwince, po 30tys wystrzelonych kulek guarder, wewnątrz lufy zrobiły się niesympatyczne przetarcia i wgłębienia. Odciąłem uszkodzoną część (ok. 10cm), bo było to głównie przy końcówce i hula dalej, choć długo już nie pociągnie.

 

Z racji materiału, dosyć miękkiego i plastycznego, widziałem kilka luf skrzywionych w transporcie, lub po wywrotce z repliką.

 

Czekam na info o nowym wynalazku MB - stalowych lufach precyzyjnych. Były szumne zapowiedzi, ale co do konkretów to póki co cisza.

Przecież są doskonałe i tanie modify hybrid-stalowe z"ustnikiem" z Alu lotniczego i dają z dedykowaną gumką
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 1 year later...

I jak panowie ma ktoś te stalową lufę od madbulla? I jak wypada?

 

U mnie przeszła pierwsze testy i powiem, że jestem zadowolony ale jeszcze nie mogłem wypróbować całej jej siły ze względu, że byłem na odsłoniętym ternie gdzie cholernie wiało.

Link to post
Share on other sites

Męczyłem przez jakiś czas steelbulla 455mm w wałku, a kolega morduje identycznego w ak. Bardzo fajne lufki, ciut lepsze od pps, jakościowo porównałbym je do czegoś pomiędzy systemą, a promykiem. Steel Bulle nie lubią kulek rockets, ŻADNYCH.

Link to post
Share on other sites

Czyli jedyną tanią alternatywą dla Promyka są lufy Madbull Steel Bull lub Systema/PPS?

Jeśli chodzi ci o inne stalówki, to moim zdaniem - tak. To jakaś alternatywa, choć sporo tańsza więc i osiągi słabsze. Bardzo zadowolony byłem z miracli, ale cena ta sama co promyk, a to nadal mosiądz.

Zawsze możesz się połakomić na aluminiowe black pythony lub jbu, ale jedne i drugie to czysta loteria, a w razie zacinki to kulka potrafi wgryźć się w lufę.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...