Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka preclufa lepsza?


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zawsze miałem M4, teraz instaluję mu front M16, do środka chcę wrzucić lufę 509mm, czy muszę kupić nowy cylinder? Na bebechach się nie znam, ale w tym temacie czytałem, że do M4 Cylinder jest typu 1, a do M16 typu 0.

 

Druga sprawa - jeśli replika jest na gwarancji, to preckę założyć musi serwis?

Edited by Lesio
Link to post
Share on other sites

Wymiana cylindra nie jest konieczna, ale może przynieść kilka fps'ów więcej. Ja przy 535mm miałem typ 1 i działało bez zarzutów. Po wstawieniu 0 jest równie sympatycznie, jednak zmiany w fps'ach i zasięgu nie podam Ci dokładnie, bo wymieniałem też od razu sprężynę na +10m/s :P

 

A preckę możesz założyć sam. Nie wymaga to ingerencji w GB ani w niszczenie plomb :P

Link to post
Share on other sites

Lesio, jak chcesz mieć słabe osiągi to zostaw taki jaki jest. Jednak cylinder o zbyt małej pojemności nie tylko "redukuje" fps, ale również wpływa na celność.

 

A ja jestem zmuszony nie zgodzić się z ostatnią częścią wypowiedzi (: jeśli masz mniejszy cylinder niż pojemność lufy, to spadną fps'y, ale celność się nie zmieni. Jestem skłonny zaryzykować stwierdzenie, iż na typie 1 przy 535mm miałem nawet lepszą celność niż na 0.

Edited by Major Kupricz
Link to post
Share on other sites

Ogólnie odpowiedzieli mi na wszystkie pytania, które im zadałem i zrobili to dość wyczerpująco.

 

Na zapytanie wysłane do SpecShop`a odnośnie precek Gunner otrzymałem tylko takie info:

Witam,

 

Są to produkty wysokiej jakości. Możemy je z czystym sercem polecić każdemu :)

 

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy / With our best regards

_____________________________________

Załoga SpecShop.pl / SpecShop.pl Team

 

 

Ja najprawdopodobniej będę kupował tą preckę Ultimatę jak sprzedam swoje 2 aegi i zobaczymy, czy rzeczywiście są aż tak dobre ;)

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Też zachodzę w głowę z tymi lufami. Jutro biorę 640mm i 510mm. Zobaczymy co z tego wyniknie.

 

Jakiś czas temu kupiłem też dwie lufy Jbu 6,01 do kałacha i m16. Najpierw do kałacha. Na początku śmigała dobrze (lufa Jbu 6.01 407mm, gumka sysytemy, komora G&G metalowa, kulki madbulla 0.25, prędkość 450 fps) . Ale po pewnym czasie kulki zaczęły latać we wszystkie strony. Myślę sobie brudna lufa. No i była brudna. Tylko wyczyścić zbytnio nie szło. No ale w końcu się udało( rozpuszczalnikiem).

 

Zachwycony Cena/jakość kupiłem kolejną do m16 (Jbu 6.01 509mm, gumka systemy, komora KA, kulki madbulla 0.3, prędkość 490 fps). Historia ta sama-do lufy coś się mocno przylepia (albo odchodzi od powierzchni). Znowu wyczyściłem. Ale dzieje się to coraz częściej. Jedno jest pewne JBU już nie ruszę.

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Lufa jest tak ciasna, a fps tak duży, że przy strzałach kulka częściowo topi się poprzez tarcie i tak powstaje ten osad ;) Btw Madbulle do najlepszych kulasów nie należą...

 

Spróbuj czy tak samo będzie przy G&G ;)

 

P.S

Taka jest moja teoria, nie musisz się z nią zgadzać ;)

 

Lufa jest tak ciasna, a fps tak duży, że przy strzałach kulka częściowo topi się poprzez tarcie i tak powstaje ten osad ;) Btw Madbulle do najlepszych kulasów nie należą...

 

Spróbuj czy tak samo będzie przy G&G ;)

 

P.S

Taka jest moja teoria, nie musisz się z nią zgadzać ;)

Link to post
Share on other sites

kolejne testy będą za 2 tygodnie:) tym razem będzie to na komorze HU guardera(czarna wzmocniona), czarna wzmocniona gumka guarder (pow 450FPS), dystanser H zwiększający celność Deep Fire, zobaczymy co wyjdzie;)

 

Chyba się nie doczekamy ;];] ??

To jak matthi18??

Link to post
Share on other sites

Testowałem madbulle w porównaniu z G&G i guarderami.

Wyniki? powyżej 40 m madbulle wykazują duży losowy rozrzut, pojedyncze kulki fiksowały. Zdecydowanie stabilność, powtarzalność oraz duży zasięg - g&g, dość porównywalne z nimi są guardery.

Co do argumentu: "kolega używa i jest zadowolony" - odpowiem - "mój kolega jeździ małym fiatem i jest zadowolony".

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...