Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG G36C


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Podałeś link do maga do M4/16, ale w analogicznym magu do G36 masz wewnątrz pakiet aku (4xaaa z tego co pamiętam) zgrzane. Wymiana raczej nie bardzo, chyba, że sobie jakoś przerobisz. IMHO nie ma potrzeby wymieniać - ładowanie wg producenta 3-4h, a przetrwały dwa dni ostrego strzelania i działały dalej :D

Link to post
Share on other sites

Przyłącze się , jak juz jest temat o tych drumach. Zamówiłem swój i szczerze mówiąc zastanawiam się co z tą ładowarką - na zdjęciu wygląda normalnie, tymczasem Specshop pisze o złym wtyku. Jak to jest i jak sie z tym uporaliście?

Link to post
Share on other sites

Najprostszy sposób i trochę ryzykowny to odkręcić plastikową ramkę od kontaktu i włożyć bezpośrednio do tej "kostki". Wszystko zależy od gniazdka do niektórych potrzebna ingerencja do innych pasuje bez problemu najlepiej kupić przejściówkę.

Link to post
Share on other sites

Zobaczę czy mój będzie ładował, może jest okej,a może nie :) W każdym razie drum przyszedł. Wykonany ładnie, podaje bez zarzutu, smiga aż miło i w ogóle rewelka. Wielki ukłon w stronę Boyi za tani, dobry Drum.

Link to post
Share on other sites

A ja mam taki problem. Po wywaleniu ok 25k kulek karabin zaczął strzelać jak by miał rozładowaną baterie. Podłączyliśmy inna i to samo podłączyliśmy o większym woltażu i znów to samo. w inne repliki strzelały normalnie na tych batkach.. Po jakimś czasie karabin w ogóle przestał reagować nic. Wyjęliśmy bezpiecznik i nadal nic. Taki dziwię jakby w ogóle batki nie było.

Link to post
Share on other sites

Dostałem swoją Gietke dziś rano (tu wielki plus dla kuriera, który dostarczył paczkę z Krakowa na drugi koniec Polski w 2 dni 8) ). Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne, zarówno wizualne jak i dotykowe. Zasięg skuteczny jakieś 35-40 metrów, ale mierzone wyłącznie na oko. Teraz Gienia czeka na inauguracyjną strzelankę :killer:

Polecam!!

 

Maoris, ta gumka Systemy, którą zamawiałeś była bezbarwna?

Link to post
Share on other sites

Ściągasz przedni chwyt, a następnie tam gdzie on nachodził na body ukazują się dwie śrubki o dość małej średnicy, musisz je odkrecić. Wtedy cały zespół lufy wraz z komorą powinien się poluzować i wyciągasz... ;-)

Link to post
Share on other sites

I koniecznie uważaj na sposób wyjęcia lufy z komorą z fronsetu. Musisz docisnąć lufę od strony komory do front setu, a następnie przekręcić lufę z komorą o ćwierć obrotu biorąc za oś tego obrotu lufę. Wtedy spreżyna w środku front setu wypchnie lufę wraz z komorą. Ja niestety o tym nie wiedziałem, wyjęłem lufę na siłe i rozwaliłem mocowanie komory do front setu - 60 zł w plecy.

Link to post
Share on other sites

W stocku używałem 0,25 i leciały świetnie. 0,23 to minimum. Sam mam teraz w swojej gietce (TM co prawda ale fpsy zbliżone, około 390) 0,2 i tylko czekam aż się skończą bo latają conajmniej beznadziejnie jak na replikę z precrurką.

Edited by Azur
Link to post
Share on other sites

Tak jak mówi Makkak. Ja mam w swojej gietce precke, 300mm 6.03mm i 390 fps... skupienie na 0,2 jest żałosne. Można strzelać daleko, ale chmurą. A nie o to chodzi w tej zabawie. Zasięg pomiędzy 0,25 a 0,20 specjalnie sie nie różni, celnośc za to bardzo.

Link to post
Share on other sites

zacznijmy od tego, że betka do jest ak, a tam w każdej odpada stopka kolby ;), a to temat o g36c ;)

 

Dzisiaj testowałem w boju MidCapy King Arms ;). 100% podawania kulek, idealnie pasują, nie gibią się, a wchodzą trochę nawet lekko ciasnawo, wiec są po prostu super ;) (mam 3 takie na sprzedaż, bo 2 zostawiłem sobie, a w paczce było 5, wiecej info pw).

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...