Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dużo, u tokarza raczej zamawiasz sporotakich samych elementów to wykonania i dzięki temu jest taniej. Taka pojedyńcza sztuka może trochę wynieść. Ja na szczęście mam kumpla z tokarką :P Zapytam się ile by wziął normalnie za taką usługę :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

CYMA:

za;

+pełny GB v.7

+podobno ładniejsze

+prawie precyzyjna lufa w stocku

+ładniejsza szyna na optykę

przeciw;

-tylko jedna wersja kolorystyczna

-nie wiem jak mankamenty w eksplautacji...(zamek, selektor)

 

AGM:

za;

+dużo wersji kolorystycznych

+też fajny jest...

przeciw;

-ale cyma jest lepsza...

-pomieszany GB

-selektor się psuje

-pękają elementy zamka (od zabawy)

-sprzedaje się z ciężkim sercem...

 

pzdr jak możesz kup cymę jest poprsotu lepsza głównie chodzi o GB!!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

już upchałem na oleju kujawskim (bez reklamy :D )

weszła jeszcze nie wiem jak strzela, ale jak złożę to dam znać w dziale tuning :D tak ogółem to ten GB wygląda na pancerny!!! np. gniazdo maga pełni wg. mnie dwie funkcje: jest gniazdem maga :D i wzmacnia GB :D

wewnętrzne komponenty wyglądają porządnie a zwłaszcza zębatki XYT :D ja tam w środku wszystko wymieniam i rozebrałem, żeby przesmarować czymś porządnym i wbić łożyska :D

 

pzdr

Link to post
Share on other sites

a co tobie pękł??? prawdą jest, że każdy GB kiedyś pęknie prędzej czy później, ale wg. mnie wygląda na to, że później :D a jeśli ci nie pękł to nie snuj tu czarnych teorii bo to szkodzi opinii temu GB... jak mi pęknie wtedy będę płakał... a naradzie wsadzam m140 i niech się dzieje wola nieba!!! a jak pójdzie tam gdzie żule zimują wsadzę tam niespodziankę, o której napiszę później :D (jak się uda ją zrobić....)

Link to post
Share on other sites

hej :) Co waszym zdaniem jest lepsze??

Cyma czy CG o TA

 

cCy nie będzie problemu z tuningiem GB w CG?? które ma lepsze wykonanie?? i wytrzymalszego GB??

Ogólnie jak ktoś my mógł zrobić porównanie podobne do tego co widnieje wyżej (CM vs AGM) to był bym bardzo wdzięczny :)

to jest to samo co AGM,tyle że sprzedawane jako CG i 200 zł drozej

 

a co tobie pękł??? prawdą jest, że każdy GB kiedyś pęknie prędzej czy później, ale wg. mnie wygląda na to, że później :D a jeśli ci nie pękł to nie snuj tu czarnych teorii bo to szkodzi opinii temu GB... jak mi pęknie wtedy będę płakał... a naradzie wsadzam m140 i niech się dzieje wola nieba!!! a jak pójdzie tam gdzie żule zimują wsadzę tam niespodziankę, o której napiszę później :D (jak się uda ją zrobić....)

radze dać tam M120,będzie dosyć mocny no i wytrzymały w miarę

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie odnośnie tłumika.

1) Jak zdjąć ten cholerny tłumik ognia i do czego jest to niby pokrętło ?

Bo u mnie to w żaden sposób nie chce drgnać.

 

2) Czy założenie tłumika dźwięku w zamianie za tłumik ognia ?

Bo na moje oko i tyle co przesłuchalem swoją M14 to jakoś tak wydaje sie troche nieszczelna. ;P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...