Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Strategie w naszych czasach


Recommended Posts

Tak jak wspomniał TOLDI - Act of war (i dodatek do niego - High Treason), to wg mnie dużo lepszy RTS niż szeroko reklamowane C&C/RA. Pseudo fabuła nie sprawia wrażenia jakby była robiona dla 12 latków jak to w grach EA, grafika "realistyczna", sprzęt bojowy również (no nie cały..:)).

Polecam!

http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=3813

Żal człowieka ogarnia, że rynek masowy opanowany jest przez takie produkty taśmowe z EA jak "nowe" C&C czy BF2k.

Link to post
Share on other sites

Właśnie Act of war to jest to o co mi w dużym stopniu chodziło.

 

 

Żal człowieka ogarnia, że rynek masowy opanowany jest przez takie produkty taśmowe z EA jak "nowe" C&C czy BF2k.

 

Ale nie mogę się zgodzić że BF2 był zły bo gra jest dalej powalająca no ale co do BF2K to już racja.

Edited by yogurt
Link to post
Share on other sites

Właśnie przed chwilą grałem w Act of war ta gra jest wymiataka zabijaka !! Już 1 misje w miescie co trzeba było eskortować dyplomatów mnie rozwaliły na kawałki i ten skandujący tłum... marzenie a wstawki filmowe z prawdziwymi aktorami sprawiają że myśle że naprawde uczestnicze w tych akcjach... SUPER GRA POLECAM

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Nadchodzi bardzo ciekawy tytuł, ultra dynamiczny RTS (bez rozbudowy bazy):

World in Confilct

http://www.worldinconflict.com/index.html

Gra jest już dostępna w pseudo "zamkniętej becie", tak więc uzyskanie [legalne!] CD-KEYA, nie powinno być zbyt trudne. Polecam, ci sami autorzy stworzyli Ground Control, jedną z ciekawszych gier gatunku... a to ma być dużo lepsze, no i dzieje się w ulubionym przez wielu, okresie zimnej wojny.

Edited by PrezesOi
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

World in Confilct zapowiada się całkiem całkiem. PrezesOi jak gdzieś dorwiesz tego CD-Key'a to daj zanć jak gra się sprawuje w czasie rozgrywki

Teoretycznie, tych którzy uczestniczą w "zamkniętej becie" WiC, obowiązuje klauzula poufności, nie wypowiadania sie na temat tej gry gdziekolwiek poza wyznaczonymi forami. Z tego też względu nie mogę napisać, że grafika jest wspaniała, rozrywka wymusza grę zespołową (samotnicy nie mają co tam szukać), klimat jest bardzo dobry (wysoki "realizm" jak na rts), a ogólny obraz można by podsumować zwrotem "gra od graczy dla graczy", czyli bliska ideałowi.

Ptaszki ćwierkają, że to będzie multiplayerowy hit, którym zainteresowały się klany typu dignitas. No i inne :roll:

 

P.S Kto nie widział 3 taktycznych pocisków nukleranych uderzających równocześnie w małe amerykańskie miasteczko, naprawdę dużo traci ;)

Edited by PrezesOi
Link to post
Share on other sites

heh ja to tam zakochałem sie w codename panzers faza druga...a czemu? bo czołgi wroga można tak podgrzac miotaczami że załoga z nich wyskoczy i potem nawet jak przeciwnik lepszy sprzęt ma to przechwycić się go da... czyż to nie wspaniałe? oczywiście gierka terz swoje wady ma... ale pomysł jest dość ciekawy :killer: Pozdro!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...