Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 702
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam parę pytań odnośnie tego CIRASA z G&P.

Po co na przedniej części (właściwie na bocznych panelach przedniej części) ponaszywane są taśmy systemu modułowego?

Przecież i tak zostają one zasłonięte przez panele boczne zachodzące aż na część przednią.

 

 

cirislandkhloadedxs9.th.jpg

Na przykład po to.

Link to post
Share on other sites

cirislandkhloadedxs9.th.jpg

Na przykład po to.

 

Może małe sprostowanie ode mnie. Ten CIRAS-L na zdjęciu z katalogu Eagle'a to stara wersja z integralnymi ładownicami na magazynki. Bardzo rzadka w rzeczywistości bo praktycznie zaraz po rozpoczęciu produkcji zastąpiona wariantem powszechnie dziś spotykanym czyli bez ładownic.

 

Stara wersja CIRAS-L

BA004.jpg

 

Nowa wersja

img1188mm7.jpg

Link to post
Share on other sites

Witam.

A ja mam takie pytania, a mianowicie czy ma ktoś zdjęcia tej kamizelki w coyote zł z ładownicami w woodlandzie?

Czy ktoś sprawdzał jaką ma maksymalna regulację, ponieważ mam ponad 120 cm w klatce i nie chciałbym mieć zasadzki że sie w nią nie zmieszczę .

Link to post
Share on other sites

Oliwkowe od biedy ujdą, ale też lepiej żeby nie wszystkie były w tym kolorze. Na samym początku jak miałem jeszcze mało ładownic w CB, to ze starego oporządzenia wziąłem duże uniwersalne cargo, kieszeń na radio i ładownicę na 2 magi od MIWO w oliwce. W połączeniu z kilkoma kieszeniami CB prezentowało się nawet w miarę

Link to post
Share on other sites

Hello.

Dzisiaj właśnie dotarł do mnie ciras g&p coyote brown :-P

Mam pytanie czy można nosić ta kamizelkę bez wewnętrznego elastycznego cummerbunda, czy może głupotą jest nie zakładanie jego.

Pytam się o to gdyż nie należę do szczupłych osób i jak zapnę wewnętrznego elastycznego cummerbunda to uciska mi on trochę brzuch.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Tak ustawiłem na maksa, zapiąć sie mogę ale trochę brzuch mi uciska.

Mówiłem że nie jestem chudy :-P

 

Wewnętrzny, elastyczny cummerbund powinien być rozsądnie ciasny - bo on ma stabilizować kamizelkę i rozkładać masę na biodra. Owszem można nosić kamizelkę CIRAS bez wewnętrznego cummerbunda tylko z zewnętrznym (tak jest np. w MCAV czy MTV) ale będzie ona mniej stabilna i jej ciężar będzie się nieco gorzej rozkładał. Przy "airsoftowych" obciążeniach nie jest to oczywiście specjalnie istotne.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...