Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka preclufa lepsza?


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam dylemat , w M249 PARa kupic precke 363mm SYSTEMA czy dac stówke na przedłużenie lufy i kupic 509mm SYSTEMA , bedzie spora różnica ?

 

EDIT: Wpadł mi jeszcze jeden pomysł może 418mm KM HEAD co wy na to ? Czy jest sens w tych 2 propozycjach czy wpontowac po prostu 363mm.

Edited by trebles
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam, posiadam aks-74, jaką byście mi polecili lufe precyzyjną do tego sprzętu, tak do 200zł. Nie chcę tracić gwarancji, więc narazie to wymieniam. Co jeszcze mogę wymienić, nie tracąc gwarancji? Wiem, że komore hop-up i gumke. Z góry dzięki za odpowiedz.

Edited by rider211
Link to post
Share on other sites

Mam dylemat , w M249 PARa kupic precke 363mm SYSTEMA czy dac stówke na przedłużenie lufy i kupic 509mm SYSTEMA , bedzie spora różnica ?

Będzie różnica przy dłuższej precyzyjnej lufie ale mniejsza niż przy precyzyjne 363 i nieprecyzyjnej. Poza tym nie jestem pewien czy warto wydłużać lufę - to jest broń wsparcia, czyli strzelasz na "mase" a nie w punkt.

I jeszcze jedno: lufa w minimi PJ i jemu podobnych jest niestabilna z natury ( błąd konstrukcyjny ) więc nie ma co się "mścić" z tą precyzją - komara w dupe nie trafisz... :roll:

 

Pozdrawiam,

Lambert

Link to post
Share on other sites

a ta lufa kmh co pokazalem bedzie pasowała do mojego aks-74?

 

jeśli zakupię tą lufę, to jakich następnie kulek używac i czy coś szczególnego trzeba uzywać? np. jakiś inny wycior?

 

Z góry dzięki za odpowiedz!

Pozdrawiam!

Edited by rider211
Link to post
Share on other sites

Ma długość 455mm - kałachy mnie nie interesują ale jeśli to odpowiednia długość to będzie pasować. Zanim jednak ją kupisz zastanów się czy na pewno chcesz wydać dwie stówki - to jest produkt najwyższej klasy a replika niestety nie...

 

Zawsze jest dobrze używać dobre kulki.

Wycior powinieneś mieć w zestawie.

 

Pozdrawiam,

Lambert

Link to post
Share on other sites

A wie ktoś coś na temat lufy gwintowanej tanio koba??

 

Jak na tak wysoką cenę to powinna być dobra :-F

 

Ja mam G36C i chyba dokupie tłumik żeby chociaż wsadzic 356mm bo troche mi szkoda kasy na precke 247mm która chyba nic nie da :wink:

 

Stosuj Polskie znaki /Antol

Link to post
Share on other sites

(Nie stosowałem polskich znaków?? Chyba tylko jedno Ć zapomniałem zrobić...)

 

Czy te 10cm dużo zmieni?

1.Czytaj PW

2.Biorąc pod uwagę że masz G36C od JG, to śmiało Ci powiem że lufa 247 w zupełności Ci wystarczy, będziesz zadowolony, i dwa że przy dłuższej lufie będziesz musiał brać poprawkę jeszcze na dwa zakupy:

1)Cylinder typ 1

2)Tłumik dźwięku który zakryje nadmiar lufy.

Link to post
Share on other sites

Tłumik i tak kupie... a cylinder typu 1 może być do 366mm

 

btw nie traktuj mnie tak jakby to g36c to była moja pierwsza replika... mam jeszcze M14 Kart, M4 G&G i glocka :mrgreen:

Cylinder jest typ 2 (do 36cm), a nie typ 1 (do45cm).

A to, że masz wiele karabinów nie świadczy o niczym...

Link to post
Share on other sites

No może... ale zawsze można zakleić tą dziurę w cylindrze izolatką!! :-F

Ale wtedy będziesz miał typ 0 :wink: :wink: :wink:

Nie no Kot proszę Cię, to że posiadasz kilka replik wcale o niczym nie świadczy, w tym wypadku świadczy tylko o Twojej niewiedzy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zalezy mi troche na fps i zasiegu, ale bez przesady.

 

Jak zmienisz chińską stockową lufę na preckę takiej samej długości to może i będzie 2-3 fps więcej i 0,5 m zasięgu więcej :-P. Przykładowo jak ze zmiany u znajomego chińskiej lufy 247 na 247 systemy nie widziałem żadnej różnicy prócz jednej sztandarowej, która daje precka - lepsze skupienie. To samo będzie ze zmiany na dłuższą - lepsze skupienie, dłuższe lufy przydają się w sumie tylko przy tuningach...

Link to post
Share on other sites

A wie ktoś coś na temat lufy gwintowanej tanio koba??

 

Jak na tak wysoką cenę to powinna być dobra :-F

 

 

Jest niesamowita.

Mam 363mm tego cuda w M4 G&P i jestem oczarowany.

Wcześniej (stock) - nie używałem przyrządów celowniczych, bo to nie miało sensu.

Teraz zasięg i celność - super. Oczywiście wymiana razem z gumką HU.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...