Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nietypowy problem z Rugerem Mk1 carbine(gwint,tłumik)


Recommended Posts

Witam, mam pytanie raczej do użytkowników wspomnianego rugera, chodzi mi o częśc w instrukcji nazwana Outer Barrel Part A, czyli nakretka na gwint, chciałem zamontowac na moim rugerze tłumik lecz niestety nie moge dostac sie do gwintu.Karabin kupiłem kilka dni temu na machinegun. ( "owa" nakretka jest ruchoma w dwie strony jednakże w żadna strone nie daje jej sie odkręcic, początkowo pojawia sie luz towarzyszący odkrecaniu po czym od nowa sie zakreca i tak w obie strony) Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedz i pomoc, dziekuje pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

I tu pojawia sie kolejna kwestia mam możliwośc wykonania we własnym zakresie przejsciówki itp, Na stronce wspomniano o specjalnym gwincie 18mm (nie do konca wiem czy mam to interpretowac jako normalny gwint czy cos gwinto podobnego?)I kolejna rzecz czy owa przejściówka nie potrzebuje gwintu do nakręcenia( jesli tak to kwestia dostępu do gwintu jest dalej otwarta).

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ty kolego (któryś mocno kręcił i odkręciłeś) ukręciłeś tego bolca plastikowego, który to jest jednym z pinów które trzymają muszkę i blokadą nakrętki. Poprawnie by ja odkręcić należy wybić bolca z muszki i podważyć do góry muszkę najlepiej nożem do tapet tak by zeszła, po tych czynnościach odkręcacie ta nakrętkę bez problemu.

 

Jak już ściągniecie muszkę i się przyglądniecie tym pinom na których była osadzona to zobaczycie że jeden jest dłuższy i to właśnie on jest odpowiedzialny za blokadę tego ustrojstwa =]

 

Pzdr.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...