Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

UFO terror from the deep


Recommended Posts

Niestety, ale teraz Steam wykupił prawa do dystrubucji tej gry (TEJ gry... tego poczciwego staruszka sprzed chyba 10 lat), więc legalnie znikąd nie ściągniesz. Niestety. Ja mam... oryginał :). Na płycie, razem z UFO: Enemy Unknown. Ech... To były czasy. Chlip. To chyba jedna z pierwszych gier na płycie, jaką kupiłem (pierwsza była Civilization II)

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

A ma ktoś może dostęp do pierwszych 3 czesci?

 

First Contact (tak? dobrze mowie?:P) terror from the deep (to podwodne :D) i Apocalypse (ten o miastach w zniszczonym świecie ktore musimi bronić)

 

No i coś co mi na XPeku odpali te cuda. Bo gry jak pamiętam z dzieciństwa, były cudowne :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

DOSbox FTW!

Z 1ką, terror from the deep i apocalypse mogą być problemy z prędkością. Nie przewidywali w tamtych czasach dzisiejszy procesorów...

ale w necie były jakieś rozwiązania na to.

 

Zresztą w samym DOSbox'ie można podregulować prędkość.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Niedawno wróciłem do TFTD i moje spostrzeżenia są następujące:

Granie w rozdziałce 640x480 w okienku (w Dosboxie się to nazywa "double pixel size" czy tak jakoś) nie daje za mocno po oczach - grafika mimo tych 15 lat jest nadal czytelna. Z interfejsem jest już nieco gorzej - non stop łapałem się na próbach robienia rzeczy z późniejszych produkcji, choćby szukania skrótów klawiszowych, kolejkowania rozkazów czy zostawiania delikwentów na tzw. overwatchu. Ale nadal - co klasyk, to klasyk :D. Dla jaj nazwałem swoich komandosów imionami bohaterów z Aliens - jak nietrudno przewidzieć, wszyscy dość szybko wyginęli (gdzie w takim Fallout Tactics czy UFO Aftershock miałem stuprocentową przeżywalność).

http://www.gaminator.pl/data/screen/2618/24/2134-2.jpg :D

Link to post
Share on other sites

UFO:AI jest bardzo ciekawe ale nie jest jeszcze skończone. Da się grać rok (w świecie gry) ale ja chyba w 7 miesięcy dotarłem do wszystkich zaimplementowanych obecnie wątków fabularnych i technologii.

Na dniach ma wyjść nowa wersja. Co do XCOMA to na Underdogsach jest wersja zmodyfikowana pod XP, na innych serwisach jest ta do której trzeba DosBoxa. Jest jeszcze "Project Genocide", ale z racji tego ze jest dedykowany tylko na Vistę jeszcze nie testowałem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...