Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zwolennicy teorii podkładkowej będa rozczarowani... ;)

 

Tak to wygląda w śrocku:

p3200091xw5.th.jpg

Wszystko standardowe, żadnych fajerwerków tam nie znalazłem. Jedyne odchyły od reszty chińczyków to: to zębatki... nie ma na nich oznaczeń XYT

p3200094pc4.th.jpg

...i szlifowane czoło sprężyny

p3200096ml7.th.jpg

Sama sprężyna w tłoku jest zamocowana tak samo jak w ICSie czy TM.

Link to post
Share on other sites

Panowie! Nie wierzcie we wszytko co piszą sprzedawcy w sklepach internetowych

Zauważyłem ciekawe zjawisko...a mianowicie ze krabiny które są sprowadzane z Chin w miare przebytej trasy ChRL do Polski zwiekszają swoją moc ;-)

"ZBROJOWNIA" określiła moc tegoż karabinku na 380fps , gdy tymczasem ma on jedynie 320fps

 

Wszytsko znajdziecie na

http://www.wgcshop.com/ wystrczy wejść na producenta Jing Gong

Link to post
Share on other sites

Są duże rozbieżności z tymi osiągami. Na gunnerairsoft.com piszą, że M733 z JG ma 350 fps, na wgcshop.com, że 320, a na zbrojowni 380. A jeszcze większa rozbieżnośc jeśli chodzi o A3. Na gunnerairsoft.com piszą, że ma 400 fps, a na wgcshop.com że 320. Dziwna sprawa... :killer:

Link to post
Share on other sites

sora za OT ale czy ma ktos oze adres do strony jg, szukalem ale nigdzie niemoge og znalezc

 

Wchodzisz na tą strone --> http://www.wgcshop.com/ --> zakładka ASG --> pokażą sie loga producentów --> wybierasz JG

 

W Chinach jest coś takiego jak ograniczenie mocy repliki. Jak na mój gust, to WGC mają w sprzedaży właśnie te repliki przeznaczone na rynek chiński, a do nas trafiają wersje eksportowe z mocniejszą sprężyną.

 

Nie zgadzam sie z kolegą...Karabin ma prędkość początkową 100m/s i ta predkośc podana jest na "ZBROJOWNI" i na "WGC" więc jakim cudem w Polsce bedzie osiągał 380 fps ?

Edited by Dr Mengel
Link to post
Share on other sites

[...]

Nie zgadzam sie z kolegą...Karabin ma prędkość początkową 100m/s i ta predkośc podana jest na "ZBROJOWNI" i na "WGC" więc jakim cudem w Polsce bedzie osiągał 380 fps ?

 

To fajnie, że chcesz mi wmówić, że na Zbrojowni jest podane 100m/s, kiedy ja tam wchodzę i widzę wyraźnie:

Zmierzona prędkość wylotowa: 380 Fps
.

 

Poza tym chyba wyraźnie napisałem moją teorię dotyczącą JG z WGC. Nie łaska wyraźnie czytać postów?

Link to post
Share on other sites

Rozwiązanie zagadki?

The version 2 JG M733 is basically the normal M733, but with an M120 installed, pushing the gun to shoot 380 FPS or more. Note that the newer versions of the JG Armalites do not use CA gears but instead use no-name gears of similar quality.

 

Całość Tutaj!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...