Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Steyr AUG [JG]


Recommended Posts

  • Replies 973
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u mnie się coś dziwnego zaczeło dziać-podczas strzelania na singlu gun strzela ok sekunde po nacisnięciu spustu (czasami wydając dziwny odgłos przed strzałem) -na auto wszystko jest cacy i działa jak powinien

wiem że to nie jest batki bo tylko tak sie dzieje na singlu

krótkie pytanie-jesli ktos zna takie objawy-co to i jak sobie z tym poradzić

 

Pozdrawiam - Rain

Link to post
Share on other sites

Z tego, co piszą ludzie, wynika, że to problem ze stykami odpowiadającymi za tryb semi. Trzeba by je oczyścić / sprawdzić w jakim są stanie.

 

Edit:

Niestety nie jestem pewien, gdzie się właśnie te styki znajdują :(

Edited by relevant
Link to post
Share on other sites

Miałem podobny problem - semi nie chciał działać jak trzeba - blaszki znajdujące sie na zewn. GB nie odpowiadają za poprawne sterowanie trybami semi/auto - ten mechanizm znajduje sie wewn. GB i żeby go czyścic/naprawiać trzeba otworzyć GB co wiąże sie z utrata gwarancji - ja posłałem swojego do krakmanow i po paru dniach dostałem z powrotem na gwarancji i działającego jak złoto 8). Przy okazji - nie bawcie się za bardzo tymi blaszkami bo lubią się łamać, a zamienniki z puszki od orzeszków niestety nie działają. :roll:

Link to post
Share on other sites

witam

posiadam stayera aug a1 , mam juz 2 tygodnie i narazie sie na tej replice zawiodłem...

przed tem mialem m4 JG tez 2 generacji i m4 o wiele lepiej strzelało.

w stayerze zasie to jest jakas pomyłka kałach cymy ma dalszy lub dla porownania mp5 JG.

wydaje mi sie rze to wina hop-up poniewaz prawie wogole nie podkreca, czy jest jakis sposob na to??REgulacja działa gumka jest niby w dobrej pozycji ale nie podkreca tylko hamuje kulke

mozna jakos na ten hop-up zaradzic?

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

witam

posiadam stayera aug a1 , mam juz 2 tygodnie i narazie sie na tej replice zawiodłem...

przed tem mialem m4 JG tez 2 generacji i m4 o wiele lepiej strzelało.

w stayerze zasie to jest jakas pomyłka kałach cymy ma dalszy lub dla porownania mp5 JG.

wydaje mi sie rze to wina hop-up poniewaz prawie wogole nie podkreca, czy jest jakis sposob na to??REgulacja działa gumka jest niby w dobrej pozycji ale nie podkreca tylko hamuje kulke

mozna jakos na ten hop-up zaradzic?

pozdrawiam

Obowiązkowo - wymień gumkę HU na SYSTEMA lub Guardera. Kiedyś wymień też lufę na 6,04 lub węższą - zasięg Ci podskoczy dwukrotnie!

Link to post
Share on other sites

znam ludzi którzy kupili auga Ca..i posypał się po wystrzelaniu 2 kulek (dosłownie)

jak na replikę za kafla (wtedy tyle stał) to sie gośc zawiódł :F

co do priorytetów w wymianie

1 Hopek -duzo daje (tak jak Panocek napisał)

2:preclufa

3:to na co masz kaprys :P

u mnie na dzis w augu a1 (nazewnictwo JG-czyli ten z risem) lezy 2x wiecej kasy niz sama replika warta (sama replika to stock z gumką systemy i preclufą 6,04 tej samej firmy) jaby mi cos w replice nie pasowało to nie ładował bym kasy w dodatki

a na dzis lezy w tym blog 3.5-10x 40 mm,tłumik,szyny montażowe do optyki z risami a na risach śliczny zielony celownik laserowy (ojj polecam)

 

Pozdrawiam - Rain

Link to post
Share on other sites
znam ludzi którzy kupili auga Ca..i posypał się po wystrzelaniu 2 kulek

Wyjątki się zdarzają.

Jakby nie patrzeć to tylko zabawka.

Ja znam osoby, które używają AUGa CA od dość długiego czasu i jadą bez żadnej awarii (jestem jedną z tych osób :wink: )

Link to post
Share on other sites

broń boże jesli mnie ale zrozumiałeś Solid- własnie to co napisałeś miałem na myśli

bo wszystko sie pusje i zawodzi (kwestia czasu/szczęscia) ja na tego JG narazie nie mam prawa narzekać (poza tym ze mi sie swojego czasu semi cieło)

co do wyjątków-znajomemu sie ptw rozleciało :P

 

Pozdrawiam - Rain

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...