Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki za szybką odpowiedź.

A co mi powiesz o wymianie gumki hop up ? Lub wymianie lufy ? Nie chodzi mi tylko o siłę jednak też o zasięg :) Jeśli coś innego mi poprawi osiągi to śmiało mówcie :)

Pozdro

 

Gumka oczywiście też, zapomniałem o tym napisać. Tylko nie pytaj jaka, uruchom Szukajkę.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

kupiłem niedawno tą emkę,ale dziwi mnie lufa wewnętrzna,jest chyba ze stali nierdzewnej,albo to mosiądz pokryty czymś srebrnym,wg sprzedawcy to full stok,gen chyba III bo prowadnica jest metalowa,jeżeli ktoś napisze mi jaka jest lufa w stoku to będę wdzięczny ;-)

ja miałem 3 gen. i lufa wewnętrzna wyglądała na mosiądz albo coś w ten deseń.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

ta emeczka to cacuszko, kiedyś jak na taiwanie były po 300zł skusiłem się i nie żałowałem ;] 6k kulek w 2 tygodnie, i strzelała jak na początku :) o twardość materiałów, to mogę powiedzieć, że body i cała reszta jest solidna, na pewnym wypadnie zaliczyłem glebę na betonie z udziałem m733 i nic, ani pęknięcia, totalne 0 ;] Polecam!

 

 

PS. piotrek3212 to nie jest broń, tylko replika :P aha i ta replika z allegro to na 90% to samo JG III gen:)

 

Pozdrawiam

Gru102

Edited by Gru102
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Hmmm, nie musisz rozkręcać GB, żeby sprawdzić, która to generacja. Np. odkręć stopkę od chwytu i wyciągnij silnik. Jak będzie taki jak nr 6. Z innych rzeczy to raczej ciężko. Ta metoda sprawdzi się o ile kupiłeś w sklepie, bądź od osoby, która na pewno nie wymieniała silnika.

AGM-Silnik-Long.jpg

 

Drugą metodą to pomiar prędkości początkowej kulki, ale z tym to różnie może bywać. :)

 

*Zdjęcie pochodzi ze strony specshop.pl

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...