Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Silnik MAGNUM [SYSTEMA]


Recommended Posts

Witam,

 

Czy ktoś już tego używał?

Jakie wrażenia?

 

Jaki tuning (sprezyna, zebatki etc)?

Na jakiej baterii karabin strzela dobrze?

 

Pytam bo zamowilem taki silnik do karabinu ktory teraz posiada:

 

M140

zebatki STU

silnik EG700

baterię 12V 1400mAh [KAN]

 

Bateria starcza na ok 1000kulek. => na niższym tuningu M130: nigdy sie nie skonczyła: >1500kulek...

 

Teraz sie zastanawiam ile ogniw bede musial odlutować zeby sprzet smigal prawidłowo. Obstawiam ze 9.6V powinna wystarczyc.

---------------

 

Znam osobę ktorej w mechbox'ie z M170 & magnumem urwalo pierwszy zab w tloku po paru strzalach bo.... podlaczona była bateria 12V 8|

Edited by Blade04
Link to post
Share on other sites

Witam! Ja mam M160 i Systemę Magnum - na Baterii 12V 2400 RC - jakoś zębów z Super Torque up'ów mi nie wyrywa:) - Kolega raczej miał źle zamontowany silnik - nie dociśnięty albo zbyt dokręcony.

 

Silnik jest boski - Polecam każdemu

Edited by mk29
Link to post
Share on other sites

ja też zastanawiam sie nad silnikiem magnum do tuningu M15 - stki sprężynę chciałbym zamontować 130 stke w związku z tym moje pytanie jakie zębatki i jaki akumulator dać żeby wyciągnąć max fps i nie utracić przy tym szybkostrzelności? Głównie chodzi mi o produkty ze sklepu asg shop

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Nie, nie da rady, padnie, ukręcisz zebatkę silnikową i spalisz baterię.

Kolego CZYTAMY,CZYTAMY i jeszcze raz CZYTAMY !!!

Skoro :

witam.mam ten silnik betka 9.6 3300mh sprezyna systema M150 i szybkostrzelność mnie przeraża.jutro zakładam M170 napisze jak chodzi:)

skoro Uciąga M150 na 9,6 , to M140 naopewno uciągnie na 10,8, bo testy asgshopu wykazały , że:

"Podczas naszych testów silnik potrafił naciągnąć sprężynę M170 przy użyciu baterii Sanyo 8,4V 2400mAh !!!"

Link to post
Share on other sites

jest sens pakować taki silnik do M15A4 CA z M120/M130 + STU CA kiedy uzywam 9,6v 1400mAh Intellect (mam drugą 9,6v 2000mAh nunchaku ale niewiem która lepsza jest...)

 

Chodzi mi o przyspieszenie momentu strzału, ROF może być wyższy ale nie musi ;P

 

Może lepiej zamiast magnum dać turbo?

Link to post
Share on other sites

turbo szaleje :P polecam

 

*Skądś wiem,że z silnikami Magnum i Turbo jest tak że obydwa ciagną M150 na takim samym rofie, ale np Magnum M190 pociągnie a Turbo juz nie tak łatwo. Natomiast na sprężynach ponizej M150 podobno Turbo ma wyższy rof..

Co prawda, to prawda, bo znajomy ma M130 i silnik Systema Magnum i na wydajniejszej beterii od mojej, ma on mniejszy rof niż ja na M140 i silniku Turbo :)

 

 

 

* Ale czy ja te info gdzieś przeczytałem,czy mi się to przyśniło, to nie mam pojęcia :D.

Link to post
Share on other sites

Znajomemu padl stockowy silnik CA, wstawil Magnuma. Giwera to full stock SLR105A1 CA. Szczerze mowiac jestem zawiedziony - po wzieciu do reki i oddaniu kilku strzalow na auto giwera (subiektywnie) rzezi a czas reakcji od nacisniecia spustu jest zalosny. Bateria to Sanyo RC 8,4 V...

Link to post
Share on other sites

Znajomemu padl stockowy silnik CA, wstawil Magnuma. Giwera to full stock SLR105A1 CA. Szczerze mowiac jestem zawiedziony - po wzieciu do reki i oddaniu kilku strzalow na auto giwera (subiektywnie) rzezi a czas reakcji od nacisniecia spustu jest zalosny. Bateria to Sanyo RC 8,4 V...

Dlatego, że ten silnik jest przenaczony do sprężyn od M150, a nie m90...

Do stocka można dać systemę Turbo (połączenie high speed i TU)

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Odgrzeje kotleta...;)

 

Mam SAM-R .Myśle nad zakupem...własciwie juz postanowiłem tylko nie wiem ,który GB Systemy 170 z silnikiem Magnum czy GB 150 bez silnika, wybrać.

Generalnie narazie chciałem tam włożyć m140 ( wiecej mi nie potrzeba )...stockowo mam silnik G&P high speed 120...no i batke 9,6 4200mAh Intellect.

 

Pytania są takie:

 

1. Czy do GB Systemy ten silnik stockowy nie bedzie za słaby i czy batka da rade przy sprezynie M140 i M150. Nie wiem czy opłaca sie inwestowac w drozszy GB. Dając rade mam na myśli szybkostrzelność na jakimś poziomie, chodź i tak bede ograniczał ogien na auto oraz zużycie aku.

 

2.Jeśli wybrałbym Systeme 170 z silnikiem Magnum ,czy batka Intellecta da rade....równiez na m140 lub m150.

 

Sprezyna na jaką bede wymieniał to Guarder.

 

prosze o obfite opinie....a jak było......wybaczyć ;)

Edited by Levy
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...