Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 - tuning wizualny


Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A tak do zdjęcia... To jest chwyt pistoletowy od emkasa?

 

Te tłumiki gdzieś widziałem. Strasznie drogie były, jak wpadnie w oko jeszcze raz to szybciutko napisze. Tylko nie szukaj pod tłumikami płomienia do giety. XD na 90% to jest tłumik uniwersalny albo nawet do emki.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Ma ktoś pomysł jak zamontować domowymi sposobami szynę RIS na chwycie transportowym w G36K CA? Kiedyś czytałem na forum jak zamontować krótką szynę np. pod Eotecha 551, ale nie mogę znaleźć tej strony. Byłbym wdzięczny za link. Mam trochę większy problem, bo zależy mi na montażu dłuższej szyny pod Eotecha 552. Z góry dzięki za pomoc.

Edited by Camilus VI
Link to post
Share on other sites

Wyciągasz lunetę z chwytu, wiercisz dziury w górnej części przykręcasz śrubami szynę, po czym wkładasz lunetę i użerasz się z ponownym jej ustawieniem.

Nie widzę też przeszkód przed zamontowaniem Eotecha 552 na krótkiej szynie, przecież nie odpadnie. ;-)

Link to post
Share on other sites

Replika z 1:50

wydaje mi się dziwnie znajoma, całkiem jak ta z postu 63, tylko, że chyba jest inny kolimator i inaczej zamontowane zawieszenie.

I czy pan AnR ma coś z tym wspólnego?

 

@Codename666 Zakochałem się w tej giecie którą pokazałeś w poście #79

Planuje powoli też swoją gietę zmienić w takie cudo, zobaczymy, jakie będą tego efekty.

Jak myślicie gdzie mogę dostać takie osłony na RIS'y?

Szukałem i znalazłem tylko na erszitguns:

http://sklep.airsoftguns.pl/product-pol-11...-dlugosci-.html

 

Pozdrawiam

Edited by szaszlyk133
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

Dalej szukam szyny o której wcześniej wspomniałem. Może ktoś zna jakąś alternatywę dla takiej szyny? Próbowałem kombinacje długa szyna + krótka (boczna) i 2x krótka i żadna z nich nie pasuje - są za długie lub za krótkie. Konwersje całego chwytu mnie nie interesują. Miał już ktoś taki problem?

Link to post
Share on other sites

Witam

Wymieniał ktoś rączkę przeładowania na metalową? Znalazłem dwie pozycje, którymi jestem zainteresowany:

http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesori...6_src-1312.html

http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...products_id=559

Czy rączka z pierwszego linku będzie pasować do G36 produkcji JG? Zależy mi na podniesieniu wagi repliki i dlatego optowałbym za rączką od SRC bo według Taiwanguna jest dwa razy cięższa od tej z Machineguna (i trochę tańsza przy okazji :-P )

Link to post
Share on other sites
Na machinegunie rączka nie ma tej ruchomej części za którą łapiesz przy przeładowaniu. A na taiwanie jest i to w dodatku z metalu. Dzisiaj zdam relację czy pasuje.

 

Rączka pasuje bez najmniejszych problemów. Trzeba mieć tylko na uwadze to, że dziurki na śrubki mocujące osłonę wyrzutnika łusek nie mają gwinta. Trzeba troszkę precyzji żeby je prosto wkręcić. Materiał jest dosyć "obrabialny" i z łatwością się nagwintowuje.

 

Nerpa - Linki do zdjęć nie działają.

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...