Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Strzelby Maruzena na specshopie!


Recommended Posts

Witajcie!

 

Na specshopie pojawily sie strzelby od Maruzena!

 

M870: http://www.specshop.pl/product_info.php?pr...tq4fhiivc4tbhr5

M1100: http://www.specshop.pl/product_info.php?pr...tq4fhiivc4tbhr5

 

Cena konkurencyjna w porownaniu do Benelli TM

 

Piszcie tutaj swoje spostrzezenia, fakty i opinnie zwiazane z tymi strzelbami.

I prosze nie gdybac!!!

 

Ja odrazu mam kilka pytan:

1. czy zasada dzialania jest podobna jak w tm, czyli czy ma kilka luf, czy wszystkie kulki wchodza do 1?

2. czy to ma hopa?

3. czy osiagi sa przyzwoite i czy generalnie warte sa swojej ceny? :-P

 

Mi juz slinka cieknie na sam widok... :-F

 

Pozdrawiam

Tomek

 

p.s. nie mam polskich znakow poniewaz mam explorera w wersji angielksiej :lol:

Link to post
Share on other sites

Zaraz się okaże. Jak tylko je zobaczyłem od razu zamówiłem M870. M1100 to strzelba automatyczna :). A ja wolę pompki więc wziąłem pompeczkę. Napiszę coś jak przyślą- powinna być w piątek maks bo wziąłem kurierem.

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

jesli nadal sa robione tak jak wczesniejsze maruzeny to raczej zeby cos z nich bylo to trzeba sie troche nameczyc.

Powodem jest predkosc wylotowa (bede tu mowil glownie o 870, gdyz pare lat temu chcialem go kupic wiec zbieralem o nim troche info.).

O ile przy jednej kulce predkosc jest w miare ok, tak przy juz wiekszej ilosci zasieg drastycznie spada.

Podobno mozna sobie z tym latwo poradzic skracajac wezyk prowadzacy gaz z zbiornikow ( na stopce kolby ) do shella ( wezyk jest prawie tak dlugi jak kolba ), skracajac go zwieksza sie FPS'y co za tym idzie zasieg.

Poza tym mozna zamontowac adapter do CO2 :

 

http://www.airsoftcommunity.co.uk/gallery/...m=351&pos=9

 

M870 ma jedna lufe, przypuszczalnie M1100 tak samo.

 

Wiadomo ze strzelby uzywa sie glownie do CQB, ale milo by bylo gdyby rownie z w lesie dalo sie nia strzelac na chociaz te 30 m.

 

BTW. M870 jest przepiekny ;-)

Link to post
Share on other sites
Po załadowaniu kilku kulek prędkość ta nieznacznie spada,

jednakże biorąc pod uwagę przeznaczenie repliki - CQB - nie

nie powinniśmy sie tym martwić.

Nieznacznie spada? Chyba wolne żarty. Spada na łeb, na szyję. Replika pod względem wyglądu plasuje się w czołówce, ale niestety zupełnie nie nadaje się do zabawy ze względu na swoje mierne osiągi. Na jednej kulce jest słaby zasięg, na 3 mierny a na większej ilości zazwyczaj lot kulek kończy się za lufą.

Hop-up jeśli nawet gdzieś tam jakiś jest to nie jest regulowany, chociaż w trakcie strzelania nie zauważyłem obecności takowego.

Kulki ładuje się w shells'y, gaz do zbiornika z tyłu. Tyle kulek ile załadujesz, tyloma strzelasz. Ale więcej niż jedna to już przesada.

 

 

Ogólnie jeśli miałbym polecić to... odradziłbym. Więcej pożytku przyniesie kupienie CA870 Maruzena sprężynowego czy też któregoś z produktów Marui.

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się, dodatkowo maruzen mógł się postarać i zrobić większe zawory przystosowane chodź by do red gazu ( na takie spadki mocy red gaz był by rozwiązaniem). Zbieranie łusek też nie jest za ciekawe, mogli by zrobić maga jak w przypadku SIG'a 90.

Z tego co wiem to maruzen nie robi zbyt mocnych zaworów, nie wiem ile w tym prawdy, zawsze jest wmasg :) I można pokombinować co by lepiej się działo ;)

Link to post
Share on other sites

Dzikki ma rację. Giwerka nie wymiata osiągami- na jednej kulce całkiem fajnie ale powyżej dwóch lub trzech to już przesada. Kulki wypadają z lufy. Spróbuję sposobu ze skracaniem wężyka chociaż jeszcze nie wiem o co w nim chodzi.Przeładowanie shot guna jest piękne i klimatyczne. Gazożerność olbrzymia - przynajmniej u mnie :). Ale ja np. polecam wszystkim maniakom pompek :).

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Niewiem czego tam nierozumiecie ale dobra :P

W kazdym razie sobie troche chwalą

Mnie interesuje teraz tylko czy warto kupic czy po załadowaniu 5 kulek bedzie dzialać bo jeśli sie nie myle to powinno być tak że wylatuje jedna kulka i tak do pięciu razy potem przeładowujemy i spowrotem to samo

A z tego co mówicie to wychodzi że cały nabój naraz wylatuje a raczej chce wylecieć

to jak z tą mocą na paru kulkach bo jakos neidowieżam w te wylatywanie z lufy

Link to post
Share on other sites

A co z mocą jak wylatują wszystkie ?

Lataja jak AEG CA albo TM czy krócej ( prosze o szczegóły a nie odpowiedź " tak krócej " )

 

Nie mogłem wyedytować

I co tam jest metalowe z body

 

Poprzednei posty nieważne Powiedzcie mi co trzeba zrobic by poprawić osiagi

Edited by kuropatwa
Link to post
Share on other sites

Dokładnie - kupić inną.

Lub pobawić się z adapterem na CO2 i liczyć na wytrzymałość zaworów.

Skrócić wężyk.

 

Aha a tak przy okazji - to odpowiedzi na twoje pytania padły powyżej, szkoda że czytanie to taka trudna sztuka.

Link to post
Share on other sites

Bez sensu? Jakbyś poszukał na forum to jest jeszcze temat o przerabianiu wzmiankowanych strzelb. Po drugie warto samemu poszperać po sieci.

 

Ogólnie te repliki oznaczają jedno - dużo dłubaniny. Kto kupił sam ściągnął ją na swoją głowę.

Link to post
Share on other sites

Po drugie warto samemu poszperać po sieci.

 

dokładnie ;-)

 

I nie rozumiem o co ci chodzi z rozwiercaniem zaworów...co najwyżej można wymienic je na takie o zwiększonej przepustowości ,ale nigdzie takich nie widziałem i dlatego twierdze że to bez sensu.Moim zdaniem lepiej dołożyć 300zł i kupić remingtona 870'tke od GP ,calutka metalowa,400 fps i bardziej ekonomiczna bo nie musisz bulić za GG

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...