Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M16A3 G&P USMC LOGO


Recommended Posts

Normalny AEG G&P. Ja mam SAM-R. Czyli przód inny. Wszytsko ładnie pięknie, generalnie dwie tylko widze wady:

1) stopka kolby jest dość kiepsko wykonana, klapka lata luźno. Plastik i kolor są ok, nawet wolę taką niż metal CA, który się wyciera.

2) Lufa dość luźno lata w komorze HU, trzeba całość ulepszyć taśmą teflonową.

 

Kultura pracy przyzwoita, dość głośny odgłos strzału, zwłaszcza jakby porównać z lepszymi emkami CA (te mają cichą głowice w stocku).

 

Osiągi trochę mnie rozczarowały. Nie mierzyłem jeszcze na chrono, sklep podaje 380fps. Jak na 380fps, to zasięg i celność nie są boskie, strzela trochę bliżej niż moje P90 z SP110 i precką 6.04 247mm.

 

Aha, dystanser w HU też nadaje się do wymiany lub conajmniej poprawy.

 

Póki co dużo z niej nie strzelałem, więc nie wiem jak z częściami wew. Spodziewać należy się tego samego co w innych G&P, ale to już masz w osobnych wątkach.

Link to post
Share on other sites

czyli jednak będzie przy nim trochę pracy? fuck! to samo się tyczy M4A1 G&P?(do mojego wzrostu bardziej będzie pasowała krótsza wersja eMki)

w sumie lufa jest krótsza i według mnie nie powinna się tak telepotać... no nic, kupię, zobaczę, najwyżej będę siedział i majstrował ;]

dzięki za opinie,

 

pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

no dobra, a jak z magazynkiem? podaje wszystkie kulki? i jaki jest zasięg(mniej więcej) skoro mówisz, że nie ma takiej rewelacji ;)

A nie wiem, magazynka akurat nie mam. Rozumiem, że chodzi o mid-cap G&P. Miałem kiedyś taki i działał. Kwestia jest zresztą najcześciej nie maga najczęściej, bo to łatwo wyeliminować tylko dyszy/popychacza. A o co chodzi w ogóle?

 

No dobra, a jak ma się M16A4 do M15A4 :?:

Tzn.? Jaka jest różnica między CA i G&P? Mnogo różnic jest, w zasadzie same różnice. Polecam przeczytać wątek o M15 CA i M4 G&P.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

ej dobra...nie dlugo mam zamiar uzbroić się w ta replike...to w koncu warto w nią zainwestowac czy nie? zastanawiam sie jeszcze nad tym samym modelem ale ICS'a

ale g&p mi sie takowo bardziej podoba...doradzicie? co lepiej wziąć

Link to post
Share on other sites

Właśnie, jako posiadacz M16 A3 ICS, polecam guna. W nowej dostawie tych broni na madonionie jest nowe seria z lepszymi silnikami, i zębatkami. Zmienił się również kolor - z bardziej szarego na bardziej czarny. Pytanie czy zależy CI na "rekonstrukcji" marines i logu USMC, czy logu colta w ICScie pasującego do innych formacji, czy generalnie masz to w ... ;-)

Link to post
Share on other sites

hmm..w G&P bardzo mi się podoba body...ICS'em sie zainteresowałam ponieważ słyszałam że są mało awaryjne i dobre w stocku do upgrade'u , genrealnie nie zalezy mi na rekontrukcji marines'ow . ale raczej wybiore g&p. i mam w zwiazku z tym mam pytanko:

jaką sprezyne ma w stocku?

Edited by sky7
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Właśnie, jako posiadacz M16 A3 ICS, polecam guna. W nowej dostawie tych broni na madonionie jest nowe seria z lepszymi silnikami, i zębatkami. Zmienił się również kolor - z bardziej szarego na bardziej czarny. Pytanie czy zależy CI na "rekonstrukcji" marines i logu USMC, czy logu colta w ICScie pasującego do innych formacji, czy generalnie masz to w ... ;-)

 

 

hmm..w G&P bardzo mi się podoba body...ICS'em sie zainteresowałam ponieważ słyszałam że są mało awaryjne i dobre w stocku do upgrade'u , genrealnie nie zalezy mi na rekontrukcji marines'ow . ale raczej wybiore g&p. i mam w zwiazku z tym mam pytanko:

jaką sprezyne ma w stocku?

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=2523

http://www.asg.com.pl/product_info.php?cPa...products_id=934

 

No to kwestia badziewnych oznaczeń USMC chyba zakończona :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...