Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

IFOR Mysłowice - The Movie


Recommended Posts

Witam ! Widze, że jest to odpowiedni dział na prezentowanie filmów, więc chciałem zaproponować jeden :uśmiech: Jest to pierwsszy film Mysłowickiej grupy airsoft ( IFOR ) :uśmiech:, mojego montażu - mam nadzieje, że spodoba się Wam :-P

 

http://video.google.pl/videoplay?docid=-1205995059452404459

 

Wszelkie komentarze oraz sensowana krytyka mile widziane :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Do filmu technicznie nic nie mam

 

Ale.. ;)

Super sprawa gość ze snajperką "w CQB" zaproponowałbym bym mu odłozenie kasy na broń boczna i w takich sytuacjach klamkę w rekę...

 

Wejście przez drzwi pod koniec filmu dwóch gości na raz tez było fajne. ;)

Link to post
Share on other sites

Ja też nie widze większych błędów

Jednak nie zabłysne, ale dostać ze snajpy bolałoby(Mam nadzieje że to tylko do filmu i posiada broń boczną :-F )

I oglądałem też "gagi" z tego jak nakręcaliście

Najbardziej mi sie spodobał ten jak wchodzi 1 przez okno a 2 juz chce wchodzic, łapie za ramy okna i okno się zamyka przed nosem :wink: przekomicznie to wyglądało :lol:

Link to post
Share on other sites

Faktycznie snajperka to pomyłka ;)

W kilku miejscach widać problemy z trzymaniem sektorów. Poza tym niektórzy maja problemy z posługiwaniem sie bronią jedną ręką (wymachiwanie na prawo i lewo M16 trzymanym za magazynek to zdecydowanie nie jest to o co chodzi ;)).

 

Najbardziej mi sie spodobał ten jak wchodzi 1 przez okno a 2 juz chce wchodzic, łapie za ramy okna i okno się zamyka przed nosem
To mały pikuś - przyroda, trzeba umieć reagować na takie sytuacje, ale zostawienie (repliki) broni jest totalną amatorszczyzną ;)
Link to post
Share on other sites

hehe, wiadomo - początki są trudne ;) ale w ciągu niecałych 5 miesięcy istnienia teamu, to sporo się i tak zmieniło ;) każdy z drużyny wydał już ponad 1000 zł na ekwipunek i sprzęt - co jest chyba dobrym wynikiem jak na osoby, które nie mają stałego dochodu ;) vide uczniowie liceum i tymbardziej studenci :P

 

a co do filmu, to wiadomo, człowiek uczy się na błędach ;) następny film nie będzie zawierał błędów ( mam nadzieje ) :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...